Samsunspor davaya müdahil olmaktan vazgeçti

Başlatan yönetici, 03 Aralık 2008, 15:16:54

« önceki - sonraki »

yönetici

AlıntıSamsunspor'da tarihi karar
Samsunspor yönetim kurulu, müdahil olduğu 'A Takımı Operasyonu' davasından..
03 Aralık 2008 / 13:19
Samsunspor yönetim kurulu, müdahil olduğu 'A Takımı Operasyonu' davasından çekilme kararı aldı.

Yönetim kurulu üyesi Fazlı Abdik,"Bizim Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ile bir sorunumuz olmadı, olamaz da. O hepimizin ağabeyisidir. Yanımızda olması çalışma şevkimizi artırır" dedi

BUGÜN MAHKEMEYE SUNULACAK
Kırmızı-Beyazlı yönetim dün geleceği adına önemli bir karara imza attı. Pazartesi günü olağan toplantısını gerçekleştiren yönetimin gündeminde bir önceki yönetimin kamuoyunda "A Takımı operasyonu" diye adlandırılan davada Samsunspor'un müdahil olması durumu ele alındı. Başkan Fuat Köktaş'ın teklifi ve yönetiminde bunu onaylaması ile bu davadan çekilme kararı alındı. Alınan karar kulüp defterine de işlenerek imzalandı. Kulüp avukatı Hakan Karaduman bugün mahkemeye başvurarak resmen davadan vazgeçilecek.

BAŞKAN ÖNERDİ, KABUL ETTİK
Yönetim Kurulu üyesi Fazlı Abdik, büyük bir yanlıştan dönüldüğünü belirterek,"Diyarbakırspor deplasmanında şeref tribününde Diyarbakır Büyükşehir Belediye başkanını görünce, başkanımız Fuat Köktaş'a (Başkanım bak Diyarbakır Büyşükşehir Belediye Başkanı Osman Baydemir gibi adam burada, bizim başkanımız neden yanımızda değil. Bu benim ağrıma gidiyor. Kindimi yetim gibi hissediyorum) dedim. Başkanımızda bana buna kendisinin de üzüldüğünü ve en kısa zamanda sorunun çözüleceği sözünü verdi" dedi.

BARIŞIK OLMAK ZORUNDAYIZ
Samsun'a gelince ilk iş olarak yeniden durum değerlendirmesi yaptıklarını da ifade eden Abdik, "Önceki yönetimin müdahil olduğu davayı yönetimde tartıştık. Tüm arkadaşlarımız bu konudaki rahatsızlıklarını dile getirdi ve davadan vazgeçme kararı aldık. Geçmişte yapılan hatalar bizi bağlamaz. Bence büyük bir yanlıştan döndük. Samsunspor'un kimseyle küs olmaya hakkı yoktur. Özelliklede zor dönem geçirdiğimiz bu günlerde herkesle barışık olmak zorundayız" diye konuştu.

YILMAZ HEPİMİZİN AĞABEYİSİ
Büyükşehir Beyediye Başkanı Sayın Yusuf Ziya Yılmaz'ın Samsun ve Samsunspor sevdalısı olduğunu da dikkati çeken Fazlı Abdik,"Başkanımız sayın Yusuf Ziya Yılmaz'ın bu kente yaptığı hizmetler ortadadır. Bunu kimse inkar edemez. Hepimizin ağabeyisidir. Ağabeyimizin karşısında olmamızda ise mümkün değildir. Kendisinden bir beklentimiz de yok. Sadece manevi anlamda yanımızda olması bizim çalışma şevkimizi artırır. Yanımızda olacağından da kuşkumuz yoktur" dedi.

www.samsun.net

kuzey55

bence güzel bir adım.umarım bu karar samsunspor için bu güzel günlerin üzerine iyi bir başlangıç olur...

mehmet yılmaz

Hayırlısı olsun...

Hem adamı şikayet edip hem de yardım talep etmek doğru değildi zaten.

Samsunspor ilk adımı attı, bakalım karşılığı gelecek mi? Mazeret kalmadı artık!

HoliganSamSunLu

Hayırlısı olsun.... artık herkesimin barışık olması gerekir önemli olan kişiler değil Samsunspordur..

ali ihsan

Kulüp ılk adımı attı.Bakalım karşılık görebılecekmıyız.Insallah uzlaşma olur ve kulüp nefes alır.

seckin55

beşnumara

umarım samsunsporun attığı bu adım karşılıksız kalmaz

celebi

Kaya

eee yeter artık önünüzde engel de kalmadı akıtın artık SAMSUNSPOR umuza federasyona olan borcumuzu ödeseler yeter bu sayede biz de futbolcu almış oluruz ve play off yaparız

Sadece Samsunspor

daha mazereti kalmadı yusuf ziyanın, şimdide destek vermesinde görelim

pitbul055

yzy  karşısında boyun eydik ama çok geç oldu bence.

kumköylü ahmet

benim dedigime geldiniz hani bu sehrin bir numarasi samsunsporda neden vazgecildi demekki benim dedigim gibi adamin yapdiklarini önce göz ónunde bulundurarak hareket etmeliyiz.
samsunspora yardim etsin diye adama yapmadiginizi birakmadiniz oda sessiz kalmaz zaten diye düsünüyorum hayirlisi.

samsunspor herzaman heryerde en büyük ama bu adama laf etmemeliyiz ve sizlerde dogru yolu buldunuz zaten...

saygilar sevgiler

ali ihsan

04 Aralık 2008, 16:54:06 #12 Son düzenlenme: 05 Aralık 2008, 13:37:38 samsunspor1965
Alıntı yapılan: kumköylü ahmet - 04 Aralık 2008, 16:47:53
benim dedigime geldiniz hani bu sehrin bir numarasi samsunsporda neden vazgecildi demekki benim dedigim gibi adamin yapdiklarini önce göz ónunde bulundurarak hareket etmeliyiz.
samsunspora yardim etsin diye adama yapmadiginizi birakmadiniz oda sessiz kalmaz zaten diye düsünüyorum hayirlisi.

samsunspor herzaman heryerde en büyük ama bu adama laf etmemeliyiz ve sizlerde dogru yolu buldunuz zaten...

saygilar sevgiler

O adam  >:( >:( >:(

harbisamsunsporlu5517

Alıntı yapılan: kumköylü ahmet - 04 Aralık 2008, 16:47:53

saygilar sevgiler
o herıfın neyını sevecegız ya samsunsporu gectık bu adam sporla ilgili bir tane faılıyetı olmusmu onu söyle abi samsunda adam gıbı spor salonu olmadıgından sbk kapatılma asamasına geldı bırak artık bu adamı övmeyı

kumköylü ahmet

isde adam spordan anlamiyo ve anlamak istemiyo yani bu spora ilgi vermiyo diye adami silip atamayizki...

diyelim o gitti baskasi geldi samsunspora veya spora cok yardim ediyo ama samsuna bir faydasi yok sizce dahami iyi olurdu???

benim görusum óncelik samsunun o guzel sehrimizin sonra samsunpor ve diger sporlar
kimse kusura bakmasin

haa buarada ben fanatik samsunsporluyum ben samsunsporsuz bir hayat düsenemiyorum ama bu samsuna yapilan yenilikleri górmemek gibi birseyimiz yok kör degiliz sükürkler olsun.Bende yorumu yaparken óncelikle adamin yapdigi isleri göz önünde bulundurarak söylüyorum.
saygilar