Teknik Direktörümüz kim olmalı ?

Başlatan þirinler_1965, 01 Haziran 2005, 15:52:36

« önceki - sonraki »

ngonge

roligan valla hızır gibisin.samsunkatalog dan beri yıllardır  haberleri ilk senden alıyoruz  :wink:  
sağolasın bizi sıcak gelişmelerden haberdar ettiğin için.

samsunlu_gencler

buyuk olcude teknik direktorumuz saban yıldırım olcak,hayırlısyla diyim.isallah gelir ken bize fatih ceylanıda getirir.

semih

sakaryaspor.net  adresindeki aşağıdaki yazıyı sizinle paylaşmak istedim :

Şaban Yildirim 1970 DoĞumludur..sakaryaspor Alt Yapisinda YetİŞmİŞtİr...İlk Transfer Teklİfİnİ HenÜz 21 YaŞinda İken İlhan Cavcav Dan AlmiŞti(91-92) ...Sakaeryaspor lu rahİm İn GenÇlerbİrlİĞİ Ne Gİtmesİnden Bİr Sene Sonrasinda ...klasİk Cavcav TaktİĞİ ... Gel Kendİnİ Bİrİncİ Lİgte GÖsterİrsİn DemİŞtİ..ama Ayni Zamanda BaŞka Takimlardan Da Teklİfler Vardi .. Bunlardan Bİrİsİ De Denİzlİspor Du ...o Zamanlar Denİzlİspor İkİncİ Lİgte ŞampİyonluĞa Oynayan Bİr Kadro Kuruyordu .. Şaban Yildirim Problem Etmİyerek Denİzlİ Nİn Yolunu Tuttu . .. Orda Cok BaŞarili Bİr Sezon GeÇİrİyor Ve Adini Herkese Duyuruyordu ...ben Şahsen İzmİr Yenİ Asir Gazetesİnde Onunla İlgİlİ Pek Çok Yazi OkuduĞumu Hatirliyorum ...bİrİnde " İkİncİ Lİgte Fakat Bİrİncİ Lİgte Çok Rahat Oynayabİlecek Bİr GenÇ " Yorumu Yapiliyordu ... Sezon Sonunda Trabzonspor Ve Bursaspor Dan Transfer Teklİfİ Gelİyor , FenerbahÇe ile De SÜreklİ Adi GeÇİyordu.... Bursaspor Un BaŞinda .piontec In Oldugu Zamanlar Ve Şaban Yildirim Bursaspor U Tercİh Edİyordu .. O Sezon Bursaspor Un YaptiĞi En İyİ Transfer Dİye Bahsedİlİyordu Şaban Yildirim Dan..ve Sonrasinda Tam .7 Yil Boyunca Bursaspor Un DeĞİŞmez Sol Kanat Oyuncusu Oluyordu ...
Bursaspor Un Nejay BİyedİÇ YÖnetİmİnde Intertoto Fİnalİ OynadiĞi(94-95) Ve Lİgte Firtina Gİbİ EstİĞİ Kadroda Herkes İkİ Kanat Oyuncusundan Bahsedİyordu ...saĞda Ömer , Solda Şaban Yildirim ... Tuncay , Mususİ , BalİÇ İ Barindiran Kadroydu Bu ...İnanilmaz Bİr MaÇ Sonrasinda Fİnalde Alman Takimina Yenİlİyordu Bursaspor ..ancak Herkes Bursaspor U Konusmaktadir ...gazetelerde Şaban Yildirim In ÜÇ BÜyÜklerden Her Bİrİ İle Adi SÜreklİ GeÇmektedİr ..ve Tranzospor ..israrla Şaban Yildirim I İstemektadİr..bursaspor YÖnetİmİ İle Defalarca GÖrÜŞÜrler...
Ve Bu Arada Fener İn BaŞinda Kurt Alİ Şen Vardir... Şaban Yildirim , Alİ Şen İn Kendİsİnİ Dİrekt Arayarak YaptiĞi Davetİ Kirmaz ..ve Alİ Şen İn Evİnde BuluŞurlar ...alİ Şen İn Teklİf İ Çok İyİdİr ..babacan Tavri İle
Şaban Yildirim I İkna Etmeye ÇaliŞir .. Şaban Yildirim ŞÖyle Der " Ben Bursaspor Sayesİnde Bu Noktaya Geldİm ..ve Halen
