Samsuni canlı yayında ( Kanal 55 )

Başlatan yönetici, 26 Ocak 2009, 20:01:02

« önceki - sonraki »

CeLL-O

55.hakan

CeLL-O

Benim yaptığım röportajdan Can Ulun için örnek verdi Samsuni abi  :D

Akyol

çocuğu gördünüz mü SAMSUN diye bağırıyor arkadan fener diyor :)

Akyol

Akyol

bu davulcularda girse ya içeri renk olur valla :)

Sercan

Alıntı yapılan: 35ama55 - 26 Ocak 2009, 22:28:52
davulcularda iyi yere kapak atmışlar  ;D

ama benim çok hoşuma gidiyor biliyomusun kardeş eskiden çok olurdu böle şeyler sevinçten oynayanlar falan Fuat Köktaş'a çok teşekkür ediyorum bizi o günlere götürmeye çalıştığı için...

beşnumara

Alıntı yapılan: 35ama55 - 26 Ocak 2009, 22:18:10
oktay ve can'a gereken değeri verdi abimiz , sercan'ın ardayı kendısıne örnek almasına da iyi giydirdi .. şimdi de 55 numaranın önemini anlatıyor ..
teşekkürler mehmet abi

Yalnızca BİZ

serkancengiz

beyler işten yeni geldim açamadım netten tvyi önemli konuları aktarırsanız sevinirim

Clint_Eastwood

Nerdeyse Burhan'ı suçlayacaklar, taraftar grubundan korkularına mı konuşamıyorlar bilmiyorum...

Akyol

Alıntı yapılan: serkancengiz - 26 Ocak 2009, 22:43:59
beyler işten yeni geldim açamadım netten tvyi önemli konuları aktarırsanız sevinirim
başta SBK antrenörü CANTUĞ hocamız bağlandı durumu anlattı daha sonra mehmet abimizin kitabı tanıtıldı şu sıralarda burhan konusu tartışılıyor..

Akyol

aynen .. bunlar yalaka yaa , bunlardan yazar olsa ne olur , daha u-19 ve altı milli takıma secılen samsunsporlu futbolcuları yazmaktan bihaber adamlar oturmus ahkam kesiyorlar .. anca topcuların fotolarını cekıp altına " sefa bomba , kenan temkinli , can hırslı " yazmayı gazetecılık sanan adamlar ..
[/quote]alemsin yaa harbi öyleler ama süper tespit :)

Clint_Eastwood

Taraftardan sorumlu yönetici Olcay İnanç çok kırgın konuşuyor, onuruna dokundduğu her halinden belli. Atilla Cebeci ise olayı geçiştirmekten bahsediyor ama kırılan kalpleri onarmak artık çok zor sanırım...

serkancengiz

Alıntı yapılan: AKYOL10 - 26 Ocak 2009, 22:48:13
başta SBK antrenörü CANTUĞ hocamız bağlandı durumu anlattı daha sonra mehmet abimizin kitabı tanıtıldı şu sıralarda burhan konusu tartışılıyor..

sağol akyol şimdi açtım kanalı