13- Oğuzhan Azğar

Başlatan gozgoz yýlmaz, 10 Ağustos 2009, 23:14:15

« önceki - sonraki »

sersa

AZGAR DÖKTÜRDÜ
Sorumluluğunu Metin Tekin'in, Teknik Direktörlüğünü Ferhat Südoğan'ın yaptığı U17 Milli Takımımız Romanya ile oynadığı hazırlık maçını farklı kazandı. Millilerimiz rakibini 6-3 mağlup ederken Ayyıldızlı formayı giyen Samsunsporlu futbolcu Oğuzhan Azgar ortaya koyduğu güzel futbol ile maçı izleyenleri adeta büyüledi.

MENAJERLER DEVREDE
Oyunda 75 dakikada kalan Azgar, milli takımımızın teknik ekibinin yanı sıra menajerlerin de ilgi odağı oldu. Menajerlerin genç futbolcuyu kaçırmamak için Azgar'ın babasını bile cep telefonundan aradıkları öğrenildi. Genç futbolcunun ise herşey için erken olduğunu ve Samsunspor'un kendisi için ön planda olduğunu söylediği öğrenildi.

Ollivanders

kayseri erciyes macının 2. yarısında gercekten iyiydi . Hoca takımı deneme tahtası yaptı bence adem ileride yonayabilir . her ne kadar yavas olsada ayagına hakim ve orta kesme ozelligine sahip en azındaı kapasitesini bilen bir futbolcu ademin arkasına oguzhana veya baska birine fırsat verilebilir.

supernatural_55

30 Eylül 2009, 20:26:21 #17 Son düzenlenme: 30 Eylül 2009, 20:30:08 supernatural_55
serpicoya aynen katılıyorum ademi ilerde arkasında sağ bekte de Oğuzhanla oynayabilirz biz de t.d.ş.den kurtulmuş oluruz forvette de giorgi....kaymak kaymak tadından yenmez ama ya biz bu işi bilmiyorz ya da.......

Dartagnan

Alıntı yapılan: supernatural_55 - 30 Eylül 2009, 20:26:21
serpicoya aynen katılıyorum ademi ilerde arkasında sağ bekte de Oğuzhanla oynayabilirz biz de t.d.ş.den kurtulmuş oluruz forvette de giorgi....kaymak kaymak tadından yenmez ama ya biz bu işi bilmiyorz ya da.......

bana kalirsa muratta sağ kanatta dusunulebilir ;)

lucarelli

Alıntı yapılan: Serpico55 - 30 Eylül 2009, 19:25:59
kayseri erciyes macının 2. yarısında gercekten iyiydi . Hoca takımı deneme tahtası yaptı bence adem ileride yonayabilir . her ne kadar yavas olsada ayagına hakim ve orta kesme ozelligine sahip en azındaı kapasitesini bilen bir futbolcu ademin arkasına oguzhana veya baska birine fırsat verilebilir.

kesinlikle katılıyorum. Koy oğuzhanı sağ beke al önüne adem'i canavar gibi.

Zaten Samsunspor altyapıdan oyunculara şans verince başarılı oluyor. Tabi taraftarın da biraz sabretmesi bir kaç maç hatalara göz yumması gerekebilir ki Samsunspor taraftarı yüreğiyle oynayan ve efendi futbolculara her zaman sabır göstermiştir.

özkan

17 Ekim 2009, 08:36:22 #20 Son düzenlenme: 17 Ekim 2009, 08:38:11 özkan17
Hep torpil anasını ..!!!

Akyol

Oğuzhan bu takımın geleceğidir, şans verilirse en iyisini yapacağına eminim...

Yaman55

facebook taki görünümüne bizans yalakası bir velet

Akyol

Alıntı yapılan: Yaman55 - 18 Ekim 2009, 13:49:26
facebook taki görünümüne bizans yalakası bir velet
bazı duygularını törpülemesi hatta kökünden kazıması lazım tabi daha çok genç o da farkına varmalı artık bazı şeylerin yoksa yeteneği buhar olup uçar

55_Aki

gercekten inalilmaz bir futbolcu, ben almanyada yasiyorum ve benimde cok sansim var
bir futbolcu olmaya, Oguzhan benden sadece 1 yas büyük ama gercekten cok
iyi bir futbolcu... ;)
3-4 sene sonra Samsunspor´da oynarsa takimimiz gercekten daha güclü olacaktir insallah,
ben bundan cok eminim... ;D
Insallah bende Samsunspor´da bir Futbolcu olurum ve Oguzhanla beraber oynarim... ;)

gozgoz yýlmaz

Yıl çıkmadan profesyonel maç oynatılması iyi oldu. 2009'un son maçında Orduspoor'a karşı son 5 dk. da forma giydi ve böylece 16 yaşındayken Samsunspor2umuzun mukaddes formasını giyme şerefine erişti. İnşallah bunun kıymetini bilir.

seydo55

U17 Milli Takımımız, 2009-10 U17 Avrupa Şampiyonası Elit Tur 5. Grup'taki üçüncü maçında Norveç'i 2-0 yenerek Avrupa Şampiyonası finallerine katılmaya hak kazandı.
2. golü oguzhan atmış

papel

Bizans Sempazitanıdır kendisi facebooktaki sayfasından biliyorum bi halt olmaz bundan

seydo55

fasybukta nasıl oynadığı yada ilerde SAMSUNSPOR a ne gibi yararları sağlayacağını nereden anlıyorsun da bir halt olmaz diyorsun papel bunu anlamadım ben ? oğuzhanı izlemedim varsa futboluyla alakalı bilgin paylaşırmısın benimle..

papel

Alıntı yapılan: seydo55 - 01 Nisan 2010, 02:04:13
fasybukta nasıl oynadığı yada ilerde SAMSUNSPOR a ne gibi yararları sağlayacağını nereden anlıyorsun da bir halt olmaz diyorsun papel bunu anlamadım ben ? oğuzhanı izlemedim varsa futboluyla alakalı bilgin paylaşırmısın benimle..

seydo kardeşim öncelikle Samsunlu olupta SAMSUNSPORU tutmayan Futbolcudan birşey olmaz hee o gönül verdiği bizanslılarda oynayıpta parlarsa orası beni hiç ilgilendirmez