Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

cezayir55

Ertuğrul Sağlam

Hair Zeqiri, Geçen hafta hazırlık maçı oynayıp 1-0 kaybettiğimiz Flamurtari takımında oynuyor.

twitter

Ahmeti

100000 euro ofansif orta saha ilaç gibi ihtiyacımız olan bölge,tutarsa çok şey kazanırız ama tutmazsada fazla bir kaybımız olmaz diye düşünüyorum.

eren55

Hazard bomba bir oyuncu.Hakkında konuşmaya gerek yok.Bir iki videosunu izleseniz bu futbolcuysa bizdekiler ne diye düşünmeye başlarsınız.Ona göre de fiyatı var tabii.Bu sezon FB yanılmıyorsam 20 milyon Euro'ya kadar teklif verdiyse de reddedildi.İsterdim Samsunspor forması giysin :)Kim bilir belki ilerde!

King Of The North

97-98 bin euroya bitirmeye çalışacaklar işi galiba, umarız Gürcü Gorgia gibi olmaz. Adam şampiyonlar ligi oynamıştı bizde yürümeye mecali yoktu.

FaTiH_HaN

eğer videoda izlediğimiz adamı alacaklarsa bence bu transferin riski yok adam yetenekli belli. yönetim pazarlık yapacağına başka takımlar da devreye girmeden bu işi bitirsin.

55.hakan

TAHTA KAPANDI AÇILDI

Eski futbolculardan Serkan Aykut ile kaleci Ali Uyanık'ın avukatının alacaklarının transferde kulübün önünü kesmesi büyük panik yarattı. Durumun ortaya çıkmasıyla birlikte apar topar İstanbul'a giden Başkan Erkut Tutu, yoğun mücadelenin sonunda tahtanın a
DURUM ŞİMDİLİK ÇÖZÜLDÜ
Samsunspor'da tahta krizi yeniden hortladı. Kırmızı-Beyazlı ekibin eski futbolcularından Serkan Aykut'un 350 bin TL'lik alacağıyla birlikte yine eski kalecilerden Ali Uyanık'ın avukatının alacağı kulübün transferde önünü kesti. Durumun ortaya çıkmasıyla birlikte harekete geçen Samsunspor Başkanı Erkut Tutu, jet hızıyla İstanbul'a giderek TFF'de bir dizi temaslarda bulundu.

YENİLER OYNAMAYABİLİRDİ
Transferde önünün tıkanmasından dolayı yeni transferlerininde oynatılamama riski doğmuş oldu. Tahtanın açılması için büyük çaba sarfeden Tutu, akşam geç saatlerde sonuç aldı. Görüşmeler sonucunda tahta krizi aşılırken yönetim ve teknik heyet rahat bir nefes aldı. Yeni transferlerin, Teknik Direktör Hüseyin Kalpar'ın görev vermesi halinde pazar günkü maçta forma giyebilecekleri açıklandı. kaynak:denge

jean

allumun hala alacagimi var adam gideli kac sene oldu

Ertuğrul Sağlam

Samsunspor'da Zeqiri alarmı
     Teknik Direktör Hüseyin Kalpar'ın ısrarla istediği Hajr Zeqiri'nin, bonservis bedelinde Flamurtari'nin indirime gittiği öğrenildi.

Arnavutluk 1. Ligi'nin lideri Flamurtari'de forma giyen ve oynanan hazırlık maçında Samsunspor'a karşı mücadele eden Hajr Zeqiri'yi transfer etmek için Hüseyin Kalpar'ın çalışmaları sürüyor. Jonathan'ın gitmesiyle boşalacak yabancı kontenjanı için takıma kazandırılacak olan Zeqiri'nin bonservis ücretinde ise kulübünün indirime gittiği belirtildi. 1988 doğumlu başarılı oyuncu için Flamurtari 100 bin Euro bonservis ücreti istemişti. Kulübün bu rakamı indirdiğini öğrenen Teknik Direktör Hüseyin Kalpar, dün Futbol Şube Sorumlusu Suat Çakır ile bir araya geldi. Kalpar'ın bu futbolcu için tekrar girişimlere başlanılmasını istediği öğrenildi.

Hair Zeqiri, Bizim Anasayfada Arena Gazetesinden alıntı yapılıp haber yapılmış doğruluk payı varmı acaba eğer doğru ise güzel gelişme. Arnautovic, Hazard, Pjanic gibi tanınan futbolcular arasında ismi geçiyorsa boş adam değildir.

Gerçi önümüzde buna benzer kötü bir örnek var. Geleceğin en iyi futbolcuları listesinde Ankaragücünden Abdülkadir Kayalı isminde bir çocuk vardı önce FB'ye sonra Çelebi'nin takımı İBB  :D gitmişti ama oynadığı ettiği yok.

kavak_55

serkan sana hiç yakıştıramadım hayal kırıklığına uğrattın bizleri samsunspordan o kadar ekmek yedin kaç kuruşun kaldı.şimdi takım şampiyonluğa oynuyor nasılsa bu şekilde alacağımı alırım diye hemen samsunspor dan alacakların kalmaz ama sen o parayı hak etmedin. o para muhtemelen bizi küme düşürdüğünüz sene ve bomba şişipte oynayamadığın senelerden kalmadır peki serka soruyorum hiç düşündünmü o paranın kaç kuruşunu hak ettin .alırsın paran kalmaz. bilki taraftar gözünde gavur parasıyla beş kuruş değerin kalmaz tanju gibi sende ......... çıktın golcülerin kanında var demekki yapacak bişey yok seni allaha havale ediyorum.ne halin varsa gör ama mümkünke samsunda durma bu şehir sana yaramaz sen bu şehre layık değilsin defol git nereye gidersen.

KotuCocuk55

Bu adamlarin tamda bu donemde gidip sikayette bulunmasi burnuma kotu kokular getirdi ya hadi hayirlisi.Celil"in yazilanlara gore gunahina girmek istemem domenin yoneticisiyle cevirdigi filmleri hatirlayinca acaba bu sefer de kral birilerinin tezgahinin bir parcasi mi oluyor diye dusunmeden edemiyorum.

Gunluk dusunce sistemi mi bile negatif ve paranoyik yaptin samsunsporum,yakisir...

Bu arada 235 sayfa yazdigimiz her gun 50 kere heycanla baktigimiz krizler gecirdigimiz basligimizi bir galibiyetle satmissiniz arkadaslar hic yakistiramadim. :D

Azeri stoper,kevin bru,balaj,en son adi gecen arnavut oyunce ve tabiki Caceres....Artik bir yol olmaz herhalde,transfer adina?

twitter

olur abi niye olmasın dün r.madrid adebayoru transfer etmiş  :D

cezayir55

FaTiH_HaN

arnavut oyuncu iyiydi ya aklım onda kaldı alsak turgayın yerine cut oturur. acaba fiyatı düşürmek için transfer dönemininin son günlerini mi bekliyorlar.