Bu ne cüret?

Başlatan yönetici, 26 Nisan 2009, 00:29:31

« önceki - sonraki »

red_white

kaptan 55

kim bunlar kim bunlar olsa olsa ......................................

**KaR6**

Alıntı yapılan: red_white - 26 Nisan 2009, 01:56:34
http://www.facebook.com/group.php?gid=51364960928        gereken cevabı ben yazdım sizde yazın

maşallah yusuf, harbiden gerekeni yazmısın ;D hislerime tercuman olmusun valla ;D

EFES

GÖRÜNEN KÖY KILAVUZ İSMETEZ KARDEŞİM BU BENİM İSYANIM ELİMDE DEGİL

red_white

valla fazla söze gerek yok kardeşim o kelime yeter  onlar şimdi o lafın acısını içlerinden çıkaramaz emin olki  8)

**KaR6**

silerler birazdan ama kim okursa kafidir ;D

gozgoz yýlmaz

Sayın yönetici
Ben size bu cesareti nereden aldıklarını söyleyeyim.

Koray - uakoray1905@x.com

Bu nick ve mail adresiyle adam Samsunspor'umuzun resmi forumuna üye olabilmiş. Bu mail adresini onaylamışlar ve orada da rahat rahat yazıyor. Daha önce de yazmıştım, bu resmi sitenin forumunu kim yönetiyorsa tam bir gerizekalı. Açık açık TS'yi tuttuğunu söyleyenler de varmış, ualı uzantılarla üye olanlar da.

Allah rızası için ya kapatsınlar şu rezil forumu ya da SAmsunsporlu gibi davransınlar. Oraya üye olan varsa uygun bir dille yazsın lütfen. Ben de arada bakmak için üyeyim fakat yazmak istemiyorum. Dilim sivri biliyorsunuz, tutmamam kendimi. Yetkiliye söyleyin de atsınlar bu ve bunun gibi çift cinsiyetli, kimliksiz şebekleri.

red_white

burakeren1987@gmail.com     bu arkadaşımızda samsunluymuş ama samsunsporlu değilmiş samsun basketliymiş  avtarınada samsun basket ve gs yi yanyana koymuş ben ağzıma geleni saydım ama engelledi samsunda oturuo  işini bilen biri çaktırmadan şunla irtibata geçsin..

AntZ

Alıntı yapılan: red_white - 26 Nisan 2009, 01:56:34
http://www.facebook.com/group.php?gid=51364960928        gereken cevabı ben yazdım sizde yazın

Eline sağlık kardeşim, keşke azda olsa şeref haysiyet olsada şu yazdıklarının anlamını çözmeye çalışsalar

Sioux

Alıntı yapılan: red_white - 26 Nisan 2009, 02:23:51
burakeren1987@gmail.com     bu arkadaşımızda samsunluymuş ama samsunsporlu değilmiş samsun basketliymiş  avtarınada samsun basket ve gs yi yanyana koymuş ben ağzıma geleni saydım ama engelledi samsunda oturuo  işini bilen biri çaktırmadan şunla irtibata geçsin..

Bu lavuk bir ara sbkforum diye birşey açtıydı, sana mı kaldı lan diye kapattırdık. oradan biliyoruz adını. Samsun'a gidip geliyor, sürekli burada değil. Mesajları silmesin, bizde onu sileriz.

Resmi sitenin forumu rezalet. Salak salak mesajlar var, İstanbullular var. Birisi dur desin bunlara.

arena55

26 Nisan 2009, 09:33:49 #25 Son düzenlenme: 26 Nisan 2009, 10:18:10 samsuni
yaktım oglum ısmet senı... elımden dasıl kurtulacan ha ıyıkı okumuşum burayı bana flm cıktı bugun ısmetı   koy koy seyrt

celebi

hadi canım başka kapıya

ali ihsan

Değerli Yönetici'mize Allah kolaylık versin.Zor iş.Her gün it çakalla uğraşmak ...

europe_55

Sitemizin yöneticilerine gercekten bu kadar hassasiyet gösterdikleri icin kutluyorum...
Keske resmi sitenin yöneticileri de bizim sitemizdeki yöneticilerimiz kadar hassas olsalar... :(

Allah Yöneticilerimiz´in yardimcisi olsun...

Nuri Asan

Yonetici arkadasimi kutluyorum bu kararindan dolayi.sadece SAMSUNSPORLUYUZ...Anlayana.