İMPARATOR CELİL SAĞIR VEDA MAÇI

Başlatan King1965, 24 Mayıs 2014, 17:35:10

« önceki - sonraki »

King1965

İmparator Lakaplı Celil Sağır, Samsunspor formasıyla son maçına çıkıyor. Futbola veda maçını 19 Mayıs Stadyumu çimlerinde yapacak ..
Tüm Taraftarlarımızı o gün stadyuma bekliyoruz

utb 55

Bize hep birlikte olup orada olmak yakışır.

mehmet yılmaz

Yakışır Celil abiye...
Özellikle şöhretle maçı güzel olur.
Allum, İmdat, Ercan, Kasım, Kenan, Vural, Ali Akdeniz, Sabri, Bünyamin, Timofte, Sinan Yeşil, Tümer, Celil, İlhan, Serkan, Cenk İşler...

Ayberk

İnşallah bu sefer iptal filan olmaz da ağız tadıyla izleriz.

muzaffer4

Ligler ne zaman baslayacak 23 agustos da hazırlik maci varsa eylulde baslayacak o zaman gecen sene  10 agustos gibi baslamisti bu mac icin celiskilerim var.
ayrica sohretler takiminda ertugrul saglam ve sifo mehmet de guzel olur

celebi

yavuzselim

Alıntı yapılan: mehmet yılmaz - 25 Mayıs 2014, 00:49:55
Yakışır Celil abiye...
Özellikle şöhretle maçı güzel olur.
Allum, İmdat, Ercan, Kasım, Kenan, Vural, Ali Akdeniz, Sabri, Bünyamin, Timofte, Sinan Yeşil, Tümer, Celil, İlhan, Serkan, Cenk İşler...
teknik direktör olarak ta başlarına Multescu'yu getirirsek tadından yenmez

emre__ss

Aynı sahada top koşturmuşluğumuz var bi telefon açmazsa kırılırım  :peeh:

ngonge

Geç ama olması gereken bir maç, süper lige çıkaydık çok daha hoş olurdu ama kısmet..

deli 55

Nuri Asan

ne mutlu bize ki onu Samsunspor forması altinda izleyebildik.

seni hiç unutmayacağız hele.o tezahürati.

IMPARATOR CELIL..CELIL.

Musti

Samsun Şöhretler Karması'nın teknik direktörlüğünü Gigi Multescu yapsa keşke.

GurbetciFanatik

Kalede  : Fatih
Defans : Imdat -Ercan - Kenan
Kanatlar : Vural - Celil
Orta Saha : Timofte
Forvet : Cenk-Serkan

bu 9 bence olmali

tabi daha cok isimler var : Tanju Ertugrul yillarini vermisler bu kulübe.

kumköylü ahmet

Kalede fatih degilde Goksel olmasi lazim veya ali uyanik..celil fatihle oynamadi ondan.55 Numara en cok sana yakisiyordu be imparator

samsunum

02 Haziran 2014, 16:02:05 #14 Son düzenlenme: 02 Haziran 2014, 16:56:33 samsunum
Alıntı"CELİL SAĞIR 23 AĞUSTOS TARİHİNDE JÜBİLE YAPACAK"
Samsunspor'un eski futbolculardan Celil Sağır'ın 23 Ağustos tarihinde jübile maçı yapacağını belirten Başkan Kar, "Samsunspor'a ve Türk futboluna senelerce hizmet etmiş olan kardeşimiz Celil Sağır'a veda maçı için kendisinden bize böyle bir teklif gelince, biz de seve seve kabul ettik. Celil Sağır için 23 Ağustos tarihinde Samsunspor şöhretler karması ile Türkiye şöhretler karması ve ardından Gençlerbirliği ile bir hazırlık maçı yapılacak. Celil bize çok büyük katkılar sağladı. Milli oyuncumuz olmuş arkadaşımız olarak ona da yakışacak şekilde bir veda maçı yapacağız. O gün saat 17.00'de minikler maç yapacak. 17.30'da müzik şöleni yapılacak. Ondan sonra da Celil'in Milli Takım'dan ve diğer takımlarda oynadığı futbolcularla birlikte Samsunspor şöhretler takımı maç yapacak. Daha sonra da Samsunspor ile Gençlerbirliği hazırlık maçı yapacaklar. Ben 22 Temmuz'da ilk geldiğimde Celil'e, Serkan'a hatta Vural'a; 'ne zaman Samsunspor'da görev almak istiyorsanız, kapımız size her zaman açıktır' diye söylemişimdir. Bunlar Samsunspor'un değerleridir. Samsunspor'un sadece bu futbolculardan değil, bütün eski futbolcularından yararlanması gerektiğini düşünüyorum" ifadelerini kullandı.

SAĞIR: "RIDVAN DİLMEN, TANJU ÇOLAK, TÜMER METİN VE BÜLENT KORKMAZ GİBİ İSİMLER GELECEK"
Jübile maçı için Başkan Emin Kar'dan çok büyük destek gördüğünü vurgulayan Samsunspor'un eski oyuncularından Celil Sağır ise şunları söyledi:

"Samsunspor camiası olarak her zaman değerlerimizi konuşuyoruz ama desteklemeye geldiği zaman ortada bir şey yok. Bizim Samsunspor camiasında destek azlığını gördüm. Bu veda maçı gündeme geldiğinde başkanımız Emin Kar'dan çok destek gördüm. Bu maçı sadece veda maçı olarak düşünmeyin, Samsunspor'a hizmet vermiş bizim zamanımızın, özellikle de 1994 ve 2000 yılları arasında benim oynamış olduğum, bütün futbolcu arkadaşlarımın gelebileceği kadro olacak. En azından onların da kendilerini göstermeleri açısından, değerlerini tekrar Samsunspor taraftarına göstermeleri açısından güzel bir karşılaşma olacaktır. Şöhretler karmasından sonra Gençlerbirliği ile hazırlık maçı yapıp bu veda maçını noktalandırmak istiyorum. Futbolun içinden gelen insanlar futbolun başında olduğu zaman futbolcunun halinden çok daha fazla iyi anlıyorlar. Genelde futbolu bırakan insanlar futbolun içinden kopamıyorlar. Biz de futbolun her dalında görev yapmak istiyoruz. Zamanı gelince bize hangi görev verilirse biz de elimizden geldiği kadar yapmaya çalışacağız. Samsunspor'un karmasında 1994 ile 2000 arasındaki futbolcuları çağıracağım. Vural, Bünyamin, Serkan, Timofte gibi futbolcular olacak. Türkiye şöhretler karmasına da benim zamanımda Ümit Milli, A Milli Takım'da oynadığım Rıdvan, Tanju, Oktay, İlhan, Tümer, Bülent Korkmaz, Saffet gibi oyuncuları çağıracağız."
http://www.haberexen.com/biz-kulubu-dusunuyoruz-640497h.htm