Büyük Başkan İsmail Uyanık Geri Dönüyor

Başlatan mehmet yılmaz, 25 Mayıs 2018, 18:04:00

« önceki - sonraki »

Nuri Asan

Bende buna başka birşey diyorum ama şimdi siteden atılma sebebi olmasın birde mübarek gün ve aylardayız. niye küfür ediyorsun diyorlar da şimdi söyleyin bana bunun gibi ... na küfür etmek nasıl olmaz.

SametYılmaz55

Cakallarla dansta olduğu gibi olimpiyat çocuğu diyelim o zaman :P ne şiş yansın ne kebap :)

deado

İsmail Uyanık büyük başkan geri dönüyor. Taşın altına artık elini koyuyor. Elini koymak deyimi tam olarak ifade etmeyebilir resmen bu işe yüreğiyle, tüm benliğiyle girişiyor. İçimde öyle bir huzur ve rahatlık var ki takımımızın 2. lige düştüğüne neredeyse sevinecek duruma geldik. En azından Samsunspor'umuzun menfaatleri doğrultusunda çalışabileceğine %100 güvenebileceğimiz tecrübeli, bilgili ve en önemlisi gerçek bir Samsunsporlu başkanımız var. En büyük üzüntüm bu haftaki kongreye hastalık sebebiyle katılamayacak olmam. En kısa sürede kavuşabilmek dileğiyle...

Nuri Asan

Samsunspor'un şirketleşmesini oylamak için başlatılan mini referandumda 16 bin 133 EVET ve 8 de HAYIR oyu kullanıldığı açıklandı. Her numaradan 1 oy sayıldığı için 32 hayır oyunun 8'e düştüğü belirtildi.

8 hayır oyunun 6 sının Giresun'dan 1 hayır oyunun da Trabzon dan geldiği belirtildi.

Desiqner

Alıntı yapılan: Nuri Asan - 01 Haziran 2018, 14:13:16
Samsunspor'un şirketleşmesini oylamak için başlatılan mini referandumda 16 bin 133 EVET ve 8 de HAYIR oyu kullanıldığı açıklandı. Her numaradan 1 oy sayıldığı için 32 hayır oyunun 8'e düştüğü belirtildi.

8 hayır oyunun 6 sının Giresun'dan 1 hayır oyunun da Trabzon dan geldiği belirtildi.

Bu da demek oluyor ki , Şehir %100 destek veriyor.

fanatik samsunsporlu

1 kişi hayır demiş Samsun da o zaman.O da Nedim dir belki :-\

Sadece Samsunspor

Ismail baskan valiyle hic gorusmemis tanismamis. Vali tanimiyorum hic tanismadik dedi. Ismail bey boyle seyleri atlamaz ama galiba kongreden sonra yapacak ziyareti.

Nuri Asan

designer hocam aynen öyle şehir 1 kisi haricinde destekliyor.

ben designer in yazılarını giriş yapınca göremiyorum. sitede engelleme mi var yoksa designer adlı arkadaşın yazıları gözükmüyor mu. yada bi ihtimal designer hocam beni engellemiş  :D

Mert

Emin kar ve Hakkı yeşilyurt yönetimde olacakmış

jean

Emin kar topcudan iyi anliyor degerlendirmek lazim

Nuri Asan

Sabah saat 5 e geliyor heyecandan uyuyamıyorum.

eprianu

02 Haziran 2018, 13:01:16 #116 Son düzenlenme: 02 Haziran 2018, 13:11:15 eprianu
Kongredeyiz içeri almıyorlar henüz. Heyecanla bekliyoruz. Ayrıntıları fırsat buldukça yazarım. Kongre üyeleri girebiliyor sadece.

eprianu

Başkan stada girdi. Stat diyorum çünkü stadyuma döndü burası  :)

Mert

02 Haziran 2018, 14:13:58 #118 Son düzenlenme: 02 Haziran 2018, 14:18:35 Mert
MHP milletvekili Erhan Usta dışında hiçbir siyasi kongrede yok

Düzeltme:

Dökülmeye başladılar yavaş yavaş  :)

bayfa55

Hırsız Erkut olarak inliyor salon helal taraftara ....