samsunspor.biz halı saha maçları

Başlatan mehmet yılmaz, 14 Aralık 2010, 17:29:24

« önceki - sonraki »

Ayberk

Ama abi sen de abarttın be, Celil abi kırmamış gelmiş, senin yaptığına bak 10. saniyede bacak arası attın adama :( :D :D

edmontdante

La benim bilgisayar infilak etti bu resimler yüzünden : )) zaten netbook anasını satayım

seckin55

edmontdante

Alıntı yapılan: DeLaGuarda - 19 Aralık 2010, 02:44:58
Ama abi sen de abarttın be, Celil abi kırmamış gelmiş, senin yaptığına bak 10. saniyede bacak arası attın adama :( :D :D

ama sen de boyun kısa diye  şanslısın ha sana atarken kaptırdım gol yedik.

millwall

Alıntı yapılan: DeLaGuarda - 19 Aralık 2010, 02:44:58

aynen orda harbiden utandım.ettik bir eşeklik.dönüp abi pardon diyecektim yanlış anlar diye bişey de diyemedim :/

Ayberk

Alıntı yapılan: edmontdante - 19 Aralık 2010, 02:47:22
ama sen de boyun kısa diye  şanslısın ha sana atarken kaptırdım gol yedik.

O kadar avantaj olsun abi :)

kalptenþimþek

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: seckin55 - 19 Aralık 2010, 02:46:46
Orjinalleri yüklim dedim,  mecbur duşurcem boyutlarını,

seçkin, ebatları 750-750 yap, o otomatik küçültür. öyle yükleyiver sana zahmet...

seckin55

kalptenþimþek

doðan

mehmet yılmaz

Ahmet, Celil abi seni de sordu, Altaylı dedik. ( Doğan abi Altaysporlu dedi ama :) )
Oynamış mı Altay'da diye sordu. Altyapıda oynamış, sonra kovmuşlar dedim.
Niye diye sordu, "hocasına antrenmanda bacak arası atmış" dedim :) :)

Not. Kovmuşlar ve sonrası yalan ama diğerleri doğru.
Celil abi, çok tempo yapmadı, sahayı da büyük buldu ve beğendi. Güzel maç oldu bea...

millwall

eyvallah Mehmet abi.aslında kovma olayını da doğru demişsin.senin dersler iyiymiş sen okula yönel dediler kibarca :D

Ollivanders

Sana onu diyen hocayı ben bilmem ne yapayım birader  >:( >:( >:(

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: millwall - 19 Aralık 2010, 03:32:07
eyvallah Mehmet abi.aslında kovma olayını da doğru demişsin.senin dersler iyiymiş sen okula yönel dediler kibarca :D

haydaaa... sana da mı aynısını dediler kardeşim? bana da 1994'ün sonbaharında bunu demişlerdi.
sen benden daha iyilerine layıksın, ben seni hak etmiyorum'un altyapı versiyonu demek ki!  :D :D