Altın Kemer Samsunda

Başlatan uykan, 22 Haziran 2014, 19:37:08

« önceki - sonraki »

uykan

22 Haziran 2014, 19:37:08 Son düzenlenme: 22 Haziran 2014, 19:52:29 uykan
653. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşlerinde Samsun Büyükşehir Belediyesi adına güreşen aslı nesli samsun Ladikli Olan Pehlivanımız Fatih ATLI KIRKPINAR BAŞPEHLİVANI olmuştur.
Samsunumuzu gururlandıran Fatihimize Sonsuz Teşekkürler....

http://spor.haber7.com/spor/haber/1171818-baspehlivan-belli-oldu

yirmiuc

Hayırlı uğurlu olsun.
Bu haberin kıymetini bilmek lazım, önümüzdeki 1-2 senedeki Samsun sporu için en olumlu haber bu olabilir. :)

serkancengiz

Tek dalma taktiğine sıkça başvuran İsmail Balaban'ın hatasından yararlanan Fatih Atlı, 55. dakikada rakibinden 1 puan alarak karşılaşmayı kazandı. Atlı, rakibini sarılarak teselli etmeye çalıştı.

Plakada yapmış helal olsun

uykan

Samsunlu ve iyi bir samsunsporlu

mehmet yılmaz

1954, 56, 59 ve 60 yıllarında 4 defa Kırkpınar başpehlivanı olan Ladikli İbrahim Karabacak'tan sonra bir baska Ladikli Fatih Atlı da başpehlivan oldu.

Müsabakaları sabırla seyrettim.
Senin Allahına köle Fatih Atlı. :)
Samsun'un gururu Fatih kardeşim.

Stoper

Güreşin Samsun da yeri ayri.
Bazı ilçelerimiz de belli yasin üstün de ki insanlarin bir numarali sporu.Ladik de, Kavak da gures sever dayilar coktur.Saatlerce gures hakkinda konusabilirler.Sehrimiz de bir güreş geleneği var şüphesiz. Altin kemerin şehrimize gelmesine çok sevindim.Hep çeyrek-yari finalde Samsunlu isimler olurdu ancak kemer Antalya'ya giderdi, ATLİ'nin rakibi geçen senenin baspehlivani Antalyali İsmail Balaban idi.Sabirli ve temkinli bir oyunla ismini tarihe yazdi Ladikli. Helal olsun.. Müsabakalar da akrabamin biri de hakemlik yapti onun için de tatli bir ani oldu.

Samet Torun

Bu sene resmen Kırkpınar'da tarih yazdık Samsun olarak. Son 4 te 3 Samsun'lu 1 Antalya'lı vardı. Samsun'luların 2 tanesi de Ladik'liydi. Nihayetinde altın kemer Samsun'umuza geldi. Ben fazlasıyla gurur yaşadım bugün bir Ladik'li olarak.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

sadece55

Aslında Abdullah GÜNGÖR yendim diye bırakmasaydı.İki Ladiklinin finali olabilirdi.Tebrikler Fatih ATLI. Samsun Büyükşehir Bld. Bşk. nasıl olmuşta spora destek vermiş ona şaşırdım.Gördünmü YZY bak bu spor işinden daha iyi reklam hiç bir yerde yok.Sen hala Amazonla Arap turistlerle uğraş.

sosaka

Tebrikler Fatih ATLI
Hem Samsunlu olması hemde Samsun BB adına altın kemer alması bizi ayıca mutlu etti.
İnşallah YZY spora desteğini artırarak devam ettirir.

maviay55

Başpehlivanımız gururumuz Fatih Atlı formamızla  >l< >l<

fanatik samsunsporlu

hem şaban yılmazı hem recep karayı hem de ismail balabanı yenerek başpehlivan oldu.çok teknik bir güreşçi.inşallah altın kemerin ebedi sahibi olur.dualarımız fatihimizle

Aslankaya

fatih atlıya teşekkurler.samsunun adını tekrar hatırlattı.seneye devamı gelir inşallah.

sadece55

Fatih yas ve fizik olarak en iyi zamanlarini yasiyor.3 sene üst üste kazanıp kemeri getirebilir.Bir daha ki sene yine rahat kaxanir ondan sonra Ali Gürbüz gelior onu yenmek pek kolay değil

muzaffer4

konuyla pek alakası yok ama neden bütün medyanın fotoğrafını çektiği fatih atlı nın elinde çakma  forma var anlamış değilim