Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

Jnr.Serkan

Ceyhun Eriş kaliteli ama çok istikrarsız ve problemli bir futbolcu.Kalparın vize vereceğine sanmıyorum ona karşı pek...Takımda huzursuzluk çıkartabilcek bir futbolcu.Kalitesiyle Kariyeri doğru orantılı gitmedi hep orta halli takımlarda oynadı.Biraz ahlaklı olsa belki şuan çok başka takımlarda oynayabilirdi.Gelmesini isterim sadece futbol oynamaya gelcekse.

yirmiuc

ceyhun belki kendisi gelmek istiyordur. hocanın ceyhunu isteyeceğini hiç tahmin etmiyorum.

realfans

bize santrofor lazım inş gzl bi oyuncu alırız  samsunspor_x

Ayberk

Bence biz boşuna forvet arıyoruz. Türkiye'de adam gibi golcü yok ki biz alalım :o

55(tuncay)55

yanlış hatırlamıyorsam bu akşam aks tvde spor programı var demi arkadaşlar

emrullah

Alıntı yapılan: Serpico55 - 27 Aralık 2010, 20:10:35
Ceyhun  eriş soylentileri var. Allah korusun mu diyeyim ne diyeyim bilemiyorum.

>:( >:( >:( >:( >:( onun gibiler sayesinde bu ligdeyiz ne ceyhun u abi

Ayberk

Aynen, Kaisle takas edildiği gün yanlış yaptığımızı düşünmüştüm, ne yazık ki yanılmadım :( :( >:(

yirmiuc

yanlış hatırlamıyorsam kais takımın en golcü futbolcusuydu o sezon.
sezon sonunda sözleşmesi bitiyor ve türkiyede kalmak istemiyor diye takas yapıldı.
sene sonuna kadar faydalanmak yerine, kumar oynamayı tercih ettiler. kaybettik....

55(tuncay)55

arkadaşlar bişey sorucam bi 7 tane futbolcuyu gönderdikte nasıl oldu klüble ilişkileri kesildimi tamamen yoksa klub bulunana kadar biim futbolcular mı???

AntZ

Alıntı yapılan: 55(tuncay)55 - 27 Aralık 2010, 20:49:20
arkadaşlar bişey sorucam bi 7 tane futbolcuyu gönderdikte nasıl oldu klüble ilişkileri kesildimi tamamen yoksa klub bulunana kadar biim futbolcular mı???

Takımda düşünülmüyorlar ama bizim futbolcularımız, almak isteyenler bonservis verip alacak ya da takasta kullanacağız.

Alıntı yapılan: yirmiuc - 27 Aralık 2010, 20:43:15
yanlış hatırlamıyorsam kais takımın en golcü futbolcusuydu o sezon.
sezon sonunda sözleşmesi bitiyor ve türkiyede kalmak istemiyor diye takas yapıldı.
sene sonuna kadar faydalanmak yerine, kumar oynamayı tercih ettiler. kaybettik....

Hatırladığım hadarıyla Kais'in ilk beş hafta cezası vardı ve faydalanamayacaktık, o nedenle takas edildi diye biliyorum.

lucarelli

tanju55

ceyhun cok disiplinsiz gittigi heryerden kovuluyor...zaten biraz disiplinli olsaydi simdi avrupada oynardi...cok yetenekli  ama cokda disiplinsiz...

ahmetsefa55

arkadaslar şuanda klupte maddı sıkıntı olmadıgı ıcın menajerler aracılıgıyla bır suru teklıf yapılıyodur.ama her gelmek ıstıyenı alcaksalar benı yazın lıste basına  :) bıraz bekleyelım sabır gosterelım her duydugumuza ınanmayalım.  ;)

AntZ

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 27 Aralık 2010, 20:09:47
trabzon da brezilya'dan üçünho birinho'yu alacakmış :)
yürü git işine...

Alemsin abi  :D

Trabzon üçünho birinho alanzinho  :D :D :D

samsunmania