TFF 2. LİG 2019/2020 28. HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz 2 - 1 Zonguldak Kömürspor

Başlatan ata55, 08 Mart 2020, 13:43:50

« önceki - sonraki »

ata55

TFF 2. LİG 2019/2020 28. HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - Zonguldak K. Spor

15 Mart 2020 Pazar
Saat: 15:00
Yeni 19 Mayıs Stadyumu

Lider Samsunspor'umuz şampiyonluk turu için gün sayarken peşpeşe 11. maçını da kazandı. 12. maç olarak Zonguldak var ve bu maçı da alacağız bence.

_SoN_

Pazar günü ve saatin tavaş yavaş ileri alınması seyirci sayısını yine olumlu yönde etkileyecektir, havada güzel olursa, çoluk çocuk, kim varsa toplayıp maçtayız allahın izniyle, inşallah 2 yaşından 60 yaşına kadar formalarımızı giyip geleceğimiz günlerde olacak. Havada güzelleşiyor, mutlu sonda böyle güzel yaklaşıyor .

ngonge

Kazanırız inşallah ama hocanın da belirli rotasyonlar yapması gerek. Umarım artık Atabey'i keser. Hatta Burak Çalık da biraz gevşetti kendini, onu da arada rotasyona sokmalı.

jean

Stressiz maclar izlemek cok zevkliymis insaallah bunuda aliriz kayipsiz zaten iddialarida yok zonguldagin

eprianu

İç sahada kayıpsız yolumuza devam ederiz İnşallah. Manisa'nın önümüzdeki 4 maçı zor geçecek. Şampiyonluğu daha erken ilan edebiliriz.

ali ihsan

Bundan sonra Bahattin'in 2'şer 3'er goller atacağı maçları izleme vakti.Çorum ile olan hesabı da kestik mi daha dönüp bu lige bakmayız bile.4-0 olur bu maç.

cembaba

İlyas Kubilay'a bu kadar neşter vurulmasını doğru bulmuyorum. Halil Çolak, Atabey gibi isimlerin son performanslarını mı görmek istiyor hoca anlamadım. Deneyeceksek de şu son 4 maçı alalım. Diğer maçlarda deneyelim.

mehmet yılmaz

İçimde hiç bir endişe yok. Bu maçı da kazanacağız. Hatta inanıyorum ki kalan bütün maçları kazanıp 18/18 yapacak ve benim bildiğim 2004-05'te Orduspor'a ait olan 17/17 kazanma rekorunu kıracağız.

Mert

Ne hikmetse önümüzdeki maçlardan sadece Hacettepe'den çekiniyorum :) diğer maçlardan puan toplar şampiyon oluruz

ask55

maço

Artık futbolcuların kendini gösterme çabası olacağından biraz daha rahatım.
Motivasyonu aslında rekor kırmak yapıp stres yapacağımıza kimle yola devam edecez onu seçecez desek yüksek performans alırız bence futbolculardan.

Manisa bu hafta zorlu deplasmana gidiyor Tarsus'a.
Fark açılabilir.

55_OrHaN_55

Ne olursa olsun Bahattin sürekli oynamalı. Gol kralının bizden çıkması da çok önemli.

mehmet yılmaz

Samsun'dan gelen haberler bu maçta seyirci rekorunun olacağına işaret ediyor.
Şehir şampiyonluk havasına girmiş durumda. Keza takım da epeydir öyle.
Bu saatten sonra Zonguldak da dahil kimsenin bize çelme takabileceğini düşünmüyorum. Bütün maçlarımızı kazanarak erkenden şampiyonluğumuzu ilan ederiz.

Bu maçla ilgili skor tahminim 2-0 ya da 3-0 biteceği yönünde. Sadece şampiyon olmamız yetmez, 18/18 yaparak rekor kırmak ve Bahattin'in gol kralı olduğunu da görmek istiyorum :)

minci

Alıntı yapılan: _SoN_ - 08 Mart 2020, 13:46:55Pazar günü ve saatin tavaş yavaş ileri alınması seyirci sayısını yine olumlu yönde etkileyecektir, havada güzel olursa, çoluk çocuk, kim varsa toplayıp maçtayız allahın izniyle, inşallah 2 yaşından 60 yaşına kadar formalarımızı giyip geleceğimiz günlerde olacak. Havada güzelleşiyor, mutlu sonda böyle güzel yaklaşıyor .
Peki 70 yaşındakiler maça gelmesin mi? Aşk olsun alındım.

_SoN_

Alıntı yapılan: minci - 11 Mart 2020, 21:57:49Peki 70 yaşındakiler maça gelmesin mi? Aşk olsun alındım.

Yok hocam aman öyle anlaşılmasın,benim dükkan yanında bir komşum var, oda 70 in üstünde, her hafta biletini ben alırım, passoligini ben aldım, benim orda bahsettim yaş ortalaması kendi ailem içindi, annem, eşim,kardeşim ve çocuklarım :)