TFF 2. LİG 2019/2020 10. HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz 0 - 0 Sancaktepe FK

Başlatan ata55, 23 Ekim 2019, 09:51:55

« önceki - sonraki »

ata55

TFF 2. LİG 2019/2020 10. HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz  0-0 Sancaktepe FK

26 Ekim 2019 Cumartesi
Yeni 19 Mayıs Stadyumu
Saat: 19:00
Burada.tv Samsunspor

Geçen sezon 2 maçta da çok kötü oynamış ve yenilmiştik. Bu kez kazanacağız.

_SoN_

Bu kez statda olamayacağım, muhtemelen maçı izleme şansımda olmayacak :( İnşallah kazanacağız, ben takıma ve hocaya güveniyorum.

maço

Stoper

Geçen seneki gibi bir kaza yaşayacağımızı zannetmiyorum.
Gözlerimiz Manisa'da.

eprianu

İçinde bulunduğumuz durum ne olursa olsun, sezon sonu ligi nerede bitirirsek bitirelim yenmeliyiz. Geçen sene bize gelince Şampiyonlar Ligi maçı gibi mücadele etmişler ancak Gümüşhane'ye 3-0 maç vermişlerdi. Bu bir bahane değil tabi ki ama insanın sinirlerini bozuyor.

İnşallah geçen seneki gibi olmaz. Ancak kolay maç olmayacağı kesin.

Levent ÖCAL

Rüyamda 1-0 yendik. Golü de Yalçın attı orta sahadan çektiği şutla :D

5trawberry

Sancaktepe,Zonguldak,Hacettepe,H.Trabzon,Şanlıurfa ve Sarıyer mücadelelerini kayıpsız geçeceğimizi düşünüyorum.
Kulübün içindeki hengamelerin durulması ve Manisa FK'nın iki zorlu deplasmanda puan bırakma ihtimalinin bulunması ister istemez bu düşünceye itiyor ve çözüm yolu olarak tek seçenek bırakıyor.

maço

Manisa da biz de puan kayıpları yaşayacağız önümüzdeki haftalarda.
İkinci yarı tökezleyecekler eminim .
Olabildiğince aradaki farkı korumamız lazım.

Shane_Falco

Manisa ilk yarı böyle devam ederse 2. yarı tökezlemesi çok daha zor. Geçen seneki Sakarya değil bu adamlar. Transfer sıkıntısı, tahta mahta uğraşmayacacklar. Başlarındaki adamlarda para mevcut. Devre arasında da takıma iyi takviyeler yapıp alternatif oluşturacaklardır. İlk sezonun 2.yarısı yani önümüzdeki haftalarda da tökezlemezlerse işimiz daha da zorlaşır.

s_uzunkaya

sancaktepe maçı öncesi başkanımız radikal kararlar sonrası takımı toplayıp konuşma yapmazsa bu maçı ve daha bissürü maçı veririz. her şeyi ama her şeyi başkanımız futbolcularla konuşmalı. dertleri dinlenmeli, yönetim olarak geçen sene yaptıkları ve hayal kırıklıkları anlatılmalı, bu sene yapılan transferlerle neler amaçlandığı ortaya koyulmalı ve samsunsporun futbolcusu olmak istemeyenin önünün açılarak helalleşebileceği anlatılmalı. ama bu toplantı öncesi kubilaybahattinramazan ve her kim varsa direk genç takıma gönderilmeli....

mehmet yılmaz

AlıntıRakibi Tanıyalım - Sancaktepe FK

Sancaktepe Fk, geçmiş yıllardaki adıyla Sancaktepe Belediyespor, 2008 yılında Samandıraspor adıyla kurulmuş bir kulüptür. sonrasında adını Sancaktepe Gençlikspor olarak değiştiren ve ilk yıllarında  birer sezon arayla İstanbul amatör küme ve BAL'da mücadele ettikten sonra 2010 yılında 3. lig'e yükselen kulüp, 2016-17 sezonunda burada şampiyon olarak bugün bulunduğu 2. lig'e yükselmiştir. Maçlarını Sancaktepe ilçesinde yer alan eski adıyla Hakan Şükür Stadyumu, yeni adıyla 15 Temmuz Stadyumu'nda oynayan kırmızı beyazlı takım, geçen sezonu grubunda 6. sırada tamamlamıştı. Bu sezon şu ana kadar oynadığı 9 maçta 5 galibiyet ve 4 mağlubiyet yaşadılar ve 15 puanla 7. sırada yer alıyorlar. Takımı Mustafa Çapanoğlu çalıştırırken, play off iddiası taşıyan bir kadro kurulmuş. Takımın en golcü ismi 5 golü bulunan Alaatin Hamza Ok olurken onu 4 golle Can Erdem ve 2 golle tanıdık bir isim oln Erhan Şentürk ile Halil İbrahim Tuna takip ediyor. Nispeten tecrübeli ve güçlü bir kadrosu olan takım 9 maçta attığı 17 golle ligin en golcü 3. takımı durumunda. Ciddiye alınması gereken bir rakip olan Sancaktepe FK ile geçen sezon oynadığımız iki maçı da kaybetmiştik.

Samsunsonhaber.com

Rakibin geçen sezondan bir eksiği yok. Zor bir maç olur. Kazanacağımızı düşünüyorum ancak pek kolay olmayacak. Sıkı bir mücadele içinde olmamız lazım.

brigand

Hala saha dışı işlerle uğraşıyoruz. Sorun sadece saha içinde olmuş olsa inanın sıkıntı etmeyeceğim.
Sancaktepe rahat oynayan bir takım.
Bu maçı kolaya çevirebilmemiz için maça dengeli bir baskıyla başlayıp ilk golü bulmamız lazım. Geçen sene ki gibi kontraları kovalayacaklardır.
Sabırlı oyunu 90 dakikaya yayıp, arkada açık vermeden sürekli bir baskı kurabileceğimizi düşünmüyorum.

Son olarak hocanın oyuncu tercihlerini çok merak ediyorum. Artık en azından devre sonuna kadar belirli bir ilk 11 şart.
Diğer takımlar iyice toparlanmaya başlamışken bizim her hafta hazırlık maçı gibi gidebilmemiz mümkün değil.

ata55

Enes İslam sakatlığı nedeniyle kadrodan çıkarılmış.
İki kanatta Bahattin ile Guido, ortada Atabey oynar.

55_OrHaN_55

Sadece Samsunspor