Emin Kar: Taraftarlarımızı Kombinelerini Almaya Davet Ediyorum

Başlatan Aslankaya, 11 Temmuz 2014, 02:12:04

« önceki - sonraki »

Ekrem

Forvetim

Alıntı yapılan: Erdinc - 25 Temmuz 2014, 14:25:01
https://www.youtube.com/watch?v=wVZVuOGqfqo

Alsammı almasam mı ikilemin de gidiyordum;Ama şu yukarıda ki videoyu izleyince ne saçmalıyorum diye düşündüm.Baksanıza Şu tabloya şundan mahrum kalabilirmiyiz?

bu tablolar mazide kaldı artık, fasafiso kart muhabbeti iptal olmadıkça bu tribünleri böyle görmek imkansız, ilk haftalar tüm takımların tribünleri boş olacak ve böylelikle iptal olma yolunda adımlar gelir inşallah yoksa birer parçası olmakla övünç duyduğumuz bu güzellikler eskilerden tablo olarak kalacak maalesef

Ertuğrul Sağlam

Sanmiyorum siteden kombine almayacak taraftar olacagini. Sahsen ben 19 Mayis stadinda Samsunspor'un maci varken baska birseyle mesgul olabileyim. Sove sove! alacagiz bunu.

55ertan

Ben bile yurtdişindan passolig aldim. Olan kulübümüze olacak tüpcüye değil. Hatda gelemicem maçlara kombine almayi düşünüyorum. Maksat destek. Bende herkez gibi saçma buluyorum ama bu yüzden bataklıkda olan kulübümüze sırt çevirmem.

Zaten her mağlubiyet'den sonra yönetim aday olmicakdi ... diye yüklenen taraftar sayisi çok olacak. Birlik ve beraberlik kalmadi gidişatımız kötü gibi.

muzaffer4

ben şimdi samsunspor passolig kartı alsam o karta para yükleyip bursasporun maçına girebilirmiyim?

beşnumara

Normal şartlarda girersin.

evolution55

Doğan abi kulüp passoligi değil tff passoligi al demişti.deplasmanlardaki  maçlara  girebilmek için tff passolige ihtiyaç var demişti

cgr

Yeni kurallara göre, tribün kapatma cezası olacak değil mi ?

Maraton kombinesi aldım diyelim, ceza maraton tribününe kesildi. E ne anlamı kaldı kombinenin o zaman ? (Kulübe gelir sağlaması harici tabii ) Gidip ekstradan Kale Arkası veya Kapalı Tribün bileti almak zorunda kalacağız.

Hem passolig, hemde şu tribün kapatma sevdası rakamların düşmesine iyice sebep oldu.

beşnumara

Anlattıklarına göre kapanan tribünde mac izleyenlere bir sonraki mac sistem tarafindan bilet satilmayacak :) çok saçma.Tribünü blok blok bölersin cezayı da bloklar halinde verirsin.

cany

eylemi yapan ceza almayacaksa, yine herkesi cezalandıracaksan passolig niye geldi bi de o var. bunların amaçları ne, düşünemiyo mu hiç bi şey anlamadım

lato

Alıntı yapılan: cany - 02 Ağustos 2014, 10:10:46
eylemi yapan ceza almayacaksa, yine herkesi cezalandıracaksan passolig niye geldi bi de o var. bunların amaçları ne, düşünemiyo mu hiç bi şey anlamadım

amisos5506

şu ana kadaR toplam 5 kale arkası 49 maraton kombine satılmış.

amisos5506

amisos5506

taraftarıyla çok övünen ads sadece 5 kombine sattı şimdiye kadar.