Bir yardım arkadaşlar

Başlatan yaman55, 02 Mart 2009, 14:18:22

« önceki - sonraki »

yaman55

şubatın 18inde adsl abonesi oldum 4gb limitli ttnetin ilk 2 ay 14,90  bağlantı ücretini  12 aya böldürdüm fakat internetteki yorumlarda kalan günler yani 10 günlük kullanım hakkı ki oda 1,3 gb yapıyor bunu geçince kotayı aşmışmı oluyorum faturam nekadar gelir bi yardımcı olsanız ayrıca ilk ay kampanya dahilindemi yani 14,90 mı

Sony

aştığın her 1 gb 10 tl olması lazım bende öyleydi sonra sınırsız yaptırdım kurtuldum...eğer apartmanda başkalarıda kullanıyorsa sınırsız yaptırın ortaklaşa kurtul böle sıkıntılardan

yaman55

Cadde55

Bana göre Şubat ayının kampanya dahilinde olması lazım, yani Şubatta kalan 10 günlük sürede 4 gb hakkın olması lazım, fatura olarakda 14,90+bağlantı ücreti taksidi ödemen lazım, ama bu benim fikrim sadece, müşteri hizmetleri felan var oraya bir sor istersen...

yaman55

sordum 12 günlük 1,5 gb limitiniz olur dedi :D kampanya mart ve nisan ayı içinmiş 16 17 lira girdi galiba

Kadir ÇELEBİ

04 Mart 2009, 00:41:34 #5 Son düzenlenme: 04 Mart 2009, 00:43:05 SamsunSpor_34
Alıntı yapılan: yaman55 - 03 Mart 2009, 19:27:35
sordum 12 günlük 1,5 gb limitiniz olur dedi :D kampanya mart ve nisan ayı içinmiş 16 17 lira girdi galiba

Hesaplamalarını bilmiyorum fakat bir kotu haber verebilirim biliyosun sozleşme 24 ay üzerinden yapılıyor ve kampanyadan yararlandıgın takdirde tarife değişikliği yapabilme şansın yok kampanya fiyatı 14.90 ise sınırlı tarifenin normal fiyatından ve o ayki fatura bedeliyle beraber ödeme yapman kısacası borçlu kalmaman dahilinde hattını kapatma yoluna gidiyorsun.. altarnatifi yok malesef. Sonrasında eğer istersen yeni bir başvuruyla sınırsız tarifeye geçebilirsin

yaman55

Alıntı yapılan: SamsunSpor_34 - 04 Mart 2009, 00:41:34
Hesaplamalarını bilmiyorum fakat bir kotu haber verebilirim biliyosun sozleşme 24 ay üzerinden yapılıyor ve kampanyadan yararlandıgın takdirde tarife değişikliği yapabilme şansın yok kampanya fiyatı 14.90 ise sınırlı tarifenin normal fiyatından ve o ayki fatura bedeliyle beraber ödeme yapman kısacası borçlu kalmaman dahilinde hattını kapatma yoluna gidiyorsun.. altarnatifi yok malesef. Sonrasında eğer istersen yeni bir başvuruyla sınırsız tarifeye geçebilirsin

benim sorunum tarife değiştirmek değilki

Kadir ÇELEBİ

Alıntı yapılan: yaman55 - 04 Mart 2009, 00:45:23
benim sorunum tarife değiştirmek değilki

Olaki ben kotayı aşarım yada aynı hat üzerinden dağıtım yaparım dersen 24 ay içersinde bu sorunla karşılaşabilirsin küçük bir bilgilendirme..

yaman55

Alıntı yapılan: SamsunSpor_34 - 04 Mart 2009, 00:48:41
Olaki ben kotayı aşarım yada aynı hat üzerinden dağıtım yaparım dersen 24 ay içersinde bu sorunla karşılaşabilirsin küçük bir bilgilendirme..

sağol arkadaşım ilk ay konusunda daha önce bilgilendirmiyolar insanları ona kızıyorum

yaman55

edmontdante

Alıntı yapılan: SamsunSpor_34 - 04 Mart 2009, 00:41:34
Hesaplamalarını bilmiyorum fakat bir kotu haber verebilirim biliyosun sozleşme 24 ay üzerinden yapılıyor ve kampanyadan yararlandıgın takdirde tarife değişikliği yapabilme şansın yok

24 ay taahhütlü limitli adsl aboneliğimi  limitsize çevirdim.Yani tarife değişikliği yapmak mümkün