TRT kime hitap ediyor?

Başlatan yönetici, 05 Eylül 2008, 23:42:26

« önceki - sonraki »

guvensolmaz

Bu kadar mailin tek tek okunacağına, birşeylerin düzeleceğine inanan var mı aramızda. Kimi kime şikayet ediyoruz. Bizi korumakla görevli devletin polisinden dayak yiyoruz, tv.sinden mi medet umuyoruz. Boşuna kendinizi yormayın, katranı kaynatsan olur mu şeker, ... Yapılabilecek tek şey  İ Z L E M İ Y O R U Z.. !

yusuf celebi

Gösterilen tepkilerden sonra dün akşam birazda olsa her zamanki yayınlarından farklı bir yol izlediklerini gözlemledik.

Tabiki tam istediğimiz bu değilsede topyekun bir tepki hadiseleri çok daha tarafsız yayın yapmalarını sağlayabiir ama anadolu takımları taraftarı bir bütünlük içinde hareket edemyor.

Samsunspor takımı süper ligde yer almasada yer alıyormuşcasına tepki koymalıyız bu aynı zamanda süper ligde yer alan ve ya almayan takım taraftarları içinde geçerli.

Bizler tepki koymadıkça bir şey çıkmaz dedikçe umutsuz oldukça onlar yaptıklarının haklı olduğu intibasını düşünüyorlar.

Baskent_Samsunspor

arkadaşlar trt ye mail atsak bankasya 1.lig maçlarını verin diye eskiden 2.lig dosyası vardı şimdi de bunun için biçalışma yapsak hiç fena olmaz

Baskent_Samsunspor

arkadaşlar lütfen trt ye mail atalım bankasya 1.lig maçlarını yayınlasın diye önceden ne kadar güsel 2.lig dosyası vardı ....trthaber@trt.net.tr    arkadaşlar lütfen duyarsız kalmayalım biz gurbettekiler ve dsmart olmayanlar için çok güzel olacağını düşünüyorum

Sercan

arkadaşlar mailleri okumyorlar bile yazdığınız her maile otomatik cevap gelio o kadar...

YaşarDoğu

AlıntıTRT de böyle yaparsa!
Vah ki vah! Pazar gecesi Telelig'de sunucu arkadaş özetle diyor ki; "Diyarbakırspor'un şehrinden kaynaklanan bir özelliği var. Bunun da göz önünde tutulması gerekir..." Yani düşürmeyin diyecek de...
Kocaelispor'un özelliği yok mu, a be kardeşim? Kocaeli bu ülkenin sanayi şehri değil mi? Konya, bu ülkenin Nasreddin Hoca'sının şehri değil mi? Atatürk, Kurtuluş Savaşı'nı Samsun'dan başlatmamış mıydı? Bunlar düşerken neredeydin? Sen, federasyonun profesyonel çalışanı yorumcu kardeş! Federasyon cezayı kesti diyorsun... Hadi canım sen de... Sen de inanmıyorsun ya... İşte koca Türkiye Cumhuriyeti'nin TRT'si... Vah ki vah!

Kemal Belgin / Türkiye Gazetesi

Bugünki yazısında gördüm.Kemal Belgin i pek sevmem, sonradan sivri dilli olanlardan ama bunu bile köşesinde dillendirmesi içimi okşadı.

http://www.turkiyegazetesi.com/makaledetay.aspx?id=436507

Diyarbakır ı düşürmek istememk için siyasi yönden bile baskılar oluşmaya başladı haftabaşı.Meclisin çatısı altında bile bazıları düşmemesi gerektiğini söylüyorsa , TFF nin bağımsız olması çok zor.Zaten İzmir iline yapılan suni tenefüslerle Altay ve Karşıyaka playoff hesabı içindeler.

Ertuğrul Sağlam

Dün akşam neydi tam hatırlamıyorum ama hafta sonu oynanacak trabzon gsaray maçı için TRT ekranında şu şekilde yazıyordu..

TS-GALATASARAY ikisindende nefret ederim normalde ama neden bu çifte standart....

FK_SAMSUN

Diyarbakır yine süperligde kaldı.İBB maçı 1-0 olarak kabul edilmiş.

emre

öyle de böyle de düşecek ş...ler!!!  >:(  >:(  >:(

jean

gercekleri kendilerine biliyor zaten fransa ligi mac ozetlerini sirayla veriyor 2. ligde dahil

Nuri Asan

Sadece Trt değil tüm kanallarda İstanbul ayrıcalığı var.Bu devran böyle geldi böyle gider.

Milliyetçiliğiile övünen toplumuz ama daha şehrimizin takımını tutmaktan aciziz ve aciz oduğumuz sürece bu kanallarında yapacak pek bir şeyi yok.

Şehir takım geleneği bir tek ülkemizde yok.

Tribün_ali

Ben size demiştim dimi AMA konu başlığı olarak açmadm hani trt bank asya maçlarını aldı diye başlığa yazmıştım bu trt çirkefleşti