Oranin Futbolcusuyum ..Öncelİk Onlarin , Ancak Bursaspor Olmaz Ise Size Soz Veriyorum BaŞka Yere GİtmeyeceĞİm .."
Bursa Ya DÖner ..yÖnetİcİlerİn Ahde Vefa Ya Daİr Bİr İkİ SÖzÜ YetmİŞtİr Şaban Yildirim A ..hemen Mukaveleyİ İmzalar ..
Alİ Şen İn Teklİfİnİn ÜÇte Bİrİdİr İmzaladiĞi Mukavale ...bursaspor Da Herkes Şaban Yildirim I AlkiŞlar ..
Ve Bu Arada Tecİl EdİlmİŞ AskerlİĞİne BaŞlar Ve Ordu Mİllİ Takimindadir Bu SÜre Zarfinda ...3 Yil Milne Yonrtimindeki Bursaspor Da DeĞİŞmezlerİndendİr Takimin ..ve Herzaman Milne Den Cok Şey ÖĞrendİĞİnİ SÖyler ..bursasporda 7. Senesİ Sonrasinda 1. Lİgte 1 Sezon Çanakkale Dardanel Formasi Gİyer ...ve Bİrbİrİnİ Takİp Eden Sakatliklar Sonrasinda Sakaryaspor A DÖner ..ancak SaktliĞi Cİddİdİr Ve Verİmlİ Olmasini Engeller ..alt Yapinin BaŞina Getİrİlİr..super GenÇ BÖl****l Lİgte Paf Takimini Yenİlgİsİz Bİrİncİ Yapar ...dİkkatİnİzİ Çekmek İstİyorum ...sakaryaspor Paf Takimi Tam 17 MaÇ ÜstÜste Galİp GelmİŞtİ...son MaÇta Yedeklerle Oynayip Berabere BİtİrmİŞtİk......deĞİŞİk Bİr StatÜyle Oynanan Super GenÇ TÜrkİye Fİnallerİnde Gurup Fİnalİnde 10 KİŞİ Kaldigimiz MaÇta Uzatmalarda YedİĞİmİz Golle BeŞİktaŞa Elenİyorduk ..ayni BeŞİktaŞ Fİnalde Trabzonspor U 6-0 Yenİyordu ...ve İkinci Senesİnde Yanİ GeÇen Sene Sakaryaspor Super GenÇler Lİgİnde Yİne Lİderdİr ..ve Şaban Hoca GÖreve ÇaĞirilir ...sonrasini Bİlİyorsunuz ...
Çok Çok Önemlİ Bİlİnmeyen Bİr Noktayi Vurgulamak İstİyorum Kİ Şaban Hoca Yillarini İlİm Tahsİlİne VermİŞ , GerÇek Bİr EntellektÜeldİr ...hayati Boyunca Cok Yogun Bİr Şekİlde Kİtap OkumuŞ Kendİsİnİ YetİŞtİrmİŞtİr...Çok DeĞerlİ İnsanlar Onun Fİkrİ Bİrİkİmİ KarŞisinda ŞaŞkinliĞini İfade Ederler ...
BÜtÜn Bunlari Yazmamin Sebebİ , Şaban Yildirim In Karİyerİ Ve TecrÜbesİ Hakkinda Bİlgİ Sahİbİ OlmadiĞimizi Hİssetmemdİr ..sankİ Hasbel Kader Takimin BaŞina GelmİŞ Ve Yİne Hasbel Kader BaŞarili OlmuŞ Gİbİ Bİr İzlenİm Edİnmemdİr ...Şaban Yildirim Kendİsİ İle İftİhar Edİlecek Bİr Sakaryalidir

semih

sakaryaspor.net ten : Şaban Hoca ile sohbet ettik..

--------------------------------------------------------------------------------

Arkadaşlar Cumartesi akşam üstü forumumuzdaki bazı arkadaşlarla beraber Şaban Hocamız ile sohbet tarzında bir görüşme yaptık..

Toplantı genel olarak geçmiş sezon ile ilgili ve yine Türk futbolu ağırlıklı bir konuların konuşulduğu söyleşi şeklinde oldu.. Hocamız sohbetin Sakaryaspor ile ilgili olan kısmında teknik taktik ağırlıklı merak ettiğimiz konulardan futbolcular ile olan iyi diyaloğuna kadar taraftar olarak bir çok merak ettiğimiz konulara cevap verdi...

