Yeni Teknik Direktörümüz Orhan Kapucu

Başlatan yönetici, 11 Şubat 2008, 12:43:55

« önceki - sonraki »

Lazoli

ben artik hic bir umut baglamiyorum. aranizda belki enoptimist adam bendim ama umutlarim tükendi.

celebi

Alıntı yapılan: nomak55 - 12 Şubat 2008, 15:55:00
Benim hep savunduğum bi olay var madem bu samsunspor formasını haketmeyen adamlar takımdalar ve koşmuyorlar yapılacak tek bir şey var formanın hakkını verebilecek kıymetini bilen genç futbolculara ggörev vermek lazıım görüyoruzki bunlarla bi yere varılamayacak inş...orhan hocam bu zihniyette olur bizim kurtuluşumuz alt yapımzdır

ya hep  dedik istanbul büyükşehir oftaş falan bu adamlar mı çıkacak süper lige diye ama bakın adamlar şimdi bile çatır çatır top oynuyorlar ve bu sene hala bizim ligde onlar gibi top oynayan takım yok.yani gençler artık bir şeyler yapmalı ve önleri açlımalı.

harbisamsunsporlu5517

veis

vallaha tipinde hoca yok o yüzden başarılı olur.enazından adil davransın yeter serkansa serkan paftansa paftan çıksın yeter.hakedene versin formayı.

ozkan17

artık bu saatden sonra kım gelırse gelsın bızı lıgde tutsun yeter baska bısey ıstemıyoruz

veis

ben bu hocaya güveniyorum sebebide biz erdogan arıcaları levent erişleri gördük ve bi halt olmadı enazından adamda kendini göstermek için bişeyler yaparsa neden olmasın.

celebi

Alıntı yapılan: veis - 13 Şubat 2008, 09:07:44
ben bu hocaya güveniyorum sebebide biz erdogan arıcaları levent erişleri gördük ve bi halt olmadı enazından adamda kendini göstermek için bişeyler yaparsa neden olmasın.

açık söylemek gerekirse artık kimseye güvenemiyorum yalnızca ilerleyen günlerde kumaşını belli edecek

veis

bu takım ordudan puanlarla dönecek ve takım artık savaşacak ben yanılmam  merak etmeyin.

celebi

Alıntı yapılan: veis - 13 Şubat 2008, 09:17:24
bu takım ordudan puanlarla dönecek ve takım artık savaşacak ben yanılmam  merak etmeyin.

ANTALYA MAÇINDA OLDUĞU GİBİMİ VEİSİM ;D ;D

mehmet yılmaz

AlıntıHakkı YESİLYURT
hakkiyesilyurt@halkgazetesi.com.tr

Suçlu Ayağa Kalk! 

"Gamlı baykuş" gibisin demişti çoğunluk bana. Sezonun ikinci yarısının ilk maçında İstanbulspor'a yenildikten sonra yazdığım yorum yazısı için.
    "...Kimse kendisini kandırmasın. Bu takımın hedefi ilk 6 değil, ligde kalmak olmalıdır..." demiştim ya! O nedenle.
    Kaybedilen bir maç sonrasının ruh haline istinaden ortaya konulmamıştı bu öngörü. Öfkem, aklmın önüne geçmemişti yani. Aksine... Gerçekle yüzleşme durumuydu bu sadece.
    Gelinen nokta malum.
    Üzülerek söylemek gerek ki, benim gibi düşünen azınlık haklı çıktı.
    Doğrunun hayat bulması acı veriyor ne var ki bize. Keşke yanılsaydık. Futbola yanlış gözlükle bakan taraf olsaydık.
    Ne acı değil mi?
    Samsunspor bugün, İstanbulspor ve Mardinspor'un ardından en güçlü küme düşme adayı.
    Yok öyle yağma! Sakın kimse kolaycılığı tercih etmesin.
    Bu utanç sadece futbol takımının değil.
    Bu utanç SAMSUN'un...
    Valisinin!.. Büyükşehir Belediye Başkanının!... Alt Kademe Belediye Başkanlarının!... Sanayicisinin!.. Esnafının!.. Aydınının!.. Zır cahilinin!.. Sivil toplum örgütlerinin!.. Gazetecilerin!.. Bananecilerin!..
    Hepimizin!..
    Samsunspor'un seneye; Arsinspor, Değirmendere, Akçaabat Sebatspor, Pazarspor ve yoldaki Ofspor ile aynı ligde oynayacak olmasını içine sindirebilenlerin.
    "Yuh olsun bize" demek, en doğrusu değil mi?

İdam Kararı

Hangi affedilemez günahın cezasını çekiyor bu takım? Cevabını yüce yaradan bilir.
    Şüphe götürmez.
    Günahı büyük ki, bedeli de böyle büyük oluyor.
    Bizlerin gördüğü ve bildiği de var elbet.
    Kefaret ağır.
    "Futbol aklı" bu takımın semtine uğramayalı hayli zaman olmuş!
    Bakış açımız şu:
    Yapılan son teknik adam tercihi kelimenin tam anlamıyla bir skandal.
    "Bu kadarına da pes doğrusu" dedirtecek düzeyde.
    Hatta daha iddialı bir yorum yapayım.
    Bu karar, SAMSUNSPOR'UN İDAM KARARIdır.
    Samsunspor'un kalemini kıran eller, bu takımın düzlüğe çıkması için umut taşıyanların şevkini de kırmıştır.
    Yazıktır... Ayıptır... Günahtır...
    Gerisi teferruattır.

