Samsunspor.biz sitesi yayında!!!

Başlatan yönetici, 13 Haziran 2005, 23:05:33

« önceki - sonraki »

yönetici

Sevgili Samsunsporlular,

uzun süredir forum olarak hizmet veren www.samsunspor.biz adresinde, bundan sonra şık bir site olarak da sizlere hizmet verecek olmanın uzun süredir hazırlığı içindeydik.

Nihayet çalışmalar son noktaya geldi ve bunun gerçekleşmesine sadece birkaç gün kaldı. İnşallah site olarak Samsunsporluların beklentilerini daha iyi duyurmaya ve kamuoyunda daha çok ses getirmeye çalışacağız.

Site yapımında emeği geçen başta kral55, samsunsevdalısı, samsunkopat, sejoe55, timofte, amsterdamlı ve emrahks1966 arkadaşlarımız olmak üzere tüm kullanıcılara teşekkürler..

Memnuniyetle duyuruyorum..

Fecr_55

emegi gecen bütün herkese te$ekkürler...buna ihtiyacimiz vardi, haliyle giderek büyüyoruz ve ünleniyoruz :) in$allah bu sayede daha taninir bir site olacak ve gercek taraftarlarin sesini daha etkileyici bir $ekilde duyuracagiz...artik bizimde bir sitemiz var, diger takimlarinkine ta$ cikaracak bir güzellikte hazirlanmi$...kral55, samsunsevdalısı, samsunkopat, sejoe55, timofte, amsterdamlı ve emrahks1966 ya te$ekkürler...ke$ke bizim de bir yardimimiz dokunabilseydi...olsun, ba$ka faaliyetlerde in$allah :)

curva55

Ellerinize sağlık.Sabırsızlıkla bekliyoruz :P

jean

gercekten cok sevindirici basketbol ile ilgili daha fazla haber bulabiliriz

yönetici

Site bugün itibarıyla yayına girdi. (21.06.2005)
ufak tefek eksiklikler de en kısa sürede giderilecek.

umarım beğenirsiniz..

curva55

Çok güzel olmuş emeği geçenlere teşekkürler...

yönetici

Alıntı yapılan: "Skip to my lou"Çok güzel olmuş emeği geçenlere teşekkürler...

teşekkür ederiz, inşallah zamanla daha da güzel olacak.
İlk haber olarak başkanımızın istifasını duyurmak üzücü oldu ama napalım.

curva55

Olsun inşallah şampiyonluk haberleriyele doldururz orayı.Tıpki yazıdaki gibi. :)

recai

super olmus yaaa.. yazarlık yapmak istersek acaba mumkun olurmu yaaa?? mesela ben ankaradayım ankara daki maclarda falan izlenimlerimi falan yada mc cıkısı roportaj tarzı biseler yapabilirim:) katkım olsun isterim.. baska sehirlerdeki arkadaslarda benzer sekilde macları mac cıkıslarını takip edebilirler..
saygılar

Fecr_55

emegin kar$iligi alinmi$, tebrikler ve cok sagolun böyle bir site yaptiginiz icin...

yirmiuc

cem and naz55

gercekten güzel olmuş tebrikler

jean

ya arkadaslar ben giremedim nasil giriliyor

salihcakir

beşnumara

ya ne kadar güzel olmuş öyle emeği geçen herkese gerçekten çok teşekkür ederim :lol: