Turksatta Samsun'un bir kanalı olmalı.

Başlatan Bafralı, 14 Temmuz 2006, 01:53:01

« önceki - sonraki »

Bafralı

Uydusu olanlar Samsun'u takip edemiyor. Ordudan trabzona bir çok yerel kanal var ama niyeyse samsun yok. Sadece digiturkte memleketim tv de kanal2000 çekiyor. Ama herkeste digiturk yok.
Bir de niye merkez televizyonlar -kanal s gibi- niye ilçelerde(en azından Bafra'da) çekmez.  Bafra Yakakent alaçam Samsun'da değil mi

yaman55

MeL_55

olamaz ariyorum aha 5 aydir ami.... ordu konya sivassin kanalari var koca samsun nun yok

MeL_55

Alıntı yapılan: "şirinler_1965"bide türkiyenin ilk televizyonu bizim kanals

onlar hikaye bence

yaman55

Alıntı yapılan: "MeL_55"

onlar hikaye bence

hikaye felan değil ilk yerel televizyon kanal s

MeL_55

Alıntı yapılan: "yaman20"
Alıntı yapılan: "MeL_55"

onlar hikaye bence

hikaye felan değil ilk yerel televizyon kanal s

peki niye yok !! avrupadakiler adini bile bilmiyorlar!!
peki trt niye ilk yerel tv kanali diyorlar ??

Amsterdamli

Türkiyenin ilk kanali TRT´dir buda ulusal kanaldir. Ondan sonra kanun degisti ve ozel kanallara yol acildi. Star TV ilk yayin yapan ozel kanaldir.

Yerel televizyon dediklerimiz kendi bolgesine hitap eden kanallardir. Kanal S´de ilk yerel televizyondur.

MeL_55

Alıntı yapılan: "Amsterdamli"Türkiyenin ilk kanali TRT´dir buda ulusal kanaldir. Ondan sonra kanun degisti ve ozel kanallara yol acildi. Star TV ilk yayin yapan ozel kanaldir.

Yerel televizyon dediklerimiz kendi bolgesine hitap eden kanallardir. Kanal S´de ilk yerel televizyondur.

aynen

jean

bu tpoiici daha once ben actim avriupada yasayan biri olarak kahrima gidiyor bize aci cektirenler utansin

MeL_55

yav ordu'nun kanali var samsun nun yok  yazik ya vallah yazik !! biz büyüksehir'riz onlar 50.000/100.000 lik (kücük)sehir !! ! :cry:  :cry:

bodensee55

bir samsunlu olarak ordunun tv sin uyduan izlenibiliyor olmasi beni derinden uzmusudur az gelismis orumcek kafalai kisileri duyuyulur