81- Ersin Veli

Başlatan mehmet yılmaz, 17 Ocak 2010, 15:03:19

« önceki - sonraki »

xknox

bi pozisyon dışında hatası yoktu o da mbillaya yanlış hamle yapınca geride kaldı allahtan top dışarı çıktı ama sonuç yine hüsran

sadece55

Ersin çok tecrübeli ne yapacağını çok iyi biliyor seneye daha da iyi olacaktır

gozgoz yýlmaz

En kötü maçını oynadı Buca'ya karşı.

SAMSUNuLaNN!

ersin takımın iyilerinden biri

gozgoz yýlmaz

genel çizgisi oldukça başarılı. zaten yanındaki isimler değişmesine rağmen o hep sabit kaldı. takımda tutulmalı kesinlikle..

Nuri Asan

bizim fatihede benziyor biraz
yapı desen aynı,saç desen aynı

beşnumara

Alıntı yapılan: Nuri Asan - 15 Nisan 2010, 11:14:40
bizim fatihede benziyor biraz
yapı desen aynı,saç desen aynı
sizin fatih kim? :) beni kastediyorsan ayıp sana.ersinden farkım var benm ;)

Nuri Asan

Alıntı yapılan: beşnumara - 15 Nisan 2010, 14:59:49
sizin fatih kim? :) beni kastediyorsan ayıp sana.ersinden farkım var benm ;)

Sima olarak demek istedim,karakter olarak asla bir futbolcuyla seni bir kefeye koymam bilirsin ;)
Onlar gider yarın,yine başbaşa kalacak olan biziz

beşnumara

şaka yapıyorum kardeşim

kuzey55

Kırmızı-Beyazlı ekibin başarılı defans oyuncusu Ersin Vali baba oldu. Önceki gün eşinin doğum yaptığı haberiyle büyük sevinç yaşayan Ersin, teknik ekipten izin alarak İstanbul'a eşinin yanına gitti...

bu samsunda keramet var bence.buraya gelen ya evleniyo ya çocuğu oluyo :D

babasamsunlu

Hayırlı uğurlu olsun da kardeşim iki golde de o kadar bariz hataları var ki...bide üstüne kırmızı kart..ne günlere kaldk...

kuzey55

ilk yarı ersin ve pavlik olsaydı biz şuan ilk 6 da olurduk.evet son maçta kötüydü bariz hataları vardı ama 2. yarı hem istikrarlı hemde sağlamdı defansta.seneye de kalır umarım.

sadece55

Seneye Süper Lig diyorsak kaliteli bir defans kurmalıyız Ersinle olacak iş değil

mehmet yılmaz

Genelde beğendiğim bir oyuncu olmasına rağmen Dardanel maçında berbattı. Kendini attırmayı başardı, ilkinde ofsayt diye son adamken atılmaktan kurtuldu ama aynı çalımı yine yiyip, kırmızıyı gördü...

Kaya

Tek müdehaleli adamlardan her zaman korkmuşumdur,ersin de bu tip bir oyuncu bana göre malesef başarıya taşıyacak oyuncu değil.