Sağlıcakla kalın...

Başlatan cembaba, 04 Şubat 2014, 00:01:32

« önceki - sonraki »

cembaba

04 Şubat 2014, 00:01:32 Son düzenlenme: 04 Şubat 2014, 00:14:21 CemBaba
Sevgili abilerim, kardeşlerim, arkadaşlarım...

4 senelik Ankara okul maceramdan sonra, Samsun'a dönüş yapmıştım. Bu sene içerisinde abilerimiz Samsunspor yönetimine seçildikten sonra saolsunlar Samsunspor Store'da bize görev verdiler. Hep beraber el birliği ile bir şeyler yapmaya, bir şeyleri değiştirmeyi planladık. Ürün çeşitliliği ve kurumsallık adına bir takım şeyleri gerçekleştirdiğimizi düşünüyorum. Maddi imkanlarımız doğrultusunda bir şeyler üretmeye, sunmaya çalıştık. Yapabildiysek ne mutlu. Bugüne bugün 2 tane Samsunspor mağazası var. 1 yıla aşkın Samsunspor Resmi Dergisi'nin editörlüğünü üstlendim. Hatalarımız, kusurlarımız varsa affola. Bunlar da yetmedi. Samsunspor Kongre Üyesi olduk. Ve bugünlere geldik.

Bugün şuan ki Samsunspor Yönetim Kurulu'nun yedek listesinde yer almaktayım. Hayatımda en mutlu olduğum anlardan biri de listede ismimi gördüğüm andı. Benim için çok ama çok önemli bir şey. Elimden geldiğince bir şeyler yapmak için çabaladım. Yapabildiysem ne mutlu.

Herkese sadece bir şey söylemek istiyorum. Emin Abi'ye ve takıma şu anda tam destek verelim. Bakın, 9 trilyon sadece geçmiş futbolcu paraları var. Bunun yanında bu yönetim kurulu SGK ve yapılandırılmış vergi borçlarını ödüyor. Yetmiyor şimdiki futbolculara prim veriyor, maaş veriyor. Aylık 50 bin TL de personel alacağı veriyor. Yani öyle göründüğü kadar kolay değil. 'Emin Kar dileniyor' deniyor. Tamam dileniyor da kendi cebi için mi dileniyor? Başkan'ın sırf deplasmana gitmek için kaç iş adamının kapısını çaldığını ben kendim biliyorum. Emin Abi'nin yaptığı veya yanlış yaptığını düşündüğünüz bir çok şey olabilir. Haklı veya haksızsınız bunu demiyorum. Ben de sizler gibi düşünüyorum çoğu zaman. Ama şuanda takıma tam destek zamanı. Stadyumu full doldurma zamanı. İlk 2 ile aramızda sadece 6 puanlık bir fark var. Bir olalım, birlik olalım. Desteğimizi esirgemeyelim. Süper Lig'e çıkalım. Tokmak elimize geçsin bakalım. Ondan sonra hep beraber konuşalım. Bu sene bu takım Süper Lig'e çıkmak zorunda arkadaşlar. Belki de destekleyeceğimiz bir Samsunspor kalmayabilir. Durumun ehemmiyeti budur.

Allah nasip ederse çarşamba günü İstanbul Eyüp'te vatani görevimi yapmak üzere Peygamber Ocağı'na teslim olacağım. 6 ay kadar ortalıkta yokum. Umarım geldiğimde Süper Lig'de olan bir Samsunspor görürüm. Allah hepimizin yardımcısı olsun. Sadece bilin istedim.

Hakkınızı helal edin,
Sağlıcakla kalın kardeşlerim...

kuzey55

hayırlı tezkereler kardeşim.dönüşte süper ligde görüşmek dileğiyle...

Samet Torun

Hayırlı tezkereler şimdiden. Allah yolunu ve bahtını açık tutsun. Tez zamanda gidip gelmeyi nasip etsin inşallah. Süper lig de görüşmek üzere.

Furkan

Hayırlı tezkereler

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

mehmet yılmaz

Sağ salim gidip dönersin inşallah Cem...
Benden yana helal olsun, sen de haklarını helal et..

orucreis

Hayırlısı ile git gel kardeşim  hayırlısı ile git gel 

##kdc##

Kardeşim giderken bile burayı toparlamayı düşünüyor ya =) Kardom benim Allah'ım hayırlısıyla gidip gelmeni nasip etsin :)
Şimdi fındık düşünsün..

WT19i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

fındık

Komutanın inşallah  Memetcem diye çağırır ulan seni 😃 Bu arada LAHMACUN yapta yiyelim

Ollivanders

Uğur Yıldız

Kardeşim hayırlısıyla gidip geliceksin inşallah..

brigand

Gel kardeşim. Eyüp'lüler seni bekliyor : ) hayırlısıyla bitirtip yollarız seni geri.

Turuncu

Memed Jem hayırlı tezkereler.

red_white

Güle güle kardeşim.  Bekliyoruz seni :)

Ayberk

Yolun açık olsun, hayırlı TEZkereler ;)

jurista

Tanıdığım en efendi ve en pozitif enerjili insanlardan birisin Cem .Allah yolunu açık etsin ,yardımcın olsun .Senin için yapabileceğim bir şey olursa her zaman bir telefon kadar yakındayım.Allaha emanet ol kardeşim.