Serkan Eyüpoğlu (Takımdan Ayrıldı)

Başlatan AntZ, 10 Ağustos 2009, 22:47:52

« önceki - sonraki »

Ollivanders

Alıntı yapılan: söğütlübahçeli - 30 Ekim 2009, 01:02:54
tek maç kötü oynadı diye tahsin efendi tarafından yenilen futbolcu. sefa,sercan,turgut üçlüsü 5 maç kötü oynasa da bir maçılk aradan sonra yine forma bulabiliyorlar ne hikmetse.

digerleri bir sezon kotu oynasa keserler mi acaba birak 5 macı :)

smsnlu55

Giresunspor maçından önce Ali Bilgici ilk 18 e almış,tahsın kosif listeyi görunce adını sildirmiş ve başkasının adını yazdırmış.Ali bilgici de maç listesine bakınca adını görmeyınce çıldırmış ve tekrar adını yazdırtmış.1 maç kötu oynadı diye yedek bıraktılar,son 4 maçta oynamadı.

Kaptan

kaptırdığı formasını geri almazı lazım geleceğini düşünüyorsa

kuzey55

o oynadıgında bu kadar kötü bu kadar cok gol yemiyorduk.sanki onun yerine oynayan ahmaklar daha iyi oynuyo.

smsnlu55

Alıntı yapılan: kuzey55 - 02 Kasım 2009, 13:33:38
o oynadıgında bu kadar kötü bu kadar cok gol yemiyorduk.sanki onun yerine oynayan ahmaklar daha iyi oynuyo.

sanırım en son adana maçında oynadı,ondan sonra oynadığımz maçlarda 4 maçta 12 gol yedik:(:(:(:( :-[ :-[ :-[

ata55

Tahsin efendi, önce Canı yedi. hem de medyada paragöz diye lanse etmeye çalıştılar. bu kadar ucuz insanlar işte. şimdi o canı bile arıyoruz. orhan daha çocuk, yetenekleri kısıtlı. yolda yürürken titryor, serkan eyüboğlu sağlak omasına karşın elinden geldiğinde oynadı orada. ilhan ummakın çok şeyine. o laacağı paraya bakıyor. mutlu musunuz la yönetici bozuntuları?

KocumVolkan

01 Ocak 2010, 01:17:28 #51 Son düzenlenme: 01 Ocak 2010, 01:19:02 KocumVolkan
sessiz sedasız kulupten ayrılan futbolcumuz..
başarılar futbol hayatında..

gozgoz yýlmaz

bir varmış bir yokmuş
serkan eyüboğlu diye efendiden bir topçu varmış
oynadığı takımda bir de müzmin yönetici varmış
bu müzmin yönetici ne yapmış etmiş en sonunda bu çocuğu takımdan ayırmış

artık ekmeğinin davasına bak serkan
yolun açık olsun.

edmontdante

Alıntı yapılan: Ben Ofosu - 20 Ekim 2009, 02:33:28
Samsunsporlu olduğunu, taca çıkan topa kulubedeb kosarak gösteren oyuncuydu.

Evet bizzat tanık oldum buna Buca'da.Bence de takım da kalmalıydı

Ollivanders

Senelerdir Samsamsunspor da yedek olarak bekledi. Bence yedek olma acısından mukemmel bir isimdi. Bunun yanında da oyuna girdiginde kendinden beklenmeyen performanslar gostermişti ters ayak oynayarak.Sonu boyle olmamalıydı.

Kais

jean

bende uzuldum gecen sene kendini gelistiir gibi oldu yine yatti

kaptan 55

yıllardır bu takımın içindeydi bir türlü kendisini gösteremedi kendisi için hayırlısı olsun umarım gideceği takımda kendini ispatlayarak tekrar şehrinin takımına geri döner.

55.hakan

ben de üzüldüm açıkçası kadro dışı bırakıldığına Hakan Koçaraslan ondan daha mı yetenekli yani takımda kaldı bu sene kendini geliştirmişti baya birkaç maçta da beğenmiştim elinden geleni yaptı

europe_55

Bence takimda kalmasi gereken bir isimdi.

Bundan sonra yolun acik olsun.
Futbol hayatinda basarilar...