Adnan gitti, ben geldim

Başlatan kaptan 55, 15 Temmuz 2014, 08:24:09

« önceki - sonraki »

kaptan 55

adnan geldi ben gittim adnan gitti ben geldim!selamun aleyküm arkadaşlar...

büyük kaptancıları şimdi görelim?niye bıraktı kaçdı?bonservisinden neden para alınmadı?tabi para için gelmemişti para için gitmedi?

sadece55

Vayy Büyük Kaptan Erdal Abi hoşgeldin :)

Akyol

Erdal abi hoşgeldin  >l<

Dartagnan

Abi hoş geldin.  Özledik seni.

beşnumara

İşte gerçek büyük kaptan gelmiş. Abi hoşgeldin :)

Ollivanders

Erdal abi hoş geldin . Özledik seni. Samsun diyo bak ya :)

##kdc##

Abi aslında Adnan tam senin kalemindi ama =)

Hoşgeldin abicim. Insan ölür la..

WT19i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

eprianu

Öyle dememek lazım ednan büyük Samsunsporlu. Bakın dün imza atarken bile kırmızı beyaz tişört giymiş. Hem Canberk'e kaptanlık bandını takarken ne güzel de inledi tribünler "Büyük Kaptan" şak şak şak "büyük kaptan". Hem ne olmuş yani "hayallerinin takımı babasının vasiyeti" trabizonspora gittiyse. Yaşlanıp elden ayaktan düşünce de otuz küsür yaşında "vefa" borcunu ödemek için gelmedi mi Samsunspor'a. Daha ne yapsın. . Ee kulübe düşen de böyle vefakar(!) böylesine  sadık (!) bir oyuncuya 55 numara vermek gerekirdi. He bir de kaptanlık yakışırdı.

Lise yıllarında sanayide bir çay ocağında çalıştığımı bilirim sırf kombine, Forma ve diğer Samsunspor ürünlerinden rahat rahat alayım diye. Bu karakter abidesi ednan yüzünden bir sene ben de ara verdim. Maçlara felan gitmedim, gidemedim. Adnan yine kendine yakışanı yaptı. Hocamın dediği gibi para için gelmişti para için gitti. Sorun ednan da değil suçu da yok. Suç onun karakterini ve geçmişini bile bile ona bu kadar değer verenlerde bence.  :ok

fındık

İnsan Erdal abi için onun tabiriyle Ölür la  :kanka: seviyoruz seni abi , sen gitmedin ayak yaptın.

cembaba

insan ölür la abi sana özledik : )

_SoN_

hoşgeldin,gidişinde haklıydın,şimdi de.

Serkan

birak simdi adnan tam senin kalemindi erdal abi :) insan olur la abi

kaptan 55

hepinizden ALLAH razı olsun,sizlerle gidilecek daha çoooook deplasman var.

sadece55

Alıntı yapılan: kaptan 55 - 16 Temmuz 2014, 15:17:41
hepinizden ALLAH razı olsun,sizlerle gidilecek daha çoooook deplasman var.

Abi Kocaelibirlikspor maçlarına da gidelim :)

maviay55