İMPARATOR CELİL SAĞIR VEDA MAÇI

Başlatan King1965, 24 Mayıs 2014, 17:35:10

« önceki - sonraki »

Ellibeş Numara

Alıntı yapılan: mehmet yılmaz - 13 Ağustos 2014, 21:38:16
Ben de jübile msçının ücretsiz olduğunu daha önce hiç ama hiç duymadım. Var mıdır bir örneği?

Ayrıca 1992-2000 arasındaki Samsunsporluları tekrar seyredebilmek benim için çok kıymetli bir hediye. Herşeye itiraz etmekte üstümüze yok arkadaş...
Ben duymadım mehmet abi. Dikkat ettiysen '?' koydum belki bilen vardır diye.

mehmet yılmaz

Kardeşim zaten jübile geleneği iyice zayıfladı. Türkiye'de neredeyse bitmek üzere. Sizin kuşağın bilmemesi normal ama biz hatırlıyoruz. Jübile maçı ücretsiz olan ne duydum ne gördüm.  ;)

Ellibeş Numara

Alıntı yapılan: mehmet yılmaz - 13 Ağustos 2014, 22:53:36
Kardeşim zaten jübile geleneği iyice zayıfladı. Türkiye'de neredeyse bitmek üzere. Sizin kuşağın bilmemesi normal ama biz hatırlıyoruz. Jübile maçı ücretsiz olan ne duydum ne gördüm.  ;)
Aynen mehmet abi. Ben celil'lerle, serkan'larla, cenk'lerle büyüyen genç nesildenim.  Bilgilendirme için teşekkürler.

Uğur Yıldız

Benim gibi cezalı olanlar bu maça girebilecek mi? Daha önceden ceza yiyen sitemizin sakinleri bilirler sanırım. Locada bağırmayı özledim be :( :( Ücrete gelince bence çok abartıda değil, çocukluk idollerimizi son bir kez daha canlı seyredeceğiz daha güzeli varmı?

adige73

Alıntı yapılan: Umut ÖZEN - 13 Ağustos 2014, 18:57:12
Celil Sağır'ın 23 Ağustos da Yapacağı Jubile Maçının Bilet Fiyatları Belli Oldu .Biletler sadece Samsunspor stad gişelerinden nüfus cüzdanı ile alabilirsiniz.
Kale Arkası : 15 TL
Maraton : 20 TL
VIP : 40 TL
nüfus cüzdanını niye istiyorlar ki bir de aynı gün samsunda fanta gençlik festivali olacak bunun zamanlaması da manidar

beşnumara

Alıntı yapılan: Uğur Yıldız - 14 Ağustos 2014, 00:30:40
Benim gibi cezalı olanlar bu maça girebilecek mi? Daha önceden ceza yiyen sitemizin sakinleri bilirler sanırım. Locada bağırmayı özledim be :( :( Ücrete gelince bence çok abartıda değil, çocukluk idollerimizi son bir kez daha canlı seyredeceğiz daha güzeli varmı?

Senin gibi düşünen kaç tane adam varsa tribünde o kadar olur :)

samsunum

maça kaldı 3 gün canlı yayın olcak mı belli değil.

Ertuğrul Sağlam

95 yılında galatasaray'ı deplasmanda 10 kişi ile Celil'in 85'inci dakikada attığı gol ile 1-0 yendiğimiz maçta attığı gol unutulurmu. Ortasaha'nın solundan alıp tüm yarı sahayı tek başına geçip atmıştı ve sonrasında bitmeyen son dakikalar ve uzatmalar.

samsunum

ask55

bugüne kadar hiç ilgilenmemiştim jübile maçıyla.
daha şimdi baktım kadrolara.
eğer hepsi gelirse gerçekten çok sağlam bir kadro kurulmuş.
şimdi uçak bileti alıp gidesim geldi valla.

yok mudur bir canlı yayın ihtimali acaba ?
hem ordu maçını da izlerdik çok tatlı olurdu  :(

SSKLA

imparator falan yalan, c vitamini bizlerle :)

551

Keşke dolu tribünlere karşı jübilesini yapsaydı..20 tl maraton 15 kale arkası diyeceklerine sadece maraton 5 lira sembolik yapsaydınız da bi nebze dolsaydı stat. Kendisine bundan sonraki hayatında mutluluklar dilerim.

samsunum

Bu foto ne zaman çekildi bilmiyorum ama bu kadar taraftar varsa yazık oldu celil abiye  :( :(

mehmet yılmaz

Bu kadar az değildi. Orada bizim olduğumuz bölümde bile 2-3 kişi görünüyor zaten.
Ha çok fazla da değildi, beklediğim kadar. Toplam 3.000 kişi ancak... :(