Türkiye Kupası: Samsunspor 2-3 Gaziantepspor

Başlatan timofte, 19 Ocak 2005, 11:33:23

« önceki - sonraki »

timofte

Tarih: 23 Ocak Pazar
Saat: 13:00
Stad:19 Mayıs, Samsun
Hakem: Yılnur Önen

Samsunsporumuz için çok önemli olan Türkiye Kupası karşılaşması geldi çattı. Çeyrek finale çıkmak için zorlu bir mücadele verecek olan ekibimizin rakibi Gaziantep.

Bu arada hakem hakkındaki yorumumu Tribündergi forumuna da ekledim aynen şöyle yazdım:

Alıntıeyvah eyvah. Yılnur Önen yıllar sonra ilk kez bir Samsunspor maçında.
en son Fb'nin şampiyon olduğu 2000-2001 sezonunda Kadıköy'de oynanan 17.hafta maçında Fenerbahçe maçımızı yönetmişti. 2-1 mağlup olduğumuz maçta çok güzel futbol oynamıştık ama Posta gazetesinin 'Kadıköy'e Yılnur yağdı' manşeti ile özetlediği iki uyduruk penaltı ile belimiz bükülmüştü. Bendeniz de stattaydı.

ama bu maçta hakemden çok fazla bahsediyoruz aslında bu da doğru değil. bu kez bir hakem hatası olacağını pek sanmıyorum inşallah yanılmam.

Haydi Samsunspor..

Anonymous

Maç biletleri hakkında bir bilginiz var mı?

curva55

Anonymous

-BİLET FİYATLARI-

Bu arada, 23 Ocak Pazar günü Samsunspor ile Gaziantepspor arasında yapılacak Türkiye Kupası 3. Kademe müsabakasının bilet fiyatları belli oldu.

Kombine biletlerin geçersiz olduğu karşılaşmanın bilet fiyatları VİP 15 YTL, Kapalı Tribün 10 YTL, diğer tribünler ise 5 YTL olarak belirlendie

ngonge

Kupa şu an için en büyük hedef olmalı ve bunun için de Antep i yenmek zorundayız!
Haydi bakalım Samsunum bizim yüzümüzü güldür..
galibiyet bayram hediyesi olsun bize..

Amsterdamli

Kupa macinda hem Ayari hemde Celil yok. Yani sol taraf felc. Bu iki sakatlik belimizi bukmez insallah. Sol kanatta kimin oynayacagini merak ediyorum. Acaba Muhammed ve Volkan forma sansi bulacakmi bu macta bakalim. PAF takimindan Volkan hazirlik maclarinda baya forma giydi ve Muhammedde Sivas'dan geldi geleli bir A kadroya tam olarak giremedi ama yinede vazgecmiyorlar.

Anonymous

uefa için ligde savaşacagımıza bu bizim için nimet 3 maç yen kupayı al ve git uefa ya

TABİKİ HAKEM BU MAÇA DAMAYI VURMAZSA

timofte

evet maçtan şimdi geldim ve turu atlayan antep oldu. kahrımdan ölüyorum.
birazdan gözlemlerimi yazacağım.

ngonge

gerçekten çok moral bozucu bir durum..(hele ki son 5 dakkada gelen 2 gol)
zannedersem volkan ,muhammet gibi genç oyuncular da forma giymiş acaba performansları nasıl oldu?

timofte

sevgili ngonge ne kadar canım yanıyor anlatamam.
ben volkan'ı biraz beğendim ama musa'nın böyle önemli bir maçta çıkarılmasına anlam veremedim.. tıpkı 4-5 net pozisyonu harcadığımız ilk yarıya serkan ile başlamama konusundaki 'inada' anlam veremeyişim gibi. tabi stattaki binlerce insan da aynı düşüncedeydi. Serkan'ın her golünden sonra hem seyircinin hem de Serkan'ın Ertuğrul'a nispet yaparcasına sevinecek bir hale gelmiş olması, Ertuğrul'a ne kazandırıyor ki? otoritesi sarsılıyor, son yediğimiz golün şokuyla toplu bir istifa tezahüratı çıkmasa da insanların Ertuğrul Sağlam'a nasıl öfke duyarak stadı terk ettiğinin canlı şahidiyim.
uzayacağı belli olan maçın 85.maçında Erkan'ı sahaya sürerek 3 oyuncu değiştirme hakkını da bitirmenin mantığını da anlayamadım..

