Teknik Direktörümüz kim olmalı ?

Başlatan þirinler_1965, 01 Haziran 2005, 15:52:36

« önceki - sonraki »

bodensee55

ertugrul dan fazla yuzsuz degildir sanirim.....ilk firsatda samsunsporumuzu kullandi ve VIN TURIZM yapdi ...hedeflerini kayseriden ulacakmis?hadi lan sende?...samsunsporu kucumsiyor?

KRAL GÖREVE GEL SAMSUNSPORUN SANA IHTIYACI VAR]

beşnumara

sevgili bodensee55 sen tanju tanju diye tutturdun ama bu şerefsizi daha önceleri olduğu gibi hemen satar hem sen tanjunun bir takıma gidip de 2 ay bile kaldığını ne zaman gördün veya duydun adam alemci hem ben gigi multescu derdim ama o adamı da 2 sene önce gönderdik olnasa da onun gibi Samsunspor camiasını seven ve satmayacak biri olması lazım :roll:

ngonge

jean

ben illede tanju diyorum gecen yil goztepedeydi alem fala yaptiginada inanmiyorum adam hic mi eglenmeyecek kume dusme olayina gelirsek samsunspor kume dusmez

semih

adapazarı'nda Şaban Hoca nın samsun da n teklif aldığı konuşuluyor ?

bodensee55

kral samsunlu ...göztepedem ayrilma sebebi alem degil ki?baskan alacagi futbolculari almadi o da istifa etdi?bu kadar basit......adam hoca imam mi da eglenmicek?.....

not: bu mesaj admin tarafından düzeltilmiştir. lütfen daha seviyeli şeyler yazalım..

salihcakir

bence de iyi bir isim.ama bazı maçlarda (özellikle İstanbul ve malatya maçları) yanlışları; taktiksel olarak çok iyi olmadığı izlenimini verdi. ama takımı çok koşuyor çok mücadele ediyor; ve bir takım havası veriyordu..

yirmiuc

timofte

işlerimin yoğunluğu nedeniyle geniş olarak yazamadım, dünakşamki yerel kanal S de spikerin aldığı duyuma göre Ünit Kayıhan ve Mehmet özdilek (şifo) isimleri ön plandaymış bu isim arasından bir seçimin bir hafta içinde yapılabileceği konuşuldu.
bana göre bu iki isimden biri hocamız olacaksa ümit kayıhan mehmet özdilekten daha iyidir.

yirmiuc

lucapicola

Alıntı yapılan: "timofte"işlerimin yoğunluğu nedeniyle geniş olarak yazamadım, dünakşamki yerel kanal S de spikerin aldığı duyuma göre Ünit Kayıhan ve Mehmet özdilek (şifo) isimleri ön plandaymış bu isim arasından bir seçimin bir hafta içinde yapılabileceği konuşuldu.
bana göre bu iki isimden biri hocamız olacaksa ümit kayıhan mehmet özdilekten daha iyidir.

Bencede bu kişi Ümit Kayıhan olmalı.

beşnumara

ya ümit kayıhanı nasıl istersiniz anlayamıyorum adamın bi kariyerine bakalım arkadaşlar diyarbakır göztepe bunlar  hep düşme tehlikasi yaşayan takımlar  :twisted: o adam gelmesin ya aman böyle bir şey yapmasın yönetim :roll:

jean

bence fena ism degil umit kayihan ama gittigi yerlerde fazla durmuyor eger kalici olacaksa problem yok demektir

cem and naz55

100de999 ümit kay1han olmazsa bu siteye daha girmem duyumlar1m var

yirmiuc