Tanju Çolak

Başlatan bodensee55, 18 Ocak 2006, 16:19:20

« önceki - sonraki »

55Melek55

tanju colak baskan samsunspor baskan...

dun aks tv izledim ulan yanci hakki niye aglyiorsn tvde...bos muhabbet hic zevk vermedi...aglama orada yapamiyorsun birak...orasi aglama duvar mi mi..sen baskansin gelir bulacaksin...kafayi calisdir migdeyi degil..sen cekil oradan..kral gelsin..

selahattin55

samsunlu olabilir ama samsunsporlımu acaba.

Sercan

Tanju bey az önce bir ünlü kaşarın bu sene febe şampiyon olur demesine geseli kimliğiyle gese şampiyon olur dedi.Ne alçak adammış bu ya >:( >:(

Tribün_ali

Dün gec fox tv de magazin programında gs liyim diyordu yalaka

kalptenþimþek

20 Ocak 2011, 01:54:41 #94 Son düzenlenme: 27 Mayıs 2011, 01:01:06 samsuni
http://www.youtube.com/watch?v=RZcEzbyPRkU#normal
lütfen yorumlarımızı bu güzel goller hakında yapalım..

celebi

böyle bir golcü gelmedi henüz SAMSUNSPORUMZA daha

babasamsunlu

Sadece Samsunsporumuza mı bence Türk futbolunda yok böyle golcü..

Burak

0,87 gol ortalamasıyla zaten ne kadar muhteşem bir golcü olduğu aşikar . h.şükür gibi 20 sene oynasaydı 350-400 gol atardı sanırım

Sercan

binikalamadım

Samsunsporumuz için attığı her gol için ayrı ayrı binlerce teşekkürler

lucarelli

Tanju gelmiş geçmiş en iyi gocüdür. Biraz daha futbolu düşünseydi kırılması imkansız gol rekorları bırakırdı arkasında.

55.hakan

Özellikle röveşatadan attığı gol unutulmazlar arasında.Uzun zamandır o golün kaliteli görüntüsünü arıyordum.

FaTiH_HaN

Türk futboluna Samsunsporumuz kadar golcü yetiştiren başka takım varmıdır? yoktur. tanju, serkan, cenk. özellikle tanjunun golleri genç forvetlere ders niteliğinde izletilmeli.

samuray

tanju çolak gibi büyük golcü değil türkiye dünyada ya da gelmedi inanın arkadaşlar altın gümüş bronz ayakkabıları ın üçünü de alan dünyada kaç tane futbolcu var başka sayabilirmisiniz liğlerde tanjudan sonra o güzel rövaşata gollerine rastlayanınız varmı büyük golcü tanju büyük

erkutdem55

Her idmandan sonra eski stadda ortalama 200-250 şut çalışırmış.

Rıdvan Dilmen ''çalım atamazdı,koşamazdı iki kere topa vururdu ikisi de gol olurdu.Bu anlamda çok sinir bozucuydu.''
demişti.

Çok büyük bir golcüydü.Kendisinden çok hoşlanmasamda Samsunspor forması ile attığı golleri seyretmek büyük bir keyif.