Sn. Şafak Gedikoğlu aracılığıyla yönetimimize mesajlarınız

Başlatan yönetici, 20 Şubat 2008, 19:36:58

« önceki - sonraki »

veis

istanbulda samsunluların gecesi olsa süper olur hem samsunlu sanatçılar olur hemde herkes birbirini tanıyıp bagış yapar.örnegin 50 milyar geldi toplamda azmı vallaha samsunspor için iyi az az yakalanır hedef.

körfez55

istanbulda yapılacak bir samsunlular buluşması var zaten sadef tarafından.bu organizasyonda samsunspora yardım konusunda bişeyler düşünülebilir.samsunlu sanatcılar olursa çok daha etkili olur.ayrıca en önemlisi sms kampanyası bence de.

yönetici

Alıntı yapılan: cenkturgut - 21 Şubat 2008, 18:38:07
boyle hukuki dayanagı olmayan  bırseyı koyamaz.SAmsunspor ıcın  mılletın elektrık faturasına  zam yaparsan ıste o zaman o halk o kulubu yakar.Samsunspor  yonetımıyle kendı  cıkıs yolunu  bulacaktır.Bulamazsa sonu goztepe gıbı.O zaman ızmırdekı halkta %50 vergı fazla  versın goztepe  en kral takım olsun boyle bırsey olabılırmı?

Demokratık yontemlerle  care bulunması lazım

Ankara'da yaşayan bir arkadaşın varsa sor, Melih Gökçek yapay bir takım olan Ankaraspor için nerelerden katkı payı alıyormuş. Otobüs bileti, sabıka kaydı, su faturası...

Sahi, bizim bir zamanlar Rus Pazarı ve Meydandaki yer altı otoparkı için de kesilen Samsunspor biletlerimiz vardı. Samsun'dan ayrıyım epeydir; ne oldu acaba???

veis

ya istanbul belediye nasıl oluyorda ibrahim akını 1.5 milyon dolara alabiliyor bizede böyle destekler lazım belediyelerin takımları bildiginiz yıldızlar toplulugu.biz bu sene belediyeden destek namına pek fazla bişey göremedik.

körfez55

rus pazarından para alınmıyo otoparktan haberim yok.kocaelide yol üzerine park yapan araclardan park ücreti alnıyo ve kocaelispora veriliyo.böyle bir proje de düşünülebilir belediye destek verdiği sürece tabiki.

ozkan17

sevgılı admın,haşa ama allah iki yazsa bıle ben ona cevap vermıyorum lutfen sende dahıl kımse cevap vermesın yaa su adama..hukukunu yemısım eger samsunsporun faydası varsa bu işden

cenkturgut

belediye  alabilir ancak belediyede  destek  vermiyor.Boyle bır uygulama   tepkı ıle karsılanır bence.o kadar kumbara kuruldu  5 kurus  vermeyen halk faturasını samsunspoor ıcın fazla odedıgınde problem olur.Bu benım kanaatim.Melih  Gokcek  yapar  arkasında  hukumet var .Samsunspor 27  trılyon borcu nasıl odeyecek bız onu dusunelım.Bu borc ustune yatamazsınız samsunspor kulubu  tum bankalarda  hacızlık hesap bıle acamıyorsunuz.YAkında  kulubu tumden  toplarlarsa o zaman  problem olur ıste

veis

evet kuzey55 in dedigi gibi bir uygulamada boluda yapılıyor ve başkanlarının açıklamasına göre ayda 80 milyar topluyorlarmış ve kulübümüz bunla dönüyor dedi.zaten boluda kupa maçı için gezerken dikkat etdim az kaldırama yanaş adamlar para diye yanaşlıyorlaar bizede böyle bir uygulama süper olur.bolu küçük biyer samsunsa zaten belli çok iyi bi kazanç olur.

cenkturgut

afaki konusmayalaım  yok azotun oradakı arsaymıs yok kum ocagıymıs  yok elektrık faturasına zammıs.GEcın bunları   bu kulup  kuculecek  o kadar  2-3   trılyona  cekeceksın  cok para alan adamları kulupten yollayacaksın baska  bunun cıkıs yolu yok.Bu  yonetım ne zamana  kadar  cebınden verecek ?VErecekte ne olacak elbet tukenecek onemlı olan  duzenlı bır kulup olabılmek.O zaman  gazı beledıyede   kessın  para  gazı beledıyedekı oturanlardan varmı boyle  bırsey?

veis

cenkturgut samsunspor küçülmez bu bir aşikar ama millet burda fikrini sunuyor cevap hakkıda şafak abiye kalsın bence daha iyi olr.fatura olayında haklısın kesilemez ama samsunspor için bişeyler yapılması gerekiyorsa bu takım samsunun takımıysa kesilmesinden yanayım.ben bile istanbuldan faturamın aynısını samsunspora vereyim.heee kalkıp garibandan kesilmez ama büyük işyerlerinden kesilebilir..

