Ödemeler yapılıyor

Başlatan Kadir ÇELEBİ, 14 Mayıs 2009, 13:02:22

« önceki - sonraki »

Kadir ÇELEBİ

Futbolcularla ön görüşmeler  yapan Smasunsporlu yöneticiler, yaşanan olumlu gelişmelerden hayli memnun. Kulübe ihtar çeken futbolculardan süresi  dolanların ödemelerinin yapıldığını belirten yönetimin, önümüzdeki sezonda Samsunspor formasını  giymelerini istedikleri  tüm futbolcuların alacaklarını ödeyecekleri öğrenildi.   

http://www.habergazetesi.com.tr/habergoster.asp?kimlik=25920

CurvaSudSamsunspor

Ollivanders

Bazılarının odenmesin haketmiyorlar cunku onların payını hakeden futbolcularımza versinler

King Of The North

Samsunspor formasını giymeyi düşünenlerin ödeyeceklermiş,yani ayrılmayı düşünenlere değil ama kaynak nerde,8 aydır maaş alamayan çalışanların da maaşlarını ödesinler önce yazık o kadar insana.

cany

Alıntı yapılan: SamsunSpor_34 - 14 Mayıs 2009, 13:02:22
Futbolcularla ön görüşmeler  yapan Smasunsporlu yöneticiler, yaşanan olumlu gelişmelerden hayli memnun. Kulübe ihtar çeken futbolculardan süresi  dolanların ödemelerinin yapıldığını belirten yönetimin, önümüzdeki sezonda Samsunspor formasını  giymelerini istedikleri  tüm futbolcuların alacaklarını ödeyecekleri öğrenildi.

iyi o zaman...seneye paragözlülük yapmazlar, alacağım var diye TFF'ye başvurmazlar birileri belki, böyle giderse

Baskent_Samsunspor

55.hakan

ben transfer yasağımızın kalkmasını ve transfer yapılmasını istiyorum bizim takımın çoğuna güvenmiyorum süper lig hedefi olacaksa

jean

insallah bu olumlu gelismeler devam eder surekli

Kais

yüzüm bu aralar hiç olmadığı kadar fazla gülüyor..5 seneden sonra birdaha ağlamayız inşallah.

sadece55

sanırım artık olayın ciddiyetine vardılar ve bunda en büyük görevi üstlenen samsunspor.biz ve teoman taş derneğine büyük büyük teşekkürler sunmak sanırım bir borç bu şehri tekrar ayağa kaldırmada öncülük ettiniz sizi sırtımızda taşısak azdır cidden

GençKozluklu

Alacaklarını ödemeyip bütün futbolculara tekmeyi vurup göndersinler. Hoca dahil. Rezil ettiler koca SAMSUNSPOR'u. Herkes averajla kaldınızdiye adeta dalga geçiyor.

sadece55

evet dediklerinde haklısın ancak gene de genç bir kadro var el de ve transfer yapılamıyacağı ihtimali yüksek olduğundan elde ki futbolcuları tutmaktan başka bir şansımız yok.alacaklarını ödemeyip diyorsunda onlar zaten silinmiyorki diyorsan bonservislerini verelim ellerine zaten bonservisi para etcek futbolcu pek yokki elimizde...Şuan da şehir iyi bir hava yakalama yolunda bir kongre olursa eminimki sahip çıkanlar olacaktır.bu borçlar da yavaş yavaş ödenmeye başlanılacaktır

GençKozluklu

Alıntı yapılan: erdo55 - 14 Mayıs 2009, 20:35:46
evet dediklerinde haklısın ancak gene de genç bir kadro var el de ve transfer yapılamıyacağı ihtimali yüksek olduğundan elde ki futbolcuları tutmaktan başka bir şansımız yok.alacaklarını ödemeyip diyorsunda onlar zaten silinmiyorki diyorsan bonservislerini verelim ellerine zaten bonservisi para etcek futbolcu pek yokki elimizde...Şuan da şehir iyi bir hava yakalama yolunda bir kongre olursa eminimki sahip çıkanlar olacaktır.bu borçlar da yavaş yavaş ödenmeye başlanılacaktır

Yazınızı okuyunca farkettim. Aslında Alakacalarını ödeyipte tekmeyi vursunlar diye yazmak istedim. Sanırm hızlı yazarken dikkat etmemeişim.

Hiç bir futbolcunun SAMSUNSPR da alacağı kalmamalı. Alacaklarını alıp tekmeyide vurmalıyız. Hiç bir futbolcunun SAMSUNSPOR dan daha büğyük olmadığı hatırlatılmalı.

Küme düşme pahasına hiç bir futbolcuya taviz verilmemeli. Çelik çocukların eline oyuncak olduk. Defolup gitsinler. Üstelik SAMSUN'un evladı diye sahip çıktığımız gençlerden daha çok kazık yedik.

sadece55

Evet kesinlikle haklısınız ama işte elden pekte bişey gelmiyor önce şu sevindirici haberlerin gerçeklikleri ortaya çıkarılsın samsun şu sıralar iyi yolda gidiyor şehir olarak öncelikle büyükşehir ikaz edildi,Atakumun samsunspora yardım edilmeden seçimlerde kazanılmayacağını gördük,İlkadım samsunluluk duygusuyla kazanıldı samsunspora yardım sözleri olması fark gelirdi orda...Ayrıca şehir büyük bir bakanlık aldı ve Mustafa Demirin ilk ziyaretlerinden biri klubeydi.ayrıca bu sırada samsunun en önemli dinamiği TSO bir samsunspor aşığı turgut tüfenkin ekibine geçti...Ve bunların meyvesini yavaş yavaş toplamaya başladık.Yusuf ziya yılmaz desteklerse herkes destekler.Güzel bir yönetimle bu iş olacaktır diye düşünüyorum hadi hayırlısı...

Not:Bu arada sayın genç kozluklular yazınızın tamamına katılıyorum ama işte elden gelmiyor ne yapalım ah ah ne günlere kaldık saygılarımla