Şu An Hangi Kitabı Okuyorsunuz?

Başlatan Clint_Eastwood, 31 Temmuz 2008, 22:05:10

« önceki - sonraki »

**KaR6**

ne bilim abi, bilsem teknik direktör olurdum, ultra pro lisansı alırdım ;D

babasamsunlu

hahahahha :):) Turhanın Samsunsporu çalıştırdığı yerde sen Shalke yi çalıştırdın akrdeşim benim  ;D ;D ;D ;D

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 08 Nisan 2010, 16:08:44
Yaw Mustafa başka bölüm mü bulamadınız hukuk okuyonuz olm..Bak Matador başkanla Mehmet hoca ikilisine..Biri cırmalıyor diğeri haftada 2 gün çalışıyor..HESAP ORTADA :):):) ::)

şu saat itibarıyla aralıksız 4 gün sürecek olan haftalık tatilime girmiş bulunmaktayım, rahatsız etmeyiniz lütfen...  :D ;D :P

ayrıca konu başlığna uygun olarak şunu söyleyeyim, ilber ortaylı ve taha akyol'un timaş yayınlarından çıkan "Osmanlı Mirası" adlı söyleşi kitabını okuyorum. Popüler bazı konulara yaklaşımı ve üslubuyla tavsiye edebileceğim, okunması da hayli kolay bir kitap. Tarihseverlere duyurulur...

Ollivanders

bir fırsat bulabilsem okuyacam ama abi olmuyor :D

SametYılmaz55

Kemal gözler-idare hukukuna giriş.oku oku bitmiyor bitmeyecek bitmez bu kitap  .:.:.

Nuri Asan

İlk romanımız;

Şemseddin Sami - Taaşşuk-ı Talat ve Fıtnat

erkutdem55

Benim hukuk dersime giren hocayı da ergenekondan içeri aldılar  :-X

SametYılmaz55

Alıntı yapılan: 35ama55 - 09 Nisan 2010, 16:20:03
Kemal hoca da amma popüler oldu, her yerde onun kitabı  :) Uludağ Üniversitesinde Hukuk Fakültesinde öğretim üyesidir kendisi.
valla bizim diğer hukuk kitaplarıda bu adamın gençliğimi kararttı bu adam  :)

Ollivanders

Ben idare hukukunu şeref gözübüyükten okumustum :D

Ollivanders

sıradakiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :):)

Nuri Asan

Devletlerin hususi hukukumu varmışta.
Herşey Avrupa devletlerinin emperyalizmi üzerine kurulmuş işte.
ingiltere nasıl güneş batmayan imparatorluk oldu,israil filistine saldırsın,fransanın hala daha antepteki topraklarımızda gözü olsun.Ab bizi parçalamak için ermeni tasarımını kabul etsin ve kars savaş tazminatı olarak ermenistana verilsin.

Katliam yapmadık Vatan savunduk.

Katliamı Yapan İngiliz,Abd,İsrail,Fransa,İtalya,Japonya Emperyalizmidir.

Avrupa birliğiymiş kardeşim avrupa bize ne verdi,he rfırsatta topraklarımızı almaya kalkıştı.Kur Anadolu Birliği,kur Orta Asya birliği.Al yanına Irakı,İranı,hatta güvenmiyorum ama Arabistanı bölgenin hakimi ol.anasını satarım avrupanın

SametYılmaz55

Mustafa Bıyıklı-Türk Dış Politikası

Nuri Asan

Ahmet TURGUT - Türk Peygamber Bozkırın Sırrı

Hemde Ahmet Turgut imzalı.
Zoruna gitmesin Samsuni Hoca :D

Pergani 55

mehmet yılmaz

iletişim'den kafsinkaf'ı okuyorum, yarısına geldim şimdiden... ksk'yi tanımak için birebir... belki daha geniş birşeyler yazarım daha sonra..