Bu konularda verdiği cevapların başlıkları şu şekilde oldu..

• Üç siyahi oyuncumuzu bir arada oynatmamız mümkün değil.. Çünkü üçünün teknik özellikleri farklı..Biz futbolcuya forma verirken teknik özelliklerine göre düşünüyoruz.. Bu üç futbolcu teknik olarak birbirini tamamlamıyor..Hatırlarsınız Samsun maçında kobongo ile M.Bayoyu bir arada oynattık..Ne kadar pozisyon verdik..
• Sezon sonunda futbolcularımıza yapılan transfer teklifleri futbolcuların performansını olumsuz etkilediği bir gerçek.. Bunun sıkıntısını çektik.. Çünkü zaten elimizde kısıtlı bir kadro var.. Bunun en üst düzey performansta oynatmak zorundasınız.. Bu tür haberler bu performansı olumsuz düzeyde etkiledi..
• Malatya maçında devre arasında Fatihi azarlamam gibi bir durum sözkonusu değildi.. çünkü biz 15 dakikalık arada enerjimiz başka kanallara yöneltmek mecburiyetindeydik..
• Malatya maçında klübüde Basın sözcüsü Yavzu Köprülüoğlu ile herhangi bir gerginlik yaşanmadı..
• Yerel Basın "isteseydik düşmezdik" cümlemi çok farklı yorumladı.. Ben bu cümleyi gayrimeşru kanallar yönelseydik bizde düşmezdik anlamında söyledim.. Allaha şükür biz bu tür yollara yönelmedik.. Sakaryalı bununla gurur duymalıdır..
• Başkan Selahattin Aydın hiçbir zaman işimize karışmadı.. Bu yüzden teknik heyet olarak çok şanslıydık..
• Sakaryaspor hiçbir zaman bir Vanspor veya Göztepe gibi olmaz.. Çünkü şuan hiç borcu olmayan bir kaç klüpten bir tanesi.
• Devre arasında transfer yaparken iki seçeneğimiz vardı.. Bir pahalı transfer..Diğeri ise kesemize göre transfer..Biz klübün maddi geleceğini düşünerek ikinci yolu seçtik..Aslında ilk yolu seçme şansımızda yok gibiydi.. Zaten böyle bir şans olsaydı kümede kalma garantiside yoktu..
• Devre arasında defans oyuncusu olarak bir tek Ronaldo istediğimiz özellikte futbolcuydu.. Onuda almamız mümkün değildi..Diğer isimlerin özelikleri ise elimizdeki isimlerden pek farklı olmadığı için tercih etmedik..
• Gençlerbirliği teknik direktörü Ziya Doğan beni arayarak üzüntüsünü belirtti.. Ligin gerçek manada futbol oynayan iki ekibin olduğunu bu ekiplerinde Trabzonspor ve Sakaryaspor olduğunu söyledi..
• Samsunspor klübü Başkanı İsmail Uyanık ve Teknik Direktör Ertuğrul sağlam çok sağlam insanlar.. Bu tür işlere yöneleceklerini zannetmiyorum ..Ancak sanırım o gün onları aşanda işler oldu.. Futbolcuların tehdit edildiği söyleniyor...Tabii bunlar kanıtlanamaz şeyler.. Ancak futbolcuyada hak vermek lazım.. Bu şartlarda nasıl rahat oynayabilirsiniz..
• Tüm olumsuzluklara rağmen ligde kalacağımıza inanıyorduk.. Son dakika son saniyeye kadar bu gerçekleşebilirdi.. (Samsunun her an gelebilecek bir beraberlik golü nedeniyle)Ama olmadı..

Sakaryasporu çalıştırıp çalıştırmayacağı ve başka takımlardan gelen teklifler hakkında ise kısaca şu açıklamaları yaptı..

• Bu sezon Sakaryasporu çalıştırma konusu benim için şuan kapandı.
• Bursaspordan herhangi bir teklif almadım ve yöneticileri ile görüşmedim..
• Konyaspor, Ç.Rizespor ve Diyarbakırspordan teklifler aldım. Özellikle Diyarbakırspordan gelen teklifi bu sezon yaşananlar nedeniyle hemen reddettim.. Çünkü ben Sakaryaya duygusal olarak bağlıyım ve benim için önce Sakarya gelir.. Özellikle Diyarbakırspordan gelen teklifi Sakarya kamuoyunda yanlış anlamalar olabileceğinden dolayı reddettim.

