İMPARATOR CELİL SAĞIR VEDA MAÇI

Başlatan King1965, 24 Mayıs 2014, 17:35:10

« önceki - sonraki »

beşnumara

İlhan ve Tümer gelir mi zannetmiyorum :)

Shane_Falco

Alıntı yapılan: beşnumara - 02 Haziran 2014, 16:06:55
İlhan ve Tümer gelir mi zannetmiyorum :)

Büyük menajer Cenk'te gelecektir diye düşünüyorum...

SametYılmaz55

O gün mutlaka Samsunda olmaya çalışacağım.imparator'u son kez Samsunspor formasıyla izlemek süper olur.Allah nasip eder erkek çocuğum olursa adını zaten Celil koyacağım.Böylesine sevdiğim imparatoru son kez izlemek ayrı bir heyecan olacak bende

fanatik samsunsporlu

emin başkan ankara deplasmanı sonrası antreman için sahasını vermediğini söylemişti gençlerbirliğinin.tümer ve ilhan zaten ayrı bir sıkıntı.sitemizin tanju ya bakışı da belli.celile hürmet mi ağır basacak yoksa eski defterler mi?inşallah ilki olur.

ugurozkan

içimde bu jubile maçı büyük hayırlara vesile olacak gibi bir his var. ismail uyanık, o kadroyu görünce anılarını hatırlayıp geri dönecek.
emin kar yine yönetimde olacak.
bu sinerjiyi gören kazım yılmaz da verdiklerim helal olsun deyip temlikleri kaldıracak. üç beş trilyon daha ateşleyecek.
sonra ertuğrul sağlam da eses'in şike sıkıntısından filan bunalıp ben de geliyorum diyecek.
amazon ormanlarında bir kelebeğin kanat çırpışı avrupa'da fırtınaya sebep olabiliyor, bunlar neden olmasın :evet:

Stoper

ngonge

Alıntı yapılan: Stoper - 02 Haziran 2014, 23:41:48
Tümer & İlhan gelirse soveriz..

Bu saatten sonra sövmek neye yarar ki. Aradan kaç zaman geçmiş, olay sadece Celil'in jübile maçını berbat eder başka da bir faydası olmaz.

Nuri Asan

tanju gelirse büyük bir sevgi ile karsilasir. adnana buyuk kaptan demis tribunuz biz.

tumer reklami sever. oda gelir. aksam kendisini lig tv de gösterir. 

ne olursa olsun kimseye tepki ve asiri sevgi olmamasi gerekir. asiri sevgi yapilacaklar bellidir.

celil vural ercan imdat bunyamin timofte serkan. fazlasina gerek yok bizi bozar.

ne mutlu bize ki bu efsane kadroyu bir arada gorebildik.

##kdc##

Ben Vural'ın geleceğinden bile şüpheliyim.

sadece55

Bence bu iş yalan olur kimse kalmaz Celilde veryansın eder öyle biter bu iş

kamuri

özkan

beşnumara

Umar var olmaz mı :)

AllydeenleaR

uykan

Parası yok ama otobüsleri var, celil sanada yakışır.