Bank Asya 1. lig 29. Hafta|Denizlispor- SAMSUNSPOR'umuz: 0-1

Başlatan celebi, 03 Nisan 2011, 21:23:41

« önceki - sonraki »

celebi

Tarih     :09-04-2011 Cumartesi
Saat     : 14:00
Yer       : Denizli Atatürk Stadyumu
Yayın    : TRT 1

benim açtığım topiçlerde yenilmiyoruz tekrarda bir deneyelim bakalım. ben bu maçı alacağımızı güşünüyorum. karşıyaka maçının galibiyeti ile bunu da alırsak süper olur.

skor:0-2 yada 0-1

twitter

55erhan55

Mert

Bu saatten sonra kaybetmeyeceğimizi düşünüyorum.Yeneriz denizliyi.

LisandroLopez

Şu maçlarla aynı günlerde açılmasını anlayamıyorum şu maç başlıklarının kusura bakmayın ama..
İnsanlar oynanan maçları değerlendirmeden,fikir beyan etmeden bi sonraki maçı düşünmek.....

lucarelli

Denizli zor maç olacak. Denizli için çok kritik bir maç. puan kaybında ilk 6 umutları biter. Bizim alacağımız 3 puan ise şampiyonluğa bir adım daha yaklaştırır. Kazanan biz olacağız inşallah.

celebi

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 03 Nisan 2011, 21:27:19
Şu maçlarla aynı günlerde açılmasını anlayamıyorum şu maç başlıklarının kusura bakmayın ama..
İnsanlar oynanan maçları değerlendirmeden,fikir beyan etmeden bi sonraki maçı düşünmek.....

kırma aşkımızı şevkimize be kardeşim  :)

LisandroLopez

Alıntı yapılan: celebi - 03 Nisan 2011, 21:28:20
kırma aşkımızı şevkimize be kardeşim  :)

Abicim kusura bakma sen açtıysan lafımı geri alıyorum inan görmedim ama bu sana özel bi konu değil tabiki herkes bunu yapıyor nedense
tekrar kusura bakma :)

celebi

ahmetsefa55

maç bitmiş artık öbür maçın değerlendirmesini yapmak için sabırsızlanıyoruz.açılmasında ne gibi bir sıkıntı var anlayamadım ?

Ahmeti

03 Nisan 2011, 21:32:48 #10 Son düzenlenme: 03 Nisan 2011, 22:18:32 AHMETÝ*55*
merak ettiğim marotona girmek için sırada olan taraftarın hepsi içeri girebildimi acaba.

Bu akşam polislerede bir anlam varemedim 5 yaşındaki çocuğa bilet soruyor.

Bu taraftar böyle eziyeti haketmiyor.

Ama herşeye rağmen kazandıkya o bize yeter.

Sempatik Bengülü

çelebi abi uğur getirmen dileğiyle.bu maç 2-1 bizim içime öyle doğuyor
sezonu tam hatırlamıyorum ama 2005-2006 olması lazım denizli maçına gitmiştik  bende ordaydım güzel ve temiz şehir

LisandroLopez

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 03 Nisan 2011, 21:32:02
maç bitmiş artık öbür maçın değerlendirmesini yapmak için sabırsızlanıyoruz.açılmasında ne gibi bir sıkıntı var anlayamadım ?

Acele edildiğini düşünüyorum sırf bugüne özel değil , oynanan maç hakkında birçok yorum yapılacağını düşündüğümden biten maçla aynı gün
açılmasını doğru bulmuyorum sadece.

celebi

lllllllaaaaaaaaaawwwwww bu güzel bir gecede  kilitletmeyin bana topiçi

LisandroLopez

Alıntı yapılan: celebi - 03 Nisan 2011, 21:37:12
lllllllaaaaaaaaaawwwwww bu güzel bir gecede  kilitletmeyin bana topiçi

Ben sustum abi kusura bakma :D