Bize vaktini ayırdığı için ŞaBan Hocamıza teşekkürlerimiz sunarız..

--------------------------------------------------------------------------------

Helal Olsun Şaban Hocaya. Diyarbakırspor`a gitmeme nedenine bak. Sadece adam gibi adamların vereceği bir karardı ve ona yakışanı yaptı..

Şaban hocamızın değerini ne yazık ki bilmiyorlar arkadaşlar, o yüzden Şaban hoca takımımızdan ayrılmak üzere. böyle bir insanı nasıl bırakırlar anlayamıyorum? suç Şaban hoca da mı? hocayı sezon başı gönderenler yine aynı planın peşindeler. Sakaryaspor'dan gitmesi gereken tek şey yönetimdir başka hiçbirşey değil. peki Şaban hoca gidince kimi getireceksiniz çok merak ediyorum çok

* sen düşer denilen takımı al 2.ligde şampiyon yap, daha sonra takımla bağlantın kesilsin.

* sen bırak düşer denilen takımı lig tarihinin gelmiş geçmiş en güçsüz 2. takımı denilen takımı al nerelere getir ama kimseye yaranama.

* sen sadece ben önce Sakaryalıyım, taraftarım yanlıs anlamasın şeklinde düşünüp büyük teklifleri geri çevir ama kendi yönetimin tarafından istenme..

* sen Türkiye'de yorum yapsın diye para verilen, bu işlerin üstadı olan kişilerden övgüler al, teknik direktörlerden övgüler al, ama gel Sakarya'da basında istenmeyen adam ilan edil.

* sen bu sitede yani taraftarların sitesinde büyük çoğunluğun gitmemesi gerektiği şeklinde oylar al, ama git yerel basında taraftarın yüzde doksanı istemiyor diye haber edil.

ya arkadaşlar yazacak cok sey var aslında, aklım almıyor bazı seyleri, nasıl ya, hangi mantık, hangi düşünce nasıl biri bana acıklasın, yönetim acıklasın, ama nasıl acıklayacak? yazıklar olsun be yazıklar olsun! Allah'ınızdan bulun hepiniz

Süperlig'in basinda 1 gol bile çok zor atabiliorduk ilk 7 - 8 haftayi birak 9ncu haftadan itibaren takimimiz 50 gol atmis. Saban hoca ile baslasaydi bu sayi 60 olabilirdi diye dusunuyorum.

Tabi defans ve kaleciler çok açik verdiler ama 3 kaleciden bence en sereflisi recep idi.
Senol'un kayseride yedigi golda affedilemezdi. Ya elini uzatsan alirsin bak i$te o maç 0-0 bitecekti ve kayseri 32 sakarya 33 olurdu..
Bir pozisyon için..

semih

Sayın Cavit Dereli (yeni sakarya gazetesi yazarı)

"Sakaryaspor'u bir yıl içinde aldığı yere getiren Şaban Yıldırım'ın arkasında durmuyorum diye taraftar sitelerinde arkamdan ateş ediliyormuş..Kulakların çınlıyor mu diye soruyorlar" diye yazınıza başlamışsınız.. Yazımızı bir daha okursanız ne gazete ismi nede şahıs ismi verdik.. Demek ki üzerinize alındığınıza göre yazımız doğru adrese gitmiş.. Ateş değil ama niye eleştirildiğinizi biraz sonra açıklayacağım ancak öncelikle sen kimsin diye sormuşsunuz, ona cevap vereyim..

Gazeteciliği ya da daha doğru ifadeyle gazete dağıtmaya başladığınız yıl, 6 yaşındaydım.. 1980 yılında Maradona Kazım'ın attığı ve 1-0 yendiğimiz Sakaryaspor-Zonguldakspor maçı ile birlikte Sakaryasporluluğa ilk adımımı attım.. O yıldan beri iyi bir Sakaryasporluyum.. Bir dönem Murat Başkan ile de dernekte görev nasip oldu.. Sakaryasporla alakalı olarak şahsımla ilgili daha fazla istatistik isterseniz e-mail yoluyla gönderirim.. Burada fazla tafsilata gerek yok..

