7 - Burhan Coşkun (Takımdan Ayrıldı)

Başlatan AntZ, 10 Ağustos 2009, 22:50:48

« önceki - sonraki »

AntZ

10 Ağustos 2009, 22:50:48 Son düzenlenme: 26 Temmuz 2010, 20:21:21 Ant55

Doğum Tarihi: 01.03.1981
Boy: 1,83
Pozisyon: Forvet
Sözleşme Bitiş: 30.06.2010
Geldiği Takım: Kayseri Erciyesspor

Sadece Samsunspor

Sempatik bir adam. Elinden geleni yapmaya çalışıyor. Eğer dahada çalışırsa ve duracağı yerleri biraz daha öğrenirse gol kaçırma gibi imkanı olmaz. Ayrıca geçen sezon ilk maçında erciyese 2 gol atıp bizi o sezon umutlandıran ama sonradan yine eski haline dönen futbolcumuz

gozgoz yýlmaz

Bence yetersiz bir forvet. Sürekli para sorunu çıkardığı da duyumlarımız arasında. Eğer iyi bir forvet alınırsa yedek bekleyebilir. Mücadeleci ama yetersiz.

supernatural_55

istediğinde hırs yaparak topun peşine gidip mücadele ediyo bide güçlü bi yapı ve fiziğe sahip ama gozgoz abimin dediği gibi yetersiz olduğuna inanıyorum

gozgoz yýlmaz

Alıntı yapılan: supernatural_55 - 10 Ağustos 2009, 23:29:35
istediğinde hırs yaparak topun peşine gidip mücadele ediyo bide güçlü bi yapı ve fiziğe sahip ama gozgoz abimin dediği gibi yetersiz olduğuna inanıyorum

Gozgoz abin ne dedi de yalan oldu kardeşim?  ??? ;D

Burhan şampiyonluğa giden bir takımda yedek olabilir ancak. Gol vuruşu iyi olsaydı zaten 5-6 yıldır bu ligde oynamaz, bir sıçrama yapardı mutlaka.

beşnumara

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 10 Ağustos 2009, 23:27:14
Bence yetersiz bir forvet. Sürekli para sorunu çıkardığı da duyumlarımız arasında. Eğer iyi bir forvet alınırsa yedek bekleyebilir. Mücadeleci ama yetersiz.
abi eğer transfer tahtası açılırsa maliyetinden dolayı yedek bırakmazlar.hem yedek bırakıp hem de o kadar parayı mı verecekler zannetmiyorum. gönderirler diye düşünüyorum

celebi

ben bu sene burhanın geçen senekiye göre daha olabileceğini düşünüyorum fakat hakan akman faktörü de var bakalım neler olacak

fanli03

tecrübe sahibi bir futbolcu kocaeli ile deplasmanda oynadığımız maçtaki futboluyla 3-4 almıştık maçı o maçtan sonra sempatim oluştu burhana kötü değil bence ama olduğu takımdanda mutsuz gibi...

CurvaSudSamsunspor

Cenk gelirse YOL verilsin hırs denen bir şey yok ...

selahattin55

iyi niyetli bir insan bizim samsunlu olan futbolculardan daha istekli ve arzulu.seviyoruz seni burhan çoşkun.o kasımpaşaya ne koymuştu dakka.90 da.

gozgoz yýlmaz

Chelidze ve Caner'in dönmeleri halinde yedek bekleyeceğine inandığım hatta gönderileceğini düşündüğüm, gol atma yolunda yolunu kaybeden forvet oyuncusu.

Ollivanders

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 11 Ağustos 2009, 21:24:27
Chelidze ve Caner'in dönmeleri halinde yedek bekleyeceğine inandığım hatta gönderileceğini düşündüğüm, gol atma yolunda yolunu kaybeden forvet oyuncusu.

eksisozluk gibi oldu super ya :D

supernatural_55

**KaR6**

bu sene Samsunspor'da görev almayacagını düşündüğüm, 1 hafta içinde Volkan ile el ele takım aramaya baslayacak golcumsu..

Ollivanders

Alıntı yapılan: **KaR6** - 11 Ağustos 2009, 21:42:21
bu sene Samsunspor'da görev almayacagını düşündüğüm, 1 hafta içinde Volkan ile el ele takım aramaya baslayacak golcumsu..

mustafada eksisozluk terimlerine basladı golcumsu vs :D