ozkan17

abi zaten onada bı düzen getirilir tutupda 300 500 maas alan adamın faturasına bıde bagıs parası eklenmez..ama keske yapılsa dıyen bı cok kişi var samsunda ;) şafak baskanın dıkkatine bu onerıler

safak.gedikoglu

turnikelerin yanına kumbara koyma fena fikir değil ama arkadaşlar dediğim gibi durum o kadar ilginç ki..hani konulan kumbaralarda azda olsa toplanan paralar vardı ya onlra bile el konuldu kulübe faydası olmadı.Sms konusu ise şöyle; gsm şirketleri 1.ligdeki takımları böyle bir kampanya için kabul etmiyor malesefki..hatlarını kullandırmıyorlar..sadece süper ligdekilere kullandırıyorlar...Alemşirinler.debocan ve tribün_ali nin fikirleri fena değil..Bir kere arkadaşlar şunu gözönünde bulundurarak düşünün bize geçici para değil kalıcısı lazım yani piyango bileti satmak ne bize yakışır ne de bereketi var.Bize gerekli olan az olsun öz olsun ama sürekli olsun.Diğer bir konuda cenkturgut'un dediği gibi faturlara filan bir katkı payı eklememiz yasal değil.En azından bunu samsun'da yapmak çoook zor.Keza eskiden belediyenin otoparkının fişinde 4.5 ytl ( 5 kuruşu  samsunspor'a katkı payı yazıyordu) ve birileri ben samsunspor'a destek olmak zorundamıyım deyip üşünmedi ve mahkemeye verdi.sonuçmu; otopark ücreti için bu hainler hala 4.5 ytl ödüyorlar ama artık samsunspor'a ordan para gelmiyor.Birde cenkturgut'un en son söylediğine sonuna kadar katılıyorum.Önce Mali açıdan küçüleceksinnn doğru.Maaş alamayan ve çok fazla olan personeli işten çıkarıp hem onlara iyilik yaptım hemde kulübe ama neredeyse kötü adam ilan edildim.Ne onlar almakta güçlük çekecekleri maaşı beklesinler ne de yönetim bo zor şartlarda bir dolu acil ödeme varken bu insanlara para bulmaya çalışsın..gerek yok..zaman kaybı ve karşılıklı kandırmacaya son verdim.Bu işten çıkarılan arkadaşlar bana kızmasınlar ve her iki trafıda düşünerek yaptım bunu.

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: safak.gedikoglu - 21 Şubat 2008, 19:08:44
turnikelerin yanına kumbara koyma fena fikir değil ama arkadaşlar dediğim gibi durum o kadar ilginç ki..hani konulan kumbaralarda azda olsa toplanan paralar vardı ya onlra bile el konuldu kulübe faydası olmadı.Sms konusu ise şöyle; gsm şirketleri 1.ligdeki takımları böyle bir kampanya için kabul etmiyor malesefki..hatlarını kullandırmıyorlar..sadece süper ligdekilere kullandırıyorlar...Alemşirinler.debocan ve tribün_ali nin fikirleri fena değil..Bir kere arkadaşlar şunu gözönünde bulundurarak düşünün bize geçici para değil kalıcısı lazım yani piyango bileti satmak ne bize yakışır ne de bereketi var.Bize gerekli olan az olsun öz olsun ama sürekli olsun.Diğer bir konuda cenkturgut'un dediği gibi faturlara filan bir katkı payı eklememiz yasal değil.En azından bunu samsun'da yapmak çoook zor.Keza eskiden belediyenin otoparkının fişinde 4.5 ytl ( 5 kuruşu  samsunspor'a katkı payı yazıyordu) ve birileri ben samsunspor'a destek olmak zorundamıyım deyip üşünmedi ve mahkemeye verdi.sonuçmu; otopark ücreti için bu hainler hala 4.5 ytl ödüyorlar ama artık samsunspor'a ordan para gelmiyor.Birde cenkturgut'un en son söylediğine sonuna kadar katılıyorum.Önce Mali açıdan küçüleceksinnn doğru.Maaş alamayan ve çok fazla olan personeli işten çıkarıp hem onlara iyilik yaptım hemde kulübe ama neredeyse kötü adam ilan edildim.Ne onlar almakta güçlük çekecekleri maaşı beklesinler ne de yönetim bo zor şartlarda bir dolu acil ödeme varken bu insanlara para bulmaya çalışsın..gerek yok..zaman kaybı ve karşılıklı kandırmacaya son verdim.Bu işten çıkarılan arkadaşlar bana kızmasınlar ve her iki trafıda düşünerek yaptım bunu.

tmm sms işide yattı sadece turnikelerin yanına kumbara koyma işi kaldı o da yapılsın artık - he bu arada abi iddaa oyunlarından ne kadar para geliyor

safak.gedikoglu

iddadan yayından hiç bir yerden para gelmiyor tuqberk hepsi eski alacaklılardan dolayı federasyonda temlikli alacaklıların hesabına gidiyor.:(

ozkan17

vay bee..bu samsun ne kötü takımmıs haberımız yok..hala temlıkler var he takım uzerınde..o temlık alanlar sızler varya yaşamayın bee zamanında hayatını kurtaran takıma sımdılerde vefa borcunuzu odemek cokmu zor geldı :'(