Şimdi ben size soruyorum.. Siz kimsinizde bu soruyu sorabiliyorsunuz.. Zatialinizin 1975 yılından beri gazeteci olması, size bu soruyu sorma hakkımı veriyor?.. Yine 1975 yılından beri gazeteci olmanız herkesten çok büyük Sakaryasporlu olmanızı mı gerektiriyor veya bu Sakaryaspor konusunda çok doğruları yazdığınızın bir delili mi oluyor?..

Yazınızın muhtelif bölümlerinde taraftar olarak Şaban Hocanın arkasında durmamızı alaylı bir ifade ile eleştirmişsiniz.. Tabiki eleştiri hakkınız, eleştireceksiniz ama bu sadece size mahsus bir olaymı?.. Siz hiç eleştirilemez misiniz?.. Dokunulmazlığınız mı var?.. Yıllar yılı sütunlarınızda doğru yanlış herkezi eleştirdiniz.. Eleştirdiğiniz insanların bunlara cevap verme imkanı bile olmadı.. Peki yıllar yılı yazılarınızla yaptığınız eleştiri oluyor da eleştiri sırası siz yerel basına geldimi niye bu arkadan ateş etmek oluyor!?..

Gelelim yerel basını eleştirdiğimiz ve kaale almayın dediğimiz noktaya; geçen hafta gazetenizde Şaban Hocamızın "İsteseydik kümede kalırdık" kelimelerinden yola çıkarak taraftarın %90'ının Şaban Hocayı istemediğini ve dahada ileri giderek Sakarya'da istenmeyen adam ilan edildiğini yazmışsınız.. Size soruyorum, bu kadar kısa sürede nasıl anket yaptınız ve %90'lık bir oranı nasıl yakaladınız?.. Ve yine soruyorum.. Bu yaptığınız ankette Şaban Hocanın Sakarya'da İstenmeyen Adam ilan edilmesi ile ilgili bir şık var mı?.. Bunuda açıklayın.. Varsa böyle bir anket bizi lütfen bilgilendirin.. Eğer elinizde böyle bir anket yoksa bakın bizim sitemiz ana sayfasında ve forumumuzda ayrı ayrı Şaban Hoca kalmalı mı, gitmeli mi diye anket yapılmış.. Bir zahmet oraya bakın, taraftarın bu konu hakkındaki düşüncelerini öğrenin.. Ama bakmazsınız ki.. Baksanız da zaten yayınlamazsınız.. Çünkü siz işinize gelen anketi alır yayınlarsınız (Sakaryada en çok okunan yerel gazete anketi olduğu gibi) işinize gelmeyen anketi yayınlamazsınız.. Şimdi tekrar soruyorum.. Siz hangi veriye dayanarak taraftarın %90'ının Şaban Hocayı istemediğini yazabiliyorsunuz?.. Şahıs olarak, yani taraftar olarak istemeyebilirsiniz ama bunu hangi hakla taraftar adına genelleyebiliyorsunuz..

Ayrıca manşetten verdiğiniz "Aziz Duran, Şaban Yıldırım ile ipleri kopardı" haberinin gerçeği yansıtmadığını bilmenizi isteriz.. SakaryaSpor.Net sitesi olarak yaptığımız söyleşide Şaban Hocamız, "aziz beyle kendisinin bana daha önce söylediği gibi en son onunla da görüşmek için aradım ama koruması sekreteri filan çıkıyor, kendisinin olmadığını söylüyorlar, bir türlü kendisine ulaşamadım" demiştir.. Bir şahsa ulaşamamak ile görüşme isteğini reddetmenin ayrı şeyler olduğunu bildiğinize eminiz fakat bu durumu kişilerin arasına fitne sokarcasına işlemeniz, yerel basınımızın eksikliklerinden birinin daha ortaya çıkmasına vesile olmuştur..

Yine Şaban hocanın kullandığı "İsteseydik kümede kalırdık" cümlesini çarpıtmışsınız.. Aklı başında kime sorsanız bu cümleyi şu şekilde yorumlar.. "Biz gayri meşru yollara yönelseydik kümede kalırdık.." Tabiki mutlaka sizde böyle yorumluyorsunuz ancak arkasından niye yönelmedi diye eleştiriyorsunuz.. Bir tarafta doğruları, doğru olması gerekeni yapan, yani işini meşru yapan bir insan, diğer taraftan niye gayrimeşru yola sapmadı diye eleştirenler.. Başka söze gerek yok..

