Petr Pavlik (Takımdan Ayrıldı)

Başlatan gozgoz yýlmaz, 02 Şubat 2010, 02:02:18

« önceki - sonraki »

5trawberry

Kaptan

rize maçında ürkekti.takıma yeni katıldığı içindir muhtemelen.daha iyi olucak inş.

eakgül55

hoca inş. kocaelı maçında oyuna sürer de iyice takıma uyum sağlar

ali ihsan

Hani cuk diye oturdu derler ya bu çocuk aynen öyle.Kocaeli maçının en iyilerindendi.Hatasız oynadı.Bonservisi kesinlikle alınmalı.Taraftarla da arası oldukça iyi ...

holigan_itü

yaa bu cocugu cok sevıyorum acayıp sempatık taraftara yaptıgı hareketlerı gormenız lazımdı ayrıca hatasız oynadı cok onemlı pozısyonları tehlıkelı olmadan engelledı cok ıyı transfer allah utandırmasın

celebi

her golden sonra tarraftarla bütünleşti adeta

mehmet yılmaz

Abim maçtaydı, takımı çok beğenmiş ama en çok Pavlik ile Ahmet Şahin'in beğenmiş. Pavlik'in gençliği de göz önünde tutulrsa mutlaka takıma kazandırılmalı. Sercan'la gezmesine müsaade edilmemeli, Turgay'la takılmaya devam etmeli :)

gozgoz yýlmaz

Pavlik ile röportaj yapacak birisi aranıyor :) Aklıma bizim kuşağın Skuhravy'den sonra tanıdığı en ünlü Çek olan Eva Herzigova geliyor ama o da Türkçe bilmez ki!  ;D

Super Football; thanks Petr, we love you.
Super fussball; danke Petr, wir lieben du.

Kais

taraftarıda çok sevdi maçtan sonraki bütün fotolara bakdım pavlik'in içinde olduğu soyunma odasına girene kadar taraftarları selemları alkışladı.bizde onu sevdik.inşallah böyle devam eder.

kaptan 55

bonservisi muhakkak alınmalı

ali ihsan

Kasımpaşa'da taraftar diye malzemeciden başka kimseyi görmemiş adam  ;)

Bizi görünce dibi düştü harbiden  :o

Dartagnan

harbiden abi yaaa :D helal olsun adama o nasıl bır karsılık vermektır  :D :D

Ollivanders

Kesinlikle  bonservisi alinmali bizim geri 5 li mizin 4 lusu super ... Orhani ne yacaz bilmiyorum :)

Helal olsun petr PAVLİK :)

kuzey55

ilk yarıda orta sahadan itibaren gözü tribünlerdeydi.nitekim uzun uzun alkışladı bizleri tabi biz de onu...bizi iplemeyen tarafımıza bile bakmayan sercandan sefadan sonra böyle içten futbolcuları görmek ayrıca sevindiriyo bizi...

lucarelli

Her geçen maç daha da iyi oluyor. Defans sorunumuz çözülüyor sanırım.

Umarım daha güçlü ekiplere karşıda iyi oynar..