Çok ciddi bir konu .. (Samsun Milletvekillerine açık mektup)

Başlatan þirinler_1965, 15 Haziran 2005, 12:07:19

« önceki - sonraki »

þirinler_1965

ARKADAŞLAR SAMSUNSPOR A DESTEK OLMAK İÇİN ASAGIYA MİLLETVEKİLLERİNİN MAİL ADRESLERİNİ YAZDIM BİZLER BU ADRESLERE BİR TEPKİ METİNİ HAZIRLAYARAK BURAYA YOLLAMAMIZ GEREKTİGİNE İNANIYORUM VE BU KONUYA HERKESİN SAMSUNSPOR DESTEK OLMAK İÇİN BİR İKİ DAKİKASINI AYIRMASI GEREKTİGİNE İNANIYORUM

METNİ TİMOFTE HAZIRLYACAK BURAYA TAŞIDIKTAN SONRA HERKE BU ADRESLERE GÖNDERMESİNİ RİCA EDİYORUM

SAMSUNSPORLUYUM DİYEN HERKES BU İŞE ZAMAN AYIRMALIDIR BU VEKİLLERİMİZE SAMSUNSPOR UN SAHİPSİZ OLMADIGINI GÖSTERMELİYİZ

İŞTE ADRESLER

mustafa.cakir@tbmm.gov.tr,cemal.yilmaz.demir@tbmm.gov.tr,mustafa.demir@tbmm.gov.tr,suat.kilic@tbmm.gov.tr,mehmet.kurt@tbmm.gov.tr,ilyas.sezai.onder@tbmm.gov.tr,musa.uzunkaya@tbmm.gov.tr,ahmet.yeni@tbmm.gov.tr

**HALUK KOÇ UN KİNİ BULMADIM

curva55

İnşallah herkesa duyarlı olur ve gönderir.Siteye yazmayanlarda bu metni inşallah gönderirler.

Fecr_55

üyelerin yarisi dahaca hic yazmami$...onlardan umudunu kes...neyse bende bir kac mail adresi var, bana ve karde$lerime falan ait olan...hepsinden atacagim maili...sizde yapin, ne kadar mail adresiniz varsa kendinize veya yakinlariniza ait olan, hepsinden yollayin...

recai

atalım baba tepkimi mailimizi... bekliyorum timofte kardes metni... Samsunun vekilleri kiimi savuncak samsundan baska.. terbiyesizlik yapmasınlar yoksa sandıkta hepsi gorecek günlerini...

jean

hepsine teker teker yazdim yararimiz olursa ne mutlu bize

timofte

bugün içerisinde bir metin hazırlamaya çalışacağım arkadaşlar,
madem bize böyle bir vazifeyi layık görüyorsunuz, gönderelim sesimizi duyuralım.
yoğun bir gündeyim ama ilk fırsatta bir metin hazırlayacağım.

timofte

Biraz Halk gazetesinde yayınlanmış olan metnimizi andırıyor ilk bölümü ama öncelikle kendimizi tanıtmak açısından zorunlu olan bilgiler. Kalan bölümde de milletvekillerimize beklentilerimizi sunuyoruz..

AlıntıSayın Milletvekilimiz,

Bizler Samsun kentini ve Samsunspor'u seven, İstanbul takımlarının hazır başarılarını sahiplenerek mutlu olmak yerine kendi şehrimizin takımının başarılarını alkışlamak isteyen,  Samsunsporumuzun başarılı olması için her türlü desteği veren ve vermeye devam edecek olan kişileriz.

Bugün Samsun'da ve hatta son günlerde Türkiye'de herkes, Samsunspor'daki kötü gidişattan haberdardır. Bize göre Samsun'un önde gelen kurum ve kuruluşları ve bürokratları ile ekonomik yönden güçlü Samsunluların duyarsızlıkları; Samsunspor'u bugün içinde bulunduğu zor duruma iten ana etkendir. Buna paralel olarak takımın son yıllarda hedefsiz kalması ve taraftarını heyecanlandıramaz hale gelmesi, stada gelen ve takımını destekleyen idealist Samsunluları dahi ümitsizliğe itmiştir. Bugün bu noktaya nasıl geldiğimizden ziyade öncelikle üzerinde durmamız gereken konu, Samsunspor'un bu durumdan nasıl kurtarılabileceği olsa gerektir. Gerek Samsun içerisinde ve gerekse de ülke çapında giderek kötüye giden Samsunspor imajı bizleri son derece üzmektedir.

Bu aşamada siz milletvekillerimize de önemli görevler düşmektedir. Bilmenizi isteriz ki; Bizler sizi bu konuda göreve çağırırken, en küçük bir siyasi hesap gütmeksizin tamamen Samsun ve Samsunspor sevgisi ile hareket ediyoruz. Samsunspor'u bu kentin en önemli değerlerinden biri olarak görüyoruz ve bu konuda sizin de aynı duyarlılık içerisinde bulunduğunuzu düşünüyoruz. O nedenle Samsun'u temsil eden vekillerimizin de bu konuya ilgi göstermelerini hiç değilse seçmenleriniz sıfatıyla istiyoruz. Seçim dönemlerinde Samsun'u ne kadar sevdiğinizi ifade edişinize inanmış kişiler olarak, bugün bu sevginin gereklerini ortaya koymanızı bekliyoruz.

Samsun'da yaşadığı halde, Samsun'un ilerlemesinin ve bu arada Samsunspor'un yoluna taş koymak isteyen, kentliliği özümseyememiş kimi insanların varlığı da hiçbirimizin meçhulü değildir. Nereden gelmiş olursak olalım, bugün Samsun'un havasını birlikte soluyoruz, burada para kazanıyoruz, yoğrulmuşuz ve hepimiz artık Samsunluyuz. Bu gerçeği özümseyemeyen kimselerin ise zaman zaman Samsun adına karar verme konumuna geldiklerinde, olaylara yine bu sakat bakış açısı ile yaklaştıkları gözümüzden kaçmamaktadır. Bu bağlamda İl Özel idaresi hesabında birikmiş olduğu ortaya çıkan paradan, şu zor günlerinde Samsunsporumuza bir nebze olsun yardımda bulunulması konusunda bazı çatlak sesler çıkmaktadır. Bu seslerin de yukarıda arz ettiğimiz yanlış bakış açısından doğduğunu düşünüyoruz.

Samsun'un ve Samsunspor'un kaderini 'kentliliğin anlamını' özümseyememiş bu kişilerin tayin etmeleri halinde yol açabilecekleri dönüşümsüz zararlar karşısında, güvenebileceğimiz merci olarak siz sayın milletvekillerimizi görüyor ve bu konuya duyarlılık göstermenizi saygılarımızla diliyoruz.

Samsunspor.Biz
Taraftar Oluşumu

yirmiuc

yirmiuc

timofte

Alıntı yapılan: "şirinler_1965"eline saglık abi teşekkür ederiz seninde zamanından çaldık

samsunsporluyum diyen herkes yollasın

rica ederiz, her şey Samsunspor için.

curva55

Timofte abi eline sağlık hepsine yolladım sayende.Diğer arkadaşlarda bu konuya duyarlı olursa çok iyi olur.

kral55

cem and naz55

kardeSLer bende atacam ama nas1l yazacam timoftenin yazd1klar1n aynisinimi yazacam yoksa kal1p halindemi tas1yacam nas1l olacak kalip halinde mail nas1l at1l1yor

Rentboy

işlem tamamdır bende yolladım hepsine bakalım hayırlısı.bi sonuç çıkacakmı göreceğiz...

salihcakir