Bu ne cüret?

Başlatan yönetici, 26 Nisan 2009, 00:29:31

« önceki - sonraki »

yönetici

26 Nisan 2009, 00:29:31 Son düzenlenme: 26 Nisan 2009, 00:37:45 yönetici
Alıntıapo55    uapogs@xxxxxxx.com
55 gençlik  uakoray1905@xxxxxxx.com
hasan55    fb1907hasan@xxxxxxx.com
samsunluorhan    orhan_55bjk@xxxxxxx.com 

Değerli Samsunsporlu arkadaşlarım, kardeşlerim
Sizlerle birşeyi paylaşmak istiyorum. Amacım biraz da nelerle uğraştığımızı görmeniz.
Sitemize her gün ortalama 5-6 civarında üyelik başvurusu oluyor. Bunların bir kısmı başka takım taraftarlarınca yapılıyor ve büyük bir kısmını reddediyoruz.
Bir kısmı ise üstteki örnekler gibi.

İnsan inanamıyor doğrusu
Bu adamlar Samsunsporlu olmayı ne zannediyorlar acaba?
İstanbul takımlarının simgeleriyle dolu e-posta adresleriyle üyelik başvurusu yapmayı normal sanıyorlar ve ne kadar acı ki bunu kabul edebileceğimizi düşünüyorlar.

Nickinin başına, sonuna koy bir 55, olsun bitsin. Halbuki bu kadar kolay değil çünkü bize 55 değil SS lazım.

Bu gibi talepleri asla kabul etmiyoruz ama dediğim gibi bu cüreti bu hakkı kendilerinde nasıl buluyorlar anlayamıyorum.

Özetle biz Samsunsporluyuz; sadece Samsunsporluyuz...

Ve samsunspor.biz, Samsunsporluluğun sarsılmaz bir kalesidir!

Paylaşmak istedim, teşekkürler...

Not:  Daha da trajik olanı şu, 55 Gençlik diye üye olmaya çalışan vatandaşa red cevabı verince bu kez de e-mail adresi aynı ama nicki değiştirip denemiş :)

Alıntıozi  uakoray1905@xxxxxx.com

YaşarDoğu

Faşist yapıcaklar bunlar beni töbe töbe basıcan gırtlağına yaa >:( >:(

berusa55

26 Nisan 2009, 00:39:35 #2 Son düzenlenme: 26 Nisan 2009, 00:41:08 berusa55
Şimdi ben odamda neler saydım siz artık anladınız arkadaşlar! Utanmaz herifler.>:(

Başka diye soranlara inat; SADECE SAMSUNSPOR

guvener55

abi biz bölelerine halk arasında yüzsüz diyoruz.yüzüne tükürsen yarabbi şükür der bunlar

gozgoz yýlmaz

Bunlar benim gözümde müstemleke memleketi zihniyeti taşıyan, işgalcilerin kucağına oturan İstanbul sosyetiklerinden farksızlardır. Samsunspor stepne takım değildir, stepne de tekerlek de sizlersiniz.

supernatural_55

yaşlarını bilmyorum ama büyk ihtmal küçük yaştalar ki eğer öyle diilse zaten samsunsporluluğun farkına varamamaları çok kötü beynsel problemleri gösterir ve işte bizm asıl sorunumz da böyle yetişen yada yetiştirilen çocuklarn birgün samsunsporda topçu olmalarıdır.bence takımımzdaki samsunun çocukları dedğmz kişiler de bu insanlarla aynı görüştedrler ruhsuzluğun kaynağnda da SAMSUNSPOR nedir sevgisi nedr blmeyen genç dedğmz kişilern bu görşleri yatmaktadr.celil-serkan,turgut-sercan fark açık söze gerek yok...

samsunmania

Zaten çok doluyum, saydıracağım şimdi bu heriflere. >:( >:(
Bu adamlar burada konu olmaya bile değecek çapta değiller.
İstemiyoruz onları.
Biz bize yeteriz.
Bizim birliğimiz bize yeter.

jean

kabul etmemek lazim tabiki

cembaba

Ya insan elini vicdanına koyar. Samsunsporluyum diyen bi insan nasıL böyle bir gruba üye olur. Akıl erdirmek güç doğrusu. Hayır insan Yazarda. SAMSUNSPORLUYUM yazmaz oraya ya :S

http://www.facebook.com/group.php?gid=51364960928

3 duvar yazısının tamamı gösteriliyorTümünü Gör

Ismet Mentese yazdı
dün, 19:01'da
koyu bir samsunspor taraftarı olarak gs ye başarılar dilerim
Şikayet Et

Adamın avatarında da Samsun Ulan yazıyor çok sinirlendim !

özkan

o ismet menteşe samsunsporlu olsa elinde ınternet ımkanı var gelır adam gıbı burda yazardı samsunsporluyum dıye..ama onada samsunspor bılıncı tam işlemmemiş belli

berusa55

Samsunspor'luyum diyen adam, az çok internet kültürü olan adam, Samsunspor.bizden bir haber olamaz; bu imkansız. Bunlarda bizdeki Samsunspor'luluk bilincinin zerresi mevcut değil buna emin olabiliriz.

yönetici

Siteye üye olmaya çalışan zavallıların bir diğer örneği de bu olsa gerek.

Konular benzeştiği için birleştiriyorum.

EFES

samsunspor böyle devam ederse millet büyüktakımlara yonelmeside normal karşılanır hep yalan hep yalan nereye karar yaw bizde taraftarız ne zaman yüzümüz gülecek?

yönetici

Alıntı yapılan: EFES - 26 Nisan 2009, 01:46:16
samsunspor böyle devam ederse millet büyüktakımlara yonelmeside normal karşılanır hep yalan hep yalan nereye karar yaw bizde taraftarız ne zaman yüzümüz gülecek?

kime göre büyük, neye göre büyük?
Bir Samsunsporluya böyle bir ifade yakışmaz.
Bizce tek büyük takım var o da Samsunspor'dur.
Diğerleri Üç İstanbul takımıdır.

berusa55

Bu alem'de tek büyük var; O da SAMSUNSPOR'umuz! Anlayabilene, hissedebilene, özümseyebilene!