Yine yazınızda Sakaryasporun Şaban Yıldırım ile geçirdiği bölümün teknik-taktik analizlerini yapmışsınız ve eleştirmişsiniz.. Sağolun.. Biz bu vesile ile Sakaryasporun Şaban Yıldırım tarafından değilde gizli bir güç tarafından Şampiyon yapıldığını öğrenmiş bulunduk.. Yine bu gizli güç, bu sezon altınca hafta ortaya çıktı ve otoritelerce liglerin en zayıfı denilen, Tatangalar hariç şehir desteğini önemli ölçüde kaybettmiş, yani yanlızları oynayan en parasız takımı ligin son dakika, son saniyesine kadar kümede kalmaya oynattı.. Veya böyle bir gizli güç yoktu da yazınızın son bölümünde yazdığınız gibi acaba takım kendi kendine mi oynadı!?..

Bakın; ne Şaban Hoca Sakaryaspor ile kaim, ne de Sakaryaspor Şaban Hoca ile kaim.. Bugün yollar ayrılır ileride birleşir.. Neticede Sakaryaspor hocasız kalmaz.. Şaban Hocamız da takımsız kalmaz ama mesele bu değil.. Bizim derdimiz, yukarıdaki cümle bağlamında taraftar olarak her ne kadar Şaban Yıldırım ile devam edilmesini istesekte mutlak Şaban Hoca ile devamında da değil.. Mesele yönetiminden, taraftarına ve hocasına kadar herkezin farklı paylarda suçlu olduğu küme düşmemizin tüm sorumluluğunu Malatya maçıyla birlikte başladığınız dünkü yazınızın büyük bölümünde yaptığınız muhteşem teknik- taktik ve istatistik analizlerle Şaban Yıldırım'a yıkma meselesidir (Sanırım gerçek sebebi ise santra haricinde yazdığınız sözle alakalıdır) ve siz bunu ısrarla yaptığınız sürece Sakaryanın evlatları "Tatangalar" olarak buna karşı duracağız.. Unutmadan;

jean

bence fena hoca degil ama bu tur ismleri kebdi icimizden cikartabilirdik

salihcakir

ne diyelim bravo..inşallah samsunspora gelir ve inşallah burada başarılı olur..

salihcakir

yahı ben anlamadım bu işlerden bir şey. bugünde bazı gazetlerde metin tekinin yarın imzaya geleceği yönünde haberle çıktı. neler oluyor. birisi de doğru haber yazsın yahu.

roligan

Birçok isim gidip geliyor... Şaban Yıldırım çok zor... Bence olmayacak. Şimdi gündemdeki isim Muhsin Ertuğral ki, bu da hatalı bir seçim olur bence...
İnşallah doğru ismi buluruz
Saygılar

roligan

Muhsin Ertugral Güney Afrika'nın Kaizer Chiefs takımını Şampiyon ve Afrika Şampiyonu yaptı 2001 yılında... Ardından Tunus'a geçip, Clup Africian'da çalıştı. 3 maçtan sonra bırakın, Avusturya'nın Mattersburg takımına gitti, orada da başarılı olamadı. Ardından Mısır'ın İsmailiye takımında geçen sezonu 4. tamamladı. İlk 3 takım Afrika Kupalarına katılabildiği için 14 ay daha sözleşmesi olmasına rağmen takımı bıraktı...
Konu budur... Adnan Şenses'in yeğenidir. İyi şarkı söyler... Şaka bir tarafta İngilizcesi çok iyi, uluslararası futbol kültürüne ve mantalitesine sahip ama ben başarılı olacağını düşünmüyorum.

beşnumara

arkadaşlar bize şu anda hayırlı olabilecek iki teknik direktör var birincisi gigi multescu ikincisi şaban yıldırım ikisi de çok iyi kaliteleri tartışılmaz ama daha önce de söylediğim gibi gigi multescu bize iki sene önce gelip her zamanki gibi ilk haftalarda başarısız bir grafik çizdiğimiz için gönderdik ama şaban yıldırım özellikle sakaryaya geçen sene başlarında geldiğinde çok iyi futbol oynatıyordu bvakalım hayırlısı olsun ısrarla ÜMİT KAYIHAN OLMASIN :lol: