Volkan Çekiç (Giresunspor'a Transfer)

Başlatan AntZ, 10 Ağustos 2009, 22:54:38

« önceki - sonraki »

AntZ

10 Ağustos 2009, 22:54:38 Son düzenlenme: 06 Temmuz 2010, 00:59:25 Ant55

Boy: 1,81
Pozisyon: Orta Saha
Geldiği Takım: Konyaspor

Kişisel Bilgiler  
Doğum Yeri  : ALMANYA  
Doğum Tarihi  : 12 Mart 1983  
Uyruk : TC  

Kulüp  : SAMSUNSPOR  
Sözleşme Başlangıç T.  : 2 Ağustos 2008  
Sözleşme Bitiş T.  : 31 Mayıs 2010

Sadece Samsunspor

Aslında iyi futbolcu. Bu senede baya çalıştı diye duydum. Bu senenin sürprizi olabilir. Çok umutluyum nedense bu adamdan

Akyol

Volkan biraz sürat kazansa topla dikine çalımları daha süratli atsa belki biraz abartılı olacak ama messi tarzı bir futbolcu olur. Ben bu sene ondan çok umutluyum inşallah geçen yıl ki hantal Volkan gider yerine ÇEKİÇ gibi vurduğu yerden ses getiren Volkan gelir...

Turuncu

Alıntı yapılan: Akyol55 - 10 Ağustos 2009, 23:00:44
Volkan biraz sürat kazansa topla dikine çalımları daha süratli atsa belki biraz abartılı olacak ama messi tarzı bir futbolcu olur. Ben bu sene ondan çok umutluyum inşallah geçen yıl ki hantal Volkan gider yerine ÇEKİÇ gibi vurduğu yerden ses getiren Volkan gelir...
aynen katılıyorum abi sürat ve son vuruslarda yetersiz...

beşnumara

bu sezonki hırsı dikkat çekiyo denilen oyunculardan. geçen sezon yedek oynamasına rağmen bence burhandan daha iyi işler yaptı. bize gelirken bir sezonda 1 veya 2 takım değiştiren oyuncuydu.şuan 1 sene oldu :D bakalım önümüzdeki günlerde neler olacak.tamam mı devam mı ::)

celebi

volkan bu sene bizim yine en iyilerimiz olacağa benziyor anlaşılan

selahattin55

volkan geçen yıl çok iyi işler yaptı.ama hele o son adana maçında adam ölümüne oynadı.takımın en iyisiydi o hayati maçta.iyi bir insana benziyor allah yardımcısı olsun iyi yerlere gelir inşallah.

edmontdante

Her topa %100 le gitmeye çalışan ve bu sebeple gücünü ekonımik kullanamayan bir oyuncu.Ama herşeye rağmen mevcut kadroda topu bildiğine inandığım birkaç isimden biri.En azından dikine gidiyor,adam eksiltebiliyor,al ver ypabiliyor.Bunlara bile hasret kaldık

kaptan 55

direk kaleye gitmeyi düşünmesi her zaman artısı sürati ve azmi ile bu sene umarım iyi iş yapar

şimşek_55

Para  varsa oynar  para yoksa  fazla bırsey beklemeyın

sersa

bu sezon 2 yada 3 gol attı sanırım orta sahada 1-2 adam çalımlayıp kaleciyle karşı karşıya

Recep

Alıntı yapılan: şimşek_55 - 14 Ağustos 2009, 23:09:25
Para  varsa oynar  para yoksa  fazla bırsey beklemeyın
sana göre karaktersizin biri yani enterasan

şimşek_55

Alıntı yapılan: recep55 - 14 Ağustos 2009, 23:14:54
sana göre karaktersizin biri yani enterasan

Yanı ben oyle bırseymı dedım.Saptırma soyledıgımı. Para varsa  performansınn %90 ı ıle oynar para yoksa %50 lerde gezınır.

Recep

Alıntı yapılan: şimşek_55 - 14 Ağustos 2009, 23:20:38
Yanı ben oyle bırseymı dedım.Saptırma soyledıgımı. Para varsa  performansınn %90 ı ıle oynar para yoksa %50 lerde gezınır.
para alamadım diye o formayı giyip maça çıkpta oynamazsa bi futbolcu karaktersizin birisidir bu olayın şikeden ne farkı var ki

şimşek_55

Alıntı yapılan: recep55 - 14 Ağustos 2009, 23:25:10
para alamadım diye o formayı giyip maça çıkpta oynamazsa bi futbolcu karaktersizin birisidir bu olayın şikeden ne farkı var ki

Cıkıp oynar ama ısteksız oynar.