YÖNETİM İSTİFA!!!

Başlatan kaptan 55, 20 Ekim 2014, 12:28:03

« önceki - sonraki »

kuzey55

adam çıkmış hala taraftar skorudan dolayı böyle bağırdı diyo. bunlar yüzsüz gitmeyecekler anlaıldı

55.hakan

Imzayı şimdiden toplamak lazım bunların gideceği yok.

ult55ras

2000 civarı üye var toplasan 100 tanesi kongreye geliyo zaten, nerden bulacaz 400 kişiyi

eprianu

Çok pis oyunlar dönüyor. Emin Kar sanırım şu anda yönetimde bulunanlara aldandı.
Bakalım neler olacak.

jurista

Elde liste kapı kapı imza toplamaya gerek yok . İlan edilir Meydanda imza standı olduğu o 400 kişi bir günde gelir imzayı atar.Siteye kaydı olup da kongre üyesi olan belki de 400 kişi bile vardır...

south_london

3 sene öncesinin şirinleri tek başına gönderirdi bunları bir gecede.

yirmiuc

Bu isin kilit noktasi emin kar. Baskanliktan istifa edip yonetimde kalmak ne demek?
Cikip iki uc laf soylemeli.

Ahmeti

Bu arada hemen belirteyim başkan vekili
Mehmet Bank ile bu gün öğle saatlerinde
tesadüfü bir araya geldik ve kendisi Salı günü
"olağan üstü kongre 'kararı alacaklarını
söylediğini de  sizlere ileteyim..

Ercüment gül'ün son yazısından alıntı

sadece55

Yalandan ne kadar zaman kaybettirdiler.Bu boşa geçen zamanları malesef çok arayacağız.

yavuzselim

eğer ki Emin Kar kulubün gerçek başkanı olsaydı olağan üstü kongre kararı alır ve öyle giderdi ama bu olay gösteriyorki efsane!!!!!!!!! kaptan tamamen kuklaymış eğer kulüp kongreye gidemiyorsa bunda en büyük suç Emin Karındır

Ned Stark

Sevgili arkadaşlar
Bu gün içinde siteden çok sevdiğim bir dostum (kardeşim ) ile biraz sohbet etme fırsatı buldum, buna binayen burada bir açıklama yaparak son kez konuşmayı veya açıklama yapma ihtiyacı hissettim , bundan sonra da çok uzun sure susacak gibiyim.
Bu arada Doğan ATLI ben ; siteden ayrılmış gibi görünsemde hiç ayrılmadım aslında , Emin KAR 'ın istifasından sonra Yönetim kurulundan istifa etmem konusunda bir karar aldım arkadaşlarımla , hatta ben arkadaşlarıma bu konuda söz de verdim , fakat ANTALYA maçından sonra yapacaktım  çünkü , ANTALYA da yaşayan biri olarak ev sahipliği yapayım ondan sonrada bırakayım istedim . Sonrası süreçte Yönetim kurulundaki abilerime konuyuda ilettim onlarsa bir kaç gün içinde destek gelmezse kongre kararı alacaklarını beyan ettiler   ve benden biraz daha beklememi nasılsa bırakacaklarını söylediler, ve bu arada Benide rahatsız eden bir kaç unusuru dile getirdiler, bunların acilen yapılması için bir kaç deklarasyonumda oldu , süreç esnasında Hiç bir şekilde Aktif yöneticilik yapmadım yapamadım yapmamda , Bu yazıyı yazmamın nedeni benim dost kardeş dediğim insanları kırmış , incitmiş hatta kaybetmiş olmamdan kaynaklı duyduğum üzüntdür, daha önceki yazımda da belirttiğim gibi , hiç bir zaman kimsenin adamı olmadım , hiç bir zamanda kimsenin adamı olmayacağım . Benim için tek doğru SAMSUNSPOR un çıkarlarıdır , bu süreçte ters bir parallelde görünmüş gibi olsamda hiç bir zaman SAMSuNSPOR un üzerinden ne bir menfaat nede bir fayda sağladım , Görüntüde şu an SAMSUN SPOR a zarar  veren kişilerle aynı kefede olduğum doğrudur (ismim yöneim listesinde mevcut olduğu için ). Bu süreç içinde kişisel olarak çok daha yoğun başka hayırlı işlerle ( söz , nişan , nikah ) uğraştığım içinde konsantre olarak hiç bir şeyede kulak veremedim , sözün özüdür ki 20 gün once arkadaşıma verdiğim sözü tutamadım , bu gün gelinen noktada içerden kongre karar alınması ve bir takım kararlar alınması doğrultusunda sürekli telkin ve beyanlar verdim , bana son verilen  sözde Yönetim kurulu olarak Kongre kararını yarın alacakları ve çoğunluk aradıkları, benimse son beyanım kongre kararı alınmaması dahilinde benim yarın itibarı ile İstifa ettiğimdir( çok  once yapmam gereken bir hareket olmasına rağmen ) . Bunun için site nezlinde Herbirinizden SAMSUNSPOR a kısmide olsa zarar verdiğim için özür diliyor hakkınızı helal etmenizi rica ediyorum ...
Sizden önemle ricam bu bahsettiklerimin site içinde kalması reklam konusu olmamasıdır ....
Amacım polemic yaratmak ve kafa bulandırmak değildir , sevdiğim insanlardan kısmi bir özür niteliğinde çünkü onların gözünda arık benim SAMSUNSPOR luluk kimliğim kalmamış ...
Sağlıcakla kalın

