YÖNETİM İSTİFA!!!

Başlatan kaptan 55, 20 Ekim 2014, 12:28:03

« önceki - sonraki »

kaptan 55

Samsunspor'da Yönetim kurulu derhal istifa etmeli ve olağanüstü kongre kararı alınmalıdır.Yönetimdeki belirsizlik,oynanan futbol ve hepsinden önemlisi şehrin dinamiklerinin harekete geçmesi için tribün gruplarının ortak bildiri yayınlayarak belirlenecek bir günde tesislere gidilip kamuoyu yaratılması gerekmektedir.Bu kapsamda bizlerde hangi grubun başlatacağının hiç önemi olmayacak bugünde tesislerde olmalıyız.O gün işim vardı çişim vardı diyen Samsunspor'lu arkadaşlarımızın seneye bu takımı 2.lig'de izleyeceğini de bilmesi gerekmektedir.İş işten geçmeden bir an önce bir şeyler yapmamız lazım,her grupta herkesde bireysel olarak da bir suskunluk hakim bunu acilen kırmamız lazım.

Futbol Kültürü olarak en az bizim kadar iyi olan şehir takımları(Ankaragücü,Kocaelispor,Sakaryaspor,Göztepe,Malatyaspor)ilk aklıma gelenler şu an bulundukları yerler hepimizce malum,eğer şimdi susarsak yakın zamanda bizde bu camiaların yanında olacağımız kaçınılmaz bir son olarak gözüküyor.

Evet beyler şimdi ne yapıyoruz???

beşnumara

Cumaya kadar bu işi gerceklestirmemiz lazım abi.

kaptan 55

aynen öyle kardeşim geçen her gün bizi bu kaçınılmaz sona sürüklüyor.

beşnumara

Adana Elazığ denizli alanya ve Adsnin kadrolari bizim kadronun yanına yaklasamaz ama puan sıralamasında hepsinin gerisinde kaldık.
Yönetim destek bulamıyor hoca tercihi en bastan beri hata. Kurtulmamiz lazım bu durumdan.

SametYılmaz55

Şu aşamada sırf alacağı için Umari satan gitsin kendini satsin

GurbetciFanatik

Para lazim Para

Bu Yönetimden bende sizin kadar memnun degilim.Bana kalse gelmeleri bile yanlisdi.
Ama bunlar simdi bugün toplu halde istifa ederse inanin suanki durumdan daha kötü oluruz.

Kilit isimler belli 

Kazim Yilmaz ( Temlik kalkmiyor )
Yusuf Ziya Yilmaz  ( Destek vermiyor bulmuyor )
Galip Öztürk  ( Baskan adayi olmak istemiyor )

bu sorunlar oldugu sürece kim gelirse gelsin para diye aglicaktir.
Klasik ayni haberleri okuruz ( borclar kapida-personel maasi- puan silme-tahta acilmiyor-eski futbolculara borclar ) degisen bisey olmaz.

Cözüm ( bana göre )

Kazim Yilmaz temligi kaldirsin
YZY Destek olsun devamli gelirler sagliyacak projeler bulsun
Galip Öztürk yada Uyanik gibi Isimler gelsin Baskan olarak.

o zaman eski günlerimize döneriz.

Not : Su anki puan durumuzda yerimizin nedeni ne yönetim ne para sadece ama sadece TD hatalari yanlis kadro secimidir.

yavuzselim

bu yönetim gitmedikçe bu teknik direktörde gitmeyecektir ve biz bu td ile kümeyi boylarız bu halde olmamızın tek nedeni Emin kar ve yanındaki bir kaç kişidir neden aday varken aday oldun Emin Karın yanındaki kişlerin menfaatleri Samsunsporun menfaatinden ağır basmıştır

GurbetciFanatik

Emin Kar in yeniden niye aday oldugu malum.
Yanindakilerin yanilmiyorsan alacaklarini almadan bu yönetim gitmez.
Samsunspor kimsenin umrunda degil. Zaten Samsunsporu düsünseler aday olmazlardi yeniden.
Paraniz maliniz yok ne diye aday olunur baska aday varken orasi belli.
Umar-Canberk-Mbilla satilir alan alacagini alir sonra güle güle denir ve gider.
Kimsede hesap sormaz biz sadece burada yazmakla avunuruz o kadar.

Raqua55

Lan göz göre göre eriyoruz.Yönetimin gitmesi için ne yapılcaksa yapalım.Erhan altın olduğu sürece galibiyet alamayız.Umarı satarsalar zaten paraşütsüz düşeriz.Bence emin karın aday olması hataydı ama iyi kadro kuruldu.Bence en büyük hatası Erhan Altın beyinsizini takıma getirmesidir.Bu durumda olmamızda Emin karın elbette payı var aday olmaması gerekirdi ama en büyük pay futboldan anlamıyom deyipte kulübü batıran Kazımdır.

özkan

Geçen sene her günü hesap yapan 15 günde kongreyı hazırlayan e.kar nıye bu sene bunu yapamadı?!!!

Kaya

cezayir55

En acil değişikliğin hoca değişikliği olması şart yoksa sonumuz hüsran şu an boşta bir kaç iyi hoca var gbb ve boluda hoca değişikliğine giderse eelimizde bir sey kalmaz

orucreis

Yönetim artık geç de olsa bu dogru karari vermesi lazim. Zararin neresinden donersen kardir

altunay

Bugun Erkut tutu baskanligindaki kayıp 3.5 trilyon davası var bakalım sonuç ne olcak

Akyol

Derhal olağanüstü seçim kararı alınmalı. Hocada yeni gelecek yönetimin takdirine kalır..