Yeni sezondaki ideal kadro düşünceleriniz

Başlatan Cagdas Ünver, 16 Ağustos 2012, 21:38:26

« önceki - sonraki »

Cagdas Ünver

Transferler büyük ölçüde tamamlandı. Kamp bitmek, sezon ise başlamak üzere.
Dolayısıyla hepimiz büyük bir heyecanla yeni sezonun başlamasini beklemekteyiz.

Mevcut Kadro yapısını ele alarak yavaş yavaş taraftarın kafasındaki ideal 11'i (bunun icin her ne kadar erken olsa bile) oluşturabiliriz diye düşünüyorum.

Maksat biraz havaya girelim  8)

SSKLA

16 Ağustos 2012, 21:59:21 #1 Son düzenlenme: 16 Ağustos 2012, 23:41:16 Berkay Yelken

Kadroya bakınca birkaç eksik dışında iyi bir kadro.
Transfer yazdığım bölgelere oynayabilcek bir genç var mı bilmiyorum.
Beklere orta hali bir topçu olsa yeter bence çünkü canberkte başaranda iyi gençler.
Ortasaha da transfer yazdığım yere biraz teknik mücadeleci defansıda boşlamayacak kadar bir adam lazım.(biraz teknikten kastım murat yıldırım kadar  :)  )
Forvete ise hızlı araya kaçabilen şutlarıda fena olmayan bir topçu olsa iyi olur.
Şenol ise fiziki durumunu göz önüne alınca 60-70 den sonra girmesi bizim için daha iyi olur.Hem rakip oyuncu yorgun olur hemde şenol maç bitene kadar oyundan düşmez.
Bence bu kadroya bir de yazdıklarım eklenirse iyi sonuçlar alabilecek bir kadro çıkar bence.  :ok

Edit: canberk'in yanındaki transfer yerine ozanı yazalım :)

lato

Doğan'da iyi topçu Mehmet Sak'ın yanına yazılabilir sağ açık yanlış bilmiyorsam

cembaba

Ayrıca Ahmet Arı sol kanat değil mi ben yanlış mı biliyorum

55.hakan

Alıntı yapılan: CemBaba - 16 Ağustos 2012, 22:19:03
Ayrıca Ahmet Arı sol kanat değil mi ben yanlış mı biliyorum
Mehmet Sak sol kanat Ahmet Arı sağ kanat

Sol Açık

Benim kadro ile ilgili fikrim aşağıda, elbette takımı hiç izlemeden yazdım:

İlk 11: Atilla Özmen - Ozan Özkan, Lokman Gör, Kere, Mehmet Sak- Ahmet Arı, Hakan Arslan, Turgay Gölbaşı, Şenol Demirci - Adem Sarı, Uğur Tülümen
Yedekler: Soner Şahin, Saffet Gurur Yazar, Canberk Aydın, Mehmet Yılmaz, Erdem Şen, Burak Çalık

Ama bu takımda sadece 1 yabancı var ve 2 yabancı transferinin daha olacağını düşünüyorum. Er yada geç. Ama bu haliyle bile eğer uyum yakalanırsa başarılı olunur.

beşnumara

3 genç oyuncumuz onbirde oynasın başka dileğim olmaz :) çok mu şey istedim ne. başaran bir orhan kadar olamayacaksa bıraksın futbolu bu mevzu aklıma geldikçe bizim gençlere kızıyorum. taraftar olarak önemli olan bu yönetimin 22 temmuzda takımı devraldığını unutmamasıdır. Ligin ilk 4-5 haftası sabırlı olmalıyız.Süper lige çıktığımız sene de ilk 5 hafta kötü sonuçlar aldığımızı takımın ışık vermediğini unutmayalım.

twitter

Kalede: Atilla ve Soner olacak, orası tamam
Sağ bek: Canberk ve Ozan
Libero: Kere, Gurur, Lokman
Sağ bek: Başaran, Mehmet Sak/Yılmaz
Orta Saha1: Hakan
Orta Saha2: Turgay-Erdem-Şenol(Transfer olabilir)
Sağ Açık: Ahmet Arı(İlk 3 hafta yok, transfer olabilir)
Sol Açık: Mehmet Sak(Ahmet'e göre daha bir kapalı kutu gibi gördüm, transfer olabilir)
Forvet1: Adem Sarı
Forvet2: Burak-Uğur(Transfer olmasada olur gibi de, Abdülkadir iyi olurdu :))

buonanotte

yirmiuc

bana gore suanki kadro itibariyle en iyi dizilis 4-2-3-1 olur :

kaleci??

canberk-      lokman -     gurur-    sol bek
                                    (kere)

hakan   -   turgay

erdem sen        dogan         ahmet ari

adem sari

ahmetsefa55

kadromuzun kalitesi hoşuma gitti.orta saha , sol kanat ve santrafor eksiğimiz var gibi görünüyor.
sonuçta evet mehmet yılmaz, doğan, canberk yetenekli gençler ama direk 11 şansı vermemiz zor.
özellikle canberk'e sözleşme imzalatamazsak oynatamayız 2. yarıya kadar.

ilk 11

yedekler

SSKLA

Alıntı yapılan: muhalif - 18 Ağustos 2012, 12:54:02
kadromuzun kalitesi hoþuma gitti.orta saha , sol kanat ve santrafor eksiðimiz var gibi görünüyor.
sonuçta evet mehmet yýlmaz, doðan, canberk yetenekli gençler ama direk 11 þansý vermemiz zor.
özellikle canberk'e sözleþme imzalatamazsak oynatamayýz 2. yarýya kadar.

ilk 11

yedekler

Altyapı oyuncusu kontenjanı var sn. Muhalif abi :)

ahmetsefa55

SSKLA

Alıntı yapılan: muhalif - 18 Ağustos 2012, 14:43:48
nasý lan ben bilmiyorum onu ?

Altyapı topçuları oynasın diye konulmuş bir kural sonuç olarak ülkemizde altyapı sorunu var bari sakatlık durumunda falan oyna8nlar diye işte :)