Rakiplerimizle ARSIV BÖLÜMÜ olsa iyi olur ?

Başlatan bodensee55, 23 Şubat 2006, 00:41:16

« önceki - sonraki »

bodensee55

meslea

örnek siirt sporla yada cizreyle hakkariyle

ne kdar kac kac
kac sensinde oynamisiz onlari ogrensek??

piyanist

BU Konuyla Benim 10 Gündür Çalışmalarım Vardı Aslında.1965 ten Beri toplamayı düşünüyorum Ama Kaynak Çok Yetersiz.Kısa Zamanda Sunacam

yirmiuc

ya çok güzel olur böyle bir çalışma.
oynadığımız bütün maçların sonuçları ve atılan golleri falan da gösterecek şekilde bir liste.

Ama keşke eski maçlarımızın video görüntüleri olsa!
ozaman çok daha güzel bir arşiv olurdu.

mesela crystal palace ile intertoto maçımızın görüntülerini bulmak için bile epeyce uğraşmıştım ama bir sonuç elde edemedim.

bodensee55

ben bi bakmam lazim bende aslinda son 25 yilin mac sonuclari var belki son 30 olabilir_=?yakidna sunabilrim bakmamlazim

bodensee55

1985 1986

ich saha macalarimiz

samsun 1 bjk 0
samsun 1 gs 1
samsun 1 sariyer 0
samsun 4 fb 0
samsun 0 ankaragücü 0
samsun 1 trabzon 1
samsun 2 altay 0
samsun 0 gb 0
samsun 1 eskisehir 0
samsun 6 zonguldak 0
samsun 2 denizli 1
samsun 2 malatya 0
samaun 3 kocaeli 2
samsun 3 rize 0
samsun 3 bursa 0
samsun 4 sakarya 1
samsun 0 ordu 1
samsun 3 kayseri 0

18 mac
13 galibiyet 4 berabere 1 malubiyet
37 gol atmis : 7 gol yemisisz

dis sahada

bjk 1 samsun 1
gs 3 samsun 0
sariyer 1 samsun 1
fb 0 samsun 1
ankaragücü 0 samsun 1
ts 1 samsun 1
altay 3 samsun 1
gb 1 samsun 1
eskisehir 2 samun 1
zonguldak 0 samsun 1
denizli 2 samsun 0
malatya 2 samsun 0
kocaeli 0 samsun 4
rize 0 samsun 0
bursa 1 samsun 0
sakarya 0 samsun 0
ordu 1 samsun 2
kayseri 0 samsun 5

18 mac
6 galibiyet 6 beraberlik 6 maluybiyet
20 golatmisiz : 17 yemisiz

tanju 33 golle krali olup avrupada bronz alimisdir
2 sende 2 ligde gol kralli olmusudr

55samsunlu55

bodensee55

1986 1987

ic saha

samusn 1 gs 1
samsun 2 bjk 2
samsun 3 ts 1
samsun 4 fb 0
samsun 0 malatya 0
samsun 1 denizli 0
samsun 2 altay 0
samsun 0 eskisehir 1
samsun 2 ankaragucu 0
samsun 0 zonguldak 0
samsun 5 gb 1
samsun 3 rize 0
samsun 0 sariyer 1
samsun 3 bolu 0
samusn 4 kocaeli 0
samsun 1 bursa 1
samsun 3 antalya 0
samsun 5 diyarkbair 1

18 mac
11 galibiyet 5 beaber 2 malubiyt 40 gole:9gol

dis saha
bjk 2samsun 2
gs 4 samsun 1
ts 1 samsun 0
fb 0 samsun 1
malatya 1 samsun 0
denizli 1 samsun 1
alzay 2 samsun 4
eskisehir 0 samsun 0
ankargucu 0 samsun 1
zonguldak 0 samsun 2
gb 0 samsun 0
rize 0 samsun 0
sariyer 2 samsun 3
bolu 0 samsun 0
koalei 0 samsun 1
bursa 0 samsun 1
antlalya 0 samsun 2
diyarbakir 1 samsun 0

