Gözümüz Aydın; Tahta Resmen Açıldı

Başlatan yönetici, 27 Ağustos 2009, 00:14:45

« önceki - sonraki »

yönetici

27 Ağustos 2009, 00:14:45 Son düzenlenme: 27 Ağustos 2009, 17:11:57 samsuni

NİHAYET KEREM İKNA OLDU
Transfer tahtasının açılmasına engel olan Kerem krizi dün nihayet çözüldü. AK Parti Samsun Milletvekili Cemal Yılmaz Demir ve Samsunspor'un ikinci başkanı Erkut Tutu, kaleci Kerem'i Mersin'e giderek ikna etti.

DEMİR ve TUTU MERSİN'DE
Aylardır, "Açıldı", "Açılacak", Kerem Engel","Caner Engel" diyerek spor kamuoyunun gündemine oturan,"Transfer Tahtası"nda nihayet sona gelindi. Tahtanın açılmasında tek engel kalan kaleci Kerem İnan dün ikna edildi. AK Parti Samsun Milletvekili Cemal Yılmaz Demir ve İkinci Başkan Erkut Tutu dün Mersin'e gitti. Tecrübeli kaleciyle biraraya gelen Demir ve Tutu, 3.5 saatlik bir görüşmenin ardından toplantıdan mutlu bir şekilde ayrıldılar.

BOMBALAR PATLAYACAK
Kaleci Kerem'in ikna edildiği haberi Samsun'a tez ulaştı. Bu mutlu haber karşısında Samsunsporlu yöneticilerde hemen B planını devreye soktular. Bir aksilik çıkmadığı taktirde trensferin biugun bitirileceğini belirten yöneticiler,"Milletvekilimiz Cemal Yılmaz Demir'e bu konudaki girişimleri nedeniyle camiamız adına teşekkür ediyoruz. Şimdi Kerem'in avukatından imzayı alacağız ve transferimizi gerçekleştireceğiz" diye konuştular.

Kaynak; Y.Ziya Çakır - Halk Gazetesi

Ve bugün

AlıntıGözümüz Aydın; Tahta Resmen Açıldı

Denge Gazetesi Spor Müdürü Özgür Kalanbak'ın bildirdiğine göre Samsunspor taraftarlarını aylardır adeta canından bezdiren "tahta" meselesi resmi olarak kapandı.

Yaklaşık bir yıldır transfer tahtası kapalı olan takımımızda son alacaklı engel olan Kerem İnan ile de anlaşmaya varılmasının ardından, TFF'ye yapılan müracaat kabul edildi ve transfer yasağımız kaldırıldı. Yönetim ve teknik heyetin transfer konusunda Nuri Asan Tesislerinde toplantı halinde oldukları bildirildi.

berusa55

KocumVolkan

haydi hayırlısı.. zaten konu kilitlenince heeycanlanmıştım...
haydi bismillah !
haydi inşallah ! :D
Allahım sen yardım et :D

eLLis

Ohh hele şükür yaa 3.5 saat konuşmuşlar olaya bak neymiş bu kerem yaa hadi hayırlısı.

Jnr.Serkan

artık inanıyorumm...çnkü zamanı gelmişti

Sercan

Oflu

Heeeeeeeeyyyyyyyyyyytttttt ALLLAAAAAAAAAAAHHHHHHHHHHHHH BEEEEEEEEAAAAAAAAA  8) 8) 8) 8) 8) 8)

Varmi bizden keyiflisi????  ;D ;D ;D ;D

şimşek_55

Bu saatte ne  bombası lıg baslamıs bombadan bahsedıyorlar.  Yınede hayırlı olsun gereklı mevkıı lere en azındna takvıye yaparlar bu takım dusmez.

**KaR6**

FaTiH_HaN

ucuyorum su an bu haber Samsun icin donum noktasi olsun birlik olalim cikalim artik super lige. kabugumuzu kirmanin zamani geldi.

mehmet yılmaz

%99 tamamdır bu iş...
En geç Cuma akşamı kadromuz şekillenir diye düşünüyorum.

KocumVolkan

maşallah yanlız sitede ne kadar çok kişi varmış bu saatte  :)

Sercan

Jnr.Serkan

Alıntı yapılan: **KaR6** - 27 Ağustos 2009, 00:18:52
hislerim gerçek çıktı :P
[/quote
;D ;D abi biliodn ama bize söylemedn demek canın saolsun vayy beee :)

**KaR6**