sadece55

Doğan abi hayırlı Uğurlu olsun.Biz zaten alışkınız Samsunsporumuzdan sıkıntılara.Senin güzel haberin bizi sevindirdi.

beşnumara

Abi seni bizzat arayıp bu konuyu konusacaktim ama sana akıl vermek gibi olur sen zaten gerekeni yaparsın diye bekledim. Hatta bu süreçte çok da kızdım hala niyeti bozuk adamlarla aynı kefede duruyorsun diye.
Senin Samsunsporluluguna kimse laf söyleyemez.
İnşallah Doğan abinin yazdıkları burdan dışarı çıkmaz.

ask55

çok daha detaylı yazarak anlatmak isterdim ama ;
bu yönetimi neden bu kadar istemiyoruz anlamıyorum ?

hani "gerekirse amatöre düşelim ama takımı yiyicilere bırakmayalım" diyorduk ?

ben yanlış mı biliyorum bu adamlar bankadan kredi çekip takımın acil olan borçlarını ödeyen insanlar değiller mi ?
ki bu paranın en az 4 5 sene kendilerine dönmeyeceğini biliyorlar.

bu adamlar en zor durumda takıma sahip çıkan insanlar değiller mi ?

erkut tutu'yu kurtarıcı gibi gösteren medyanın oyununa gelmiyor muyuz sizce de ?
erkut tutu her ne kadar ispatlanmasa da şaibeli bir insan değil mi camia için ?

erkut tutuya destek sözü veren işadamları, siyasetçiler vs. şuan neredeler ?
nerde kaldı bunların Samsunsporluluğu ? Samimi mi sizce bu duruşları ?
daha fazla yemek için gelmediklerinin garantisi var mı ?

bu yönetime sövülene kadar kazım yılmaz'a temliki kaldır diye baskı yapılsaydı bugün bu halde olur muyduk ?

burda bu yönetim suçlu değil mağdur bence.

tamam zaten bu yönetimle başarılı olma şansımız yok ama bu kadar hakareti işitecek ne yaptılar ki ?

kongre kararı alsınlar diyosunuz tamam haklı olabilirsiniz ama ne değişecek ?

para almaya başlayınca performansı artacak futbolcuların sahtekarlığından kimse söz etmeyecek mi ?

polemik olsun diye yazmadım ama kime hakaret ettiğimize iyi bakalım.

Samsunspor tarihinin en kötü yönetimi kazım yılmaz yönetimidir.

eğer "ağır" eleştri hatta hakaret edilecekse o yönetime edilmeli diye düşünüyorum.

Kaya

Alıntı yapılan: ask55 - 11 Kasım 2014, 01:02:43

erkut tutu'yu kurtarıcı gibi gösteren medyanın oyununa gelmiyor muyuz sizce de ?

Bu site ya da kazık yemeye deneyimli her bir Samsunspor taraftarı oyuna gelecek ve ona göre hareket edecek insanlar mı ?