18 mac
8 galibiyet 5 beraberlik 5 malubyit 19 :14

bence eskisheri  ve sariyer maclari bizi sampyionlukdan etmislerir ozellike 4puan önde oluo icerde 2 yarii  basidna sariyere maglup olmak ...?

akınyılmaz

bodensee55 bızı eskısehır ve sarıyer macları degıl ıstanbulda lider gelip 4-1 yenildiğimiz galatasaray maçı yaktı ve senın resmını koydugun  tanju çolak ve savaş o maçtada kıllarını bile kıpırtdartmamışlar ve o sezon sonu ikisi elele galatasaraya transfer olmuşlardır.

bodensee55

aloo yilmaz dostum eksikin var bende arsiv var hazetede yazdim gibi 4 puan öndeyken icerde sariyere kaybediyoruz.....?dersine iyi calismamsiin polemik yaratma ....

krla olmasaydi zaten 3 olamazdik bu adama ne kadar bok atmayi seviyosunuz ....o olmasaydi 3 bile olamazdik?bunu unuztmayion kral nyie satsin sen tv de dizsinin izlemedin mi ..krali zorla istanbuk akacirdilar o korkoyurdu gitmek istemiyordu?....

akınyılmaz

bodensee55 galatasaray samsun 4-1 maçı tribünde canlı seyretmiş birine dersine iyi çalışmamışsın demek olmaz . biz o maça kadar şampiyonuz demiştik ama yenilince ne şampiyonluk kaldı nede ikincilik  ve samsunun gölünüde son dakılarda penaltıdan tanju efendi atmıstı.sen sarıyerı eskişehiri geç bir zahmet her sey o maçta bitti.ve tanju ya bok atmıyorum o maçta tanju ve savaş hiç bir şey oynamadılar iddaa ediyorum bugunkü 40 yaşındakı tanju bile o günkü tanjudan kat be kat oynar.sen tv dizilerini izlemeye devam et tamam mı bodensee55 tanju  nun galatasaray a sezon sonu gidecegini tüm samsun bılıyordu.ve o korka korka ıstanbula gıden adamı samsun galatasaray macında 19 mayıs ta butun trıbunler tepkı gösterdı herhalde korka korka gıden adama samsun seyircisi tepki göstermez.

bodensee55

gs macinmdan önce smausn 4 puan ondeydi ve sariyere kaybetdi icerde ve akabinde gs den 4 yedi????
-------------------------------------------------
22.hafta samsun antalyayi 2-0 yeniyor deplasmadna rifat ve emin atiyor golleri  fb basyior gs ye 1-0
4 puan fark yakalayan kirmiz beyazlilar
25 haftada kendi sahasinda eskisehrie 1-0 maglub oluyor ardindan ts ye 1-0ß mglup olyuoruz diyarbakiri yeniyoruz 5-1,lidelriz yine averajla ve gs kaybediyoruz 4-1 ..........anladin mi eskisehire kaybetmesek puan fakri korunacakdi

akınyılmaz

bodensee55 senın dedıgın ölme eşşegim ölme yok ona yenılmesek yok buna yenılmesek o zaman galatasaraya da yenılmeseydık ya o zaman yıne lıder olurduk hem sen bılmezsın galatasarayda samsun macından önce bursa da bursaya yenılmıstı onlarda yenılmeseydı bır oncekı hafta lıder olacaklardı nerden mı bılıyorum o macta bursa koydu sıra bızde dıye bagırmıstık.ve artık bu konuyuda kapatalım ıllakı iç sahada ve dış sahada malubıyetler olacaktır.ama sarıyer ve eskısehır maclarını kaybetmış bır takım en yakın rakıbıne yenılırse yapacak bır sey yok.

yaman55