10- Göksu TÜRKDOĞAN

Başlatan sadece55, 16 Ocak 2017, 09:12:42

« önceki - sonraki »

Kaya

İstanbulspor maçının ilk yarısı Samaras'ın arapasında kaleci ile karşı karşıya sol ayağı ile golü yapacakken sağ ayağımla atayım düşüncesi bizi mutlak golden etti.

Son 5 maçtır yokları oynuyor.Zaten ondan her maç gol atmasını beklemiyoruz ama bu kadarı da fazla.

samsun 55

Nuri Asan

saf mı ne bir sene sonra yalvarır beni alın diye.

Sadece Samsunspor

Lan daha dun samsun basininda kongreyi bekleyecem diyordu.

Levent ÖCAL

Ön anlaşma yapmış bizim kongreyi bekleyecek yine bizle anlaşamazsa bodrumspor da. Kendini garantiye almış anlaşılan akıl küpü.

eprianu

Göreceğiz bakalım kim "Akıl Küpü" kim "Uyanık"  ;)

SametYılmaz55

40 küsür maçta 9 gol atmış büyük golcü.Gitmek isteyene kapı orada buyursun gitsin

Karabudun

2.Lig'de gol atma şansı yok. Kibar kalır bu lig için. Gitmesi herkesin hayrına olur.

Burak

Bodrumspor ile ilgili kesin birşey yokmuş amatörce davrandığını kendisi de kabul ediyor. Son maç öncesi erdinç vasıtasıyla sohbet etme fırsatı bulduk o zamanda daha ortada hiçbir şey yokken önceliğinin Samsunspor olduğunu söylüyordu.Burayı görmeden hiçbiryere imza atmam demişti. Formanın ağırlığının farkında olan bir futbolcu olarak gördüm ben 2 saatlik konuşma da bu ligde oynar oynamaz bilemiyorum ama bence oynabilir bekleyip göreceğiz

ea55

Resim konusun da yanlış yaptığı kesin ama Futbol dünyasında karakter konusunda gördüğüm ender üst düzey adamlardan. Oynar oynayamaz imzalar imzalayamaz bunu bilmem. Ama karakerlidir iyi bir takım kurulacaksa da bu takım da her türlü iş yapacaktır tecrübesiyle.

isa55

Bizde 40 maçta 9 gol atmıştı.
Bodrumda 13 maçta 8 gole ulaşmış.

5trawberry

Göksu takımda kalsaydi durumumuz ne olurdu diye düşünüyorum da heralde açık ara lider olurduk

55.hakan

Büyük hataydı yollanması tecrübesiyle ileride çok şey katacaktı bize.

ngonge

Bizde olsa diğer oyuncular gibi verimsiz de kalabilirdi açıkçası. Bu sene bizde bireysel değil de, daha çok takımsal motivasyon ve performans eksikliği oldu.

ea55

2 maçta 2 gol ile başladı. Tuzlaspor olarak bu sene rahatla çıkacaklardır.