Samsunspor davaya müdahil olmaktan vazgeçti

Başlatan yönetici, 03 Aralık 2008, 15:16:54

« önceki - sonraki »

ali ihsan

O Samsunspora bulaşmadan önce kafaya oynuyorduk.O bulaştı şimdi can çekişiyoruz.

İçinde SAMSUNSPOR olmadıktan sonra yemişim Samsun'u...

Sioux

Alıntı yapılan: kumköylü ahmet - 04 Aralık 2008, 17:12:43
benim görusum óncelik samsunun o guzel sehrimizin sonra samsunpor ve diger sporlar
kimse kusura bakmasin

senin önceliğin samsunsa git samsunili.nette yaz, burası samsunsporluların sitesi, bizim tek önceliğimiz samsunspor. zaten senin gibi düşünwnler yüzünden bu haldeyiz.

mehmet yılmaz

Ben şöyle düşünüyorum

Samsunspor'a hizmete 1 diyelim

Sonra yeşil alan 0, sosyal tesis 0, hayvanat bahçesi 0, sahil yolu 0, teleferik 0, toplu konut 0, otogar 0, hal 0, balık pazarı 0, huzurevi 0, kentsel dönüşüm 0, doğalgaz 0, tramvay 0...

ardarda koyduğumuzda
10.000.000.000.000 yapar. Çok büyük bir sayı ama başındaki Samsunspor'a hizmet yoksa geriye 0000000000000 kalır. Neresinnden okursanız okuyun koskoca bir 0 ( sıfır )

Bu forumunda bütün konularda böyle düşünenlerle dolu olduğuna inanıyorum. Evet, biz Samsunluyuz ama Samsunspor, Samsun'dan da büyüktür. Benim için Samsunlu olmak değil Samsunsporlu olmak önemlidir.

harbisamsunsporlu5517

Alıntı yapılan: samsuni - 04 Aralık 2008, 21:57:32
Ben şöyle düşünüyorum

Sonra yeşil alan 0, sosyal tesis 0, hayvanat bahçesi 0, sahil yolu 0, teleferik 0, toplu konut 0, otogar 0, hal 0, balık pazarı 0, huzurevi 0, kentsel dönüşüm 0, doğalgaz 0, tramvay 0...

ardarda koyduğumuzda
10.000.000.000.000 yapar. Çok büyük bir sayı ama başındaki Samsunspor'a hizmet yoksa geriye 0000000000000 kalır. Neresinnden okursanız okuyun koskoca bir 0 ( sıfır )

Bu forumunda bütün konularda böyle düşünenlerle dolu olduğuna inanıyorum. Evet, biz Samsunluyuz ama Samsunspor, Samsun'dan da büyüktür. Benim için Samsunlu olmak değil Samsunsporlu olmak önemlidir.
abi son noktayı koymussun yıne ;D

Sercan

Alıntı yapılan: samsuni - 04 Aralık 2008, 21:57:32
Ben şöyle düşünüyorum

ardarda koyduğumuzda

Ayrıca Samsunlu olmak zaten Samsunsporlu olmayı gerektirir.Ama Samsunlular bu kuramla çok tezat düştükleri için önemli olan Samsunluluk değil Samsunsporluluktur...

Kaya

ne mutlu TÜRK üm ne mutlu SAMSUNSPOR luyum diyene

KotuCocuk55

Kimse samsunsporun abisi değildir,olamaz!

Birileri acaba siyasi baskılarla mı bizim kendisi bizim abimiz, olmazdı yakışmazdı diyor kafamda soru işaretleri var!

Bu dava ortaya çıkmadan önce ne hayrını gördükki  yusuf ziyanın mahkemeden vazgeçildi die bir destek bekliyorsunuz.

Şayet birşeylerin üstü kapatılmak isteniyorsa ve siyasi olarak yönetim kurulundakiler samsunporu bu konuda bir araç olarak kullanıyorsa bu da bize sürülmüş bir leke olacaktır.

İnşallah yanılıyorumdur ama bu olayda bizim hiç bilemeyeceğimiz ince hesap lar karanlık bazı yanlar var gibi geliyor bana,

veis

yaşam biçimimizde samsun çok önemli bir yer teşkil ediyor.biz samsunluyuz ilk başda.tabiki samsunun güzelleşmesi gelişmesi ençok bizleri memnun eder ama samsun kadar önemli bir konuda samsunspordur.benim şehrimin takımına destek saglamayan yardımlarda bulunmayan belediye başkanınıda valiyide istemem.park yap havuzlar yap kaldrım taşlarını yenile ama sakın unutma başkan BİZ SAMSUNLUYSAK ALLAHIMIZA ŞÜKÜRLER OLSUNKİ SAMSUNSPORLUYUZ.

seckin55

haklısın veis...8 senede 8 kere kaldırım taşları değişirmi...örn gazi caddesi...