28- Yenal Tuncer

Başlatan mehmet yılmaz, 29 Ağustos 2011, 00:10:19

« önceki - sonraki »

55__Gurbet__55

Ademe'de Süper Lig ayarinda degil diyorduk ama iyi kötü götürüyor. Orhan'a bir sans taninmaliydi, heleki bunu gördükten sonra.

YaşarDoğu

Yenal Efendi kaç gündür içimdekileri sana kusmamak için sabrediyorum , sana karşıyım ne anlamda olursa olsun , Samsunumda nefes almana karşıyım ki sen yüksek bir şerefe nail olmuşsun ve Samsunsporumda top koşturuyosun.Sana futbol öğreten Hocana o kadar dua ediyorum ki , hele TFF ye sana lisans verdiği için.

FaTiH_HaN

Oysaki bjk maçındaki oyununu gördükten sonra yenal varken neden ergün oynuyor demiştim, meğer aynı mahsülün lacivertiymişsin.

seskat

şu yenal'ı gördükce, kendime sinirleniyorum. ben bundan daha iyi bir futbolcu olurdum. hem sol bek hemde sol acık oynardım. şu üniversiteyi zamanında kazanmasaydım ne güzel futbolcu olup, gururla samsunsporumun formasını terletirdim. neyse sağlık olsun. yenal beni delirtme, adam gibi oyna sahaya cıktığında.

beşnumara

Sana formayı verene ben kızıyorum.Senin yeteneksiz olduğunu biz de biliyoruz sen de...
Ulan Ankaragücü kötü dediler ayrılan tüm oyuncuları süper lig takımlarına gitti,bizim hıyarlar bankasya takımlarına gitti.Asıl biz kötüymüşüz bu kadar beceriksiz kadroyu nasıl kurduk?

özkan

Nasıl la istanbuldan getirdiklerin güzelmi he futbolcu müsvettesi.Dövmeleri göstermişsindir artık saatlerce  :kafa:

burakbas

nereden buluruz böyle adamları , biri gider kopyası gelir. inadına yapıyorlar belli. ulan ısa çakır , adnan sezgin. yatacak yeriniz yok .

cgr

Alıntı yapılan: de_brk7 - 21 Mart 2012, 09:35:55
nereden buluruz böyle adamları , biri gider kopyası gelir. inadına yapıyorlar belli. ulan ısa çakır , adnan sezgin. yatacak yeriniz yok .

İsa Turan veya Suat Çakır ;)

burakbas

yanlış yazmışım ama iyi uymuş abi. suat i unutmuştum. :)

samsunluhakan

arkadaşlar orhana söylemişsiniz ama ademde oynaya oynaya açıldı bence orhan yenaldanda bahiadanda ergündende iyi oynardı o bölgede belki 1-2 maç kötü oynayabilirdi ama oynadıkça açılırdı ben katılmıyorum orhanın süper ligde oynayamayacağına tamam çok iyi olmayabilir ama bu sene bizim orada oynayan oyunculardan bin kat iyidir
yenal için söylenebilecek tek kelime kiralık oyuncu bu kadar olur.

cgr

Alıntı yapılan: samsunluhakan - 21 Mart 2012, 11:04:53
arkadaşlar orhana söylemişsiniz ama ademde oynaya oynaya açıldı bence orhan yenaldanda bahiadanda ergündende iyi oynardı o bölgede belki 1-2 maç kötü oynayabilirdi ama oynadıkça açılırdı ben katılmıyorum orhanın süper ligde oynayamayacağına tamam çok iyi olmayabilir ama bu sene bizim orada oynayan oyunculardan bin kat iyidir
yenal için söylenebilecek tek kelime kiralık oyuncu bu kadar olur.

Bahia dediğin adam, neredeyse tüm futbol hayatında Stoper oynamış. Sen adamı sırf sol ayağı ile oynuyor diye Sol Bek yapıyorsun... Sonra adamı da millete rezil ettiriyorsun...

Sioux

Yeteneksizlik abidesi Yenal, Denizlispor'a gitmiş.

özkan

Allah insana akıl vermiş kullanın diye.Sen ki ikinci lig yönetimisin şu adamı gidip alıyosun..Ondan sonra binlerce taraftarının hayalleriyle oynuyosun..Hangi akıl git yenalı al diye..

Boşvermişlikler bunun gibi beleş futbolculara yarıyor işte..

Senden hiç bişey olmaz yenal  ;)

ChucKeR

fb maçında gekasa güzel bi asist yapmıştı, yolu açık bize uzak olsun.

Uğur Yıldız

Alıntı yapılan: ChucKeR - 07 Eylül 2012, 21:03:24
fb maçında gekasa güzel bi asist yapmıştı, yolu açık bize uzak olsun.

ordu değil miydi la o pedriel  :D