timofte

Alıntıİyi bir hazırlık devresi geçirdiklerini ve ligin ikinci yarısı öncesinde de böyle bir galibiyetle moral bulduklarını belirten Sağlam,"Ligde, kupa yoluyla UEFA'ya gitmek isteyen takımlar var. Biz de bunu istiyoruz. Bu açıdan kazandığımız için çok mutluyuz. Ayrıca kazanmayı hak eden oyuncularımı da tebrik ediyorum" dedi.
Samsunspor teknik sorumlusu Ertuğrul Sağlam ise açıklama yapmadı..

İşte biz Samsunspor taraftarları da bu yüzden kahroluyoruz! Hedefsizliğin hedef haline gelmesinden bıktık. Ertuğrul Sağlam bir süre önce yaptığı açıklamada, Samsunspor'un küme düşmeyeceğinin garantisini vermişti vere vere.. Türkiye Kupasından elendikten sonra artık istifa etmesinin de bir yararı yok. Bu sezon da olan oldu. Heyecansız hedefsiz amaçsız kaldık.

Anonymous

ertugrul  bu maçın kahramanı SERKAN ı nasıl kenar da oturttu anlamadım hele o musa ya ilk yarıki oyunda tutma sabrı düşman çatlattı

Anonymous

bu maçın tek suçlusu ertugrul saglamdır serkan aykut ukenarda oturttu
ama serkann da sövercedine 2 golü atınca basın toplantısı bile yapmadan stadı terketti

ertugrul serkan ı kabullen artık o insanın kahrını çekesin

ilk yarı serkan olsay dı bu maç en az ilk yarı 4 0 biterdi.....

Sioux

yazıklar olsun inat ettim yine maratondan izledim maçı iliklerimize kadar ıslandık. değecekti ama olmadı yine olmadı.. bu kafayla olmazdı da zaten..
ertuğrul sağlamından da süleyman hurmasından da illallah dedik artık yettiler başımıza. hala hikaye anlatıyorlar. hala seyirci neden gelmiyor diyorlar. sene başından beri bir ertuğrul sağlamın egosu ile uğraşıyoruz. Türkiye'nin en iyi golcülerinden birini kulübede oturtuyorsun maça canerle başlıyorsun. 7 gol atmış cenk'i postaladın. sistemime uymuyor dedin. senin sistemin ne arkadaşım? maç boyunca herkes gibi izledin. son 5 dakika kalmış, takıma bir yön vermiyorsun. kontraataktan gol yiyoruz. kaleci desen evlere şenlik. üç tane top geldi üçünü de içeri aldın. hala masal anlatın siz. bu maçta da istifa etmezse zaten bundan sonraki maçların hepsi formalite. sezon sonuna kadar gider böyle.

yazıklar olsun ertuğrul, bu senede tüm ümitler yıkıldı. kimin umurunda bilemem tabi..

Anonymous

Alıntı yapılan: "Kirita"yazıklar olsun inat ettim yine maratondan izledim maçı iliklerimize kadar ıslandık. değecekti ama olmadı yine olmadı.. bu kafayla olmazdı da zaten..
ertuğrul sağlamından da süleyman hurmasından da illallah dedik artık yettiler başımıza. hala hikaye anlatıyorlar. hala seyirci neden gelmiyor diyorlar. sene başından beri bir ertuğrul sağlamın egosu ile uğraşıyoruz. Türkiye'nin en iyi golcülerinden birini kulübede oturtuyorsun maça canerle başlıyorsun. 7 gol atmış cenk'i postaladın. sistemime uymuyor dedin. senin sistemin ne arkadaşım? maç boyunca herkes gibi izledin. son 5 dakika kalmış, takıma bir yön vermiyorsun. kontraataktan gol yiyoruz. kaleci desen evlere şenlik. üç tane top geldi üçünü de içeri aldın. hala masal anlatın siz. bu maçta da istifa etmezse zaten bundan sonraki maçların hepsi formalite. sezon sonuna kadar gider böyle.

yazıklar olsun ertuğrul, bu senede tüm ümitler yıkıldı. kimin umurunda bilemem tabi..

sana katılmamak SAMSUNSPOR lu oldugumu inkar etmem demek
o yazan ellerine saglık kardeşim