İMPARATOR CELİL SAĞIR VEDA MAÇI

Başlatan King1965, 24 Mayıs 2014, 17:35:10

« önceki - sonraki »

Ertuğrul Sağlam

Allahtan taraftar sayisi azdi yoksa bu passolig rezaleti birilerinin caninin yanmasina sebep olurdu. Kagit bilet dediler kart sattilar bir bileti bes dakikada bastilar.

Stoper

Maçın günü,saati ve şüphesiz bilet fiyatları etkiledi.Kusura bakma Celil baba..

Ned Stark

Boş boş boş Samsunda Samsunspor lu ya ve Samsunspor a topçu suna vefa bu kadar eyvallah deyip geçmek farz ....

Ertuğrul Sağlam

Su maca 20.000 kisi gelse 15.000 kisi disarda kalirdi bir bilet ortalama 5 dakikada satilabildi.

Kaya

Bu foto yoğunlukla ilgili bir anlam ifade eder heralde biraz olsun.

isa55

Tanju çok uğraştı, zorla bir gol atabildi.

utb 55

Özümüze sahip çıkamadık, bir neslin Samsunsporlu olmasında büyük katkı sağlayan İmparatora ayıp ettik bu kadar az taraftar olmamalıydı. Cenk İşler bile ayıpladı.

Sadece Samsunspor

Aynen oyle. Herkese kiziyoruz ama kendimizde oz evlatlarimiza sahip cikmiyoruz. Celil gibi efsane birine o ladar az sayida taraftar yakismadi. Ama bilette Samsun um taraftar ekonomisi acisindan pahaliydi. 5lira olmaliydi.

ramcQ_55

mehmet yılmaz

Celil Sağır'ın jübilesine gelen herkese helal olsun, adamsınız. Ama bence iki isim daha çok alkışlanmalı; Tümer Metin ve Hami Mandıralı.

_SoN_

Hem zamanlama bu passolig muhabbeti,hem de bilet fiyatları katılımı etkilemiş olabilir,özellikle bu passolig muhabbetinden sonra özellikle bilet fiyatlarının daha düşük tutulması gerekirdi diye düşünüyorum,adamın son maçı temsili bir ücretle stadı doldurmak çok daha güzel olmazmıydı ?

utb 55

Önemli olan bilet fiyatı değil diye düşünüyorum sıradan bir maç değil bir neslin Samsunsporlu olmasında büyük katkı sağlamış adamın jübilesi. Her ne olursa olsun o tribün tıklım tıklım dolmalıydı.

yavuzselim

tribünler dolmalıydı ama bu maçta bile tek maçlık kart uygulaması adı altında gelenler sözleşme imzalatıp paso lige kayıt yapmanın anlamı neydi bir kişinin bilet alıp gişeden çıkması 5 dk gibi bir zamanı alıyordu sırf bu yüzden stada girmeyen bi dünya insan vardı

eprianu

Alıntı yapılan: yavuzselim - 27 Ağustos 2014, 11:15:50
tribünler dolmalıydı ama bu maçta bile tek maçlık kart uygulaması adı altında gelenler sözleşme imzalatıp paso lige kayıt yapmanın anlamı neydi bir kişinin bilet alıp gişeden çıkması 5 dk gibi bir zamanı alıyordu sırf bu yüzden stada girmeyen bi dünya insan vardı

Aynen. Celil Sağır kendi facebook adresinden de sitem etmişti tribünlerin boş oluşuna.
Ben de kendisine dedim hiç kimsenin bahanesi olamaz böyle bir maça gelmemek için.
Ama bu maçta passolig uygulanmasının anlamı neydi dedim. Bir sürü insan böyle bir şeyle
uğraşmamak için geri döndü dedim.

çarşambalı-55

Celil Sağır hala oynar bu takımda çıkmadan önce gene kesti o klasik ortasını  :ok  tümer metin ceyhun eriş hala diri ve formdalardı Hami mandıralı artık kız gibi vuruyor toplara ;D  tanju çolak ta bir abdestsizlik vardı şutları ya direkte ya kalecide patladı sonunda attı bir tane  ;D