Bank Asya 1. lig 29. Hafta|Denizlispor- SAMSUNSPOR'umuz: 0-1

Başlatan celebi, 03 Nisan 2011, 21:23:41

« önceki - sonraki »

Gorkem

bu maçtanda kaptık 3 puanı helal olsun takımımıza.

mehmet yılmaz

kalptenþimþek

kaç takıma nasip olmuş deplasman tünelinden böyle çıkmak?!

Ollivanders

Resim Facebook Tribundergi hesabından anında paylasıldı :) Bu işi biliyoruz :))

maviay55

twitter

Dedem vefat etti orada izledim maçı Ahmet Şahin insan değilsin  :D

davidsavage

Alıntı yapılan: twitter - 10 Nisan 2011, 19:16:43
Dedem vefat etti orada izledim maçı Ahmet Şahin insan değilsin  :D

Başın sağolsun,Allah sabırlıklar versin.

edmontdante

Sonra diyorlar ki Kalpar'ı çok eleştiriyorsun.
2.yarının başından itibaren kalende  bir ton pozisyon görüyorsun.Kalecin devleşiyor.Mucizevi kurtarışlar yapıyor.Tam da o sıralarda Kenan'ı koymayı düşünüyorsun oyuna.Yine tam da o sırada  Denizli 10 kişi kalıyor.Tamam maç geldi diyoruz rahatlıyoruz biraz.Sen yine Kenan'ı oyuna alıyorsun.Kafaya koymuşsun bir kez,korkmuşsun.Yan beklerin 1 kez orta sahayı geçmemiş.Talimatı vermişsin.Adamlar 10 kişi kalmış yine kalende pozisyonlar kesilmemiş.Tamam kardeşim bundan sonra futbolun önemi yok önemli olan 3 puan da peki bu olanlar normal mi?10 kişi kalmış rakibine karşı  Ahmet ŞAHİN mucizesi olmasa 2 puan bıraksan ne diyecektin bize.Ben biliyorum "ALINAN 1 PUAN AVANTAJDIR" .Anlaşılmaz işler,anlaşılmaz ve sahadaki olaylarla çelişen demeçler.Ama futbol sonuç oyunu  ve bu takım çıkarsa Kalpar başarılıdır her ne olursa olsun.Sezon başı deseler ki Kalpar bunları bunları yapacak ama takım çıkacak hepimiz razı olurduk tabi ki.Ama yine de bu demek değil ki yalanlarını ve zırvalarını sümenaltı edeceğiz.

Geçen haftadan itibaren   şartlar ne olursa olsun,emniyet,yönetim,hoca ne yaparsa yapsın şu son 6 haftada  biz işimizi yapıp maksimum destek vermeliyiz yeter ki şuradan bir kurtulalım diye düşündüm hep ama bu kadarına da pes be kardeşim.Bu takım Denizli'den 5-1 mağlup dönse ne olacaktı.7 tane eksik oyuncusu olan,sürekli para problemi yaşayan,taraftarı dahi kalmayan üstüne üstelik 10 kişi kalmış rakibine karşı puan kaybetsen .....1800 km yol gitti geldi 500 taraftarın.

Valla iyi  ki varsın Ahmet ŞAHİN.Sen bize Allahın bir lütfusun.Tabi ki Kalpar için de.SEVİYORUZ SENİ

jean

cok huzurluyum sabirsizlikla garantileyecegimiz maci bekliyom

aaa55

kutsalforma

Alıntı yapılan: samsuni - 10 Nisan 2011, 17:48:27

Denizli taraftar gördü desenize  :D :D

Sahi yaww, su sanalda ü ürü üüüü diye öten birkac horoz vardi hani "denizliye gelemezsiniz, adam degilsiniz" diyeler...
McDonald'sa McChicken olmuslardir heralde??  ;D ;D ;D

Harun55

Tarih 9-04-11 Hem üzüldüm hem güldüm..

Kiz kardesimin dügünü vardi bu tarihte yani dün..
Denizlispor maçini hem izledim hem kizi verdim hem üzüldüm agladim gol haberiyle ise gülerek devam ettim..

Seni seviyorum SAMSUNSPORUM...SAMSUNSPOR SEVGISI BU OLSA GEREK !!!!!!!!!!!  :'(

King Of The North

TD de tüm hayvanları bizim tezahuratta söylediniz diyorlardı Denizlililer, çok dokanmış arkadaşlara anlaşılan (Tavuklar, Civcivler, Ördekler ;D)

celebi

ferhat55