Dost Kazığı

Orhan hocamızın şahsı değil sorun olan. Teknik adamlık serüvenindeki yapabildikleri.
    Samsunspor'un içerisinde bulunduğu bu nazik ortamda da yapabilecekleri.
    Varsa peşinen özür dilemek boynumun borcu.
    Ama, yapabildiklerine dair bir referans yok ortada.
    Korkarız yapabileceğine dair bir işarette.
    Futbolculuk döneminde çok sevdiğimiz sevgili hocamızı biz teknik adamlık döneminde sadece Ceyhanspor'da ki o talihsiz haber ile duyduk.
    Kadro dışı bıraktığı iki oyuncusu tarafından bıçakla yaralandığında...
    Sansasyonel tek icraatı odur, Orhan hocanın.
    Kendisini severiz. Ama, Samsunspor'u daha çok...
    Dostları kırmayarak yapılan bu gibi tercihler, çok acımasız bir arena olan profesyonel futbolun gerçekleri ile örtüşmez.
    Olsa olsa, "Dost kazığı" denir buna maalesef.

Suçlu yağa kalk, idam kararı ve dost kazığı şeklindeki üç başlıkta toplamış Hakkı Yeşilyurt, Orhan Kapucu'nun gelişini. Genelde Hakkı Yeşilyurt'un dedikleri çıkar, inşallah bu kez yanılır. Eminim o da yanılmayı çok istiyordur...

veis

eyvah eyvah ya bu ne biz takıma el bombası getirdik ozaman

MeL_55

AlıntıOrhan Kapucu iddialı konuştu!

Bank Asya 1. Lig ekiplerinden Samsunspor'da teknik direktör Muhammed Dilaver'in istifa etmesinin ardından göreve getirilen teknik direktör Orhan Kapucu, Samsunspor'un bir efsane olduğunu belirterek, "Ben efsaneyi canlandırmaya geldim" dedi.

Nuri Asan Tesisleri'nde Samsunspor Kulübü 2. Başkanı Şafak Gediklioğlu, Asbaşkan Hüseyin Başgöl ve Basın Sözcüsü Can Aydın ile birlikte basın toplantısı düzenleyen teknik direktörü Orhan Kapucu, futbolculuk yaşantısının dönüm noktalarının Samsunspor'da olduğunu belirterek, "Milli takımda ve Fenerbahçe'de oynadım ama hep 'Samsunlu Orhan' olarak bilindim. Kendimi de böyle tanıttım. Dolayısıyla futbolda her şeyi Samsunspor'a borçluyum. Ben de evim olarak bildiğim takımıma bu zor gününde geldim. 11 yıllık teknik direktörlük hayatımda Samsunspor'dan teklif alınca çok sevindim. Burada başarılı olacağıma inanıyorum. Efsaneyi yeniden canlandıracağım. Yönetimin de bana yüzde 100 destek vermesi, hevesimi daha da artırdı" dedi.

Samsunspor'u çok sevdiğini ifade eden Kapucu, futbolcularına da sonuna kadar güvendiğini vurguladı. Kulübün maddi anlamda sıkıntılı bir süreçten geçtiğini belirten Kapucu, "Benim için para önemli değil. Samsunspor sevdalısı olarak çalışmaya geldim. Hocalık haricinde gerekirse malzemecilik bile yaparım. Futbolcularıma güveniyorum. Onlara babalık ağabeylik yapacağım. Yemeklerini pişirir, ayaklarına dahi getiririm. Bu takımı üst sıralara çıkarmak için gece yarılarına kadar çalışacağım. Kesinlikle pes etmem. Transfere ihtiyacımız yok. Bu kadro çok sayıda takımda bile yok. Futbolcularımızı iyi hazırlayıp yeterli hale getireceğim. Küme düşme kelimesini herkese yasakladım. Birlik ve beraberlik içinde başarılara imza atacağız. Bunu da herkes görecek" diye konuştu.

Orduspor maçını da değerlendiren Kapucu, "Benim teknik anlayışımda sadece galibiyet var. O nedenle galip gelmek için çalışacağız. Beraberlik benim açımdan yeterli bir sonuç değil. Orduspor maçına da kazanmak için çıkacağız. Mücadelemizi ortaya koyacağız. Maçta eksikliklerimizi görüp, bunları süratle gidereceğiz" şeklinde konuştu.

Samsunspor 2. Başkanı Şafak Gediklioğlu ise yönetim olarak teknik direktör Kapucu'ya tam destek verdiklerini açıkladı. Sezon sonuna kadar Kapucu'nun takımın başında olacağı dile getiren Gediklioğlu, "Orhan hocamızın takımda başarılı olacağına inanıyoruz. Onunla sürekli çalışmak istiyoruz. O bu takımın en parlak dönemlerinde futbol oynamış bir insan. Başarısıyla da takımı eski haline mutlaka getirecektir. Ona güveniyoruz" ifadelerini kullandı.

Takımdan ayrılan teknik direktörlerin alacakları olduğuna dair verdikleri beyanatlara tepki gösteren Asbaşkan Hüseyin Başgöl de kimsenin kulüpten alacağı bulunmadığını vurguladı.

13.02.2008 

Kaynak : İHA

Alemci İsmail

Hocayla olcak iş değil bu,umarım başarılı olur ama para lazım para,tuhaf şeyler oluyo biz hep umutluyuz bizde tuhaflaştık,küme düşeriz bizi kimse tutamaz burda ne hoca ne başkan,3 deplasmanın var peş peşe hepsi tehlikeli rakipler can çekişiyo.

ozkan17

hoca ıkıncı lıgde sadece takımı pompalamaya ateslemeye yarar oyunculara teknık anlamda zerre bısey katamaz..bence ıyı oldu orhanın gelmesı samsunsporu cok seven samsunsporumuz ıcın elınden gelenın en ıyısıne yapabılecegıne en cok ınandıgım  hocadır orhan kapucu..

celebi

bizm şu anda acilen paralı insanlara ihtiyacımız var derim ben