Yeni Teknik Direktörümüz Orhan Kapucu

Başlatan yönetici, 11 Şubat 2008, 12:43:55

« önceki - sonraki »

cenkturgut

bize bu aşamada yılmaz vural ve onun gibi hocalar lazımdı yılmaz vural manisaya gitti bakalım inşaallah orhan hoca tutar da futbolcular da biraz disiplinli olur

Arkadasım   Samsunspor yonetıımınde  bes kurus  para yok metelıge kursun atıyorlar.Lutfen  Yılmaz Vuralmıs  Bulent Korkmaz mıs bu ısımlerını unutun artık.3-4-5 sene  samsunspor bu gıbı ısımlerle calısamaz.Samsunspor artık zugurt takım para yok paraaa.Hem para yok artı borcta cok .Sezon sonunda bu futbolculardan  gencler kalırsa  cok ıyı bence.Ama samsunspor artık bence  br alt lıg takımı olmustur  sevgılı yonetımımız  sayesınde.

ozkan17

yonetime taş atmaya kimin yüzü var? lütfen mesajları yazarken sorumluluklarımızı bılerek yazalım!!!

veis

kos vallaha güldürdün beni yaaa akşam akşam allah iyiligini versin. :P

only55

Para puL oLmayan kulübe gelen hocadan ne kariyer bekliyodunuz , maddi durumu iyi ise belki hem kulübe yardım eder hem de zewkine hocalık yapacak olabilir... :o

edmontdante

Hocanın  bir SAMSNUSPOR-gs maçından resmi 1980 lerden.Acaba çakmış mıydı gs 'ye.Samsuni sen bilirsin arşivinde vardır.

Kadir ÇELEBİ

Hoca taraftarın kendisi icin onemli oldugunu soylemis bizim icinde samsunsporumuzun basarısı onemli bizi basarıya ulastırıcak herkesi sever basımızın ustune taç ederiz..

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: edmontdante - 11 Şubat 2008, 22:42:22
Hocanın  bir SAMSNUSPOR-gs maçından resmi 1980 lerden.Acaba çakmış mıydı gs 'ye.Samsuni sen bilirsin arşivinde vardır.

Orhan Hoca tipik bir Fenerperverdi. :) 4-0'lık iki maçta toplam 4 gol atmıştı Fener'e. G.Saray maçlarındaki tüm gollerimizi Tanju atmıştı.

1985-87 arasındaki önemli maçlarımızı bir hatırlatalım yeni nesle.

F.Bahçe  4-0   1-0   4-0   1-0   Kupada 1-0  0-0
Beşiktaş  1-0   1-1  2-2   2-2
Trabzon  1-1   1-1  3-1   0-1
G.Saray  1-1   0-3  1-1  1-4

Şimdi ise Orhan Kapucu'lu iki gazete küpürü

Lider Kopye Çekti 4-0 ( Lider biziz  )

Samsunspor, Fenerbahçe'yi Orhan (3) ve Savaş'la vurdu.

"Kanarya" Ağır Yaralı!

Şahane bir futbol oynayarak rakibini sahadan silen ev sahibinin 3 golünü Orhan, diğer golünü Savaş attı. Orhan'ın bir şutu direkten döndü.

Samsunspor zirvede

Kırmızı-beyazlı Karadeniz ekibi unvanını geri aldı.

Zorlu maçta Altay, güçlü rakibine boyun eğdi. Liderin golleri Tanju ve Orhan'dan.

Orhan Kapucu, başarılı olur olmaz ayrı konu ama Menteşoğlu'nun Samsunspor'undan birilerini görmek çok güzel.

samsunmania

Hangi maç hatırlamıyorum.3-2 galip geldiğimiz bir maçtı. Orhan topu karnına yapıştırırcasına koşturarak kalenin içine topla girip gol yapmıştı.
T.Direktörlük kariyeri parlak değil. Ama bu parlak olmayacak anlamına gelmez. En azından Samsunsporu seven ve efsane kadroyu bilen bir hoca. Bu ruhsuzlara o günleri anlatır en azından.

yasemin 5516

körfez55

malesef yücel ildiz 140 bin ytl alacağına karşılık sözleşmesini feshetmediği için orhan kapucu ile sözleşme imzalanamadı...

celebi

Shane_Falco

Bilmiyorum ne olacak ama içimde takımı bi kasap'a emanet etmişiz gibi bi his var...

Tribün_ali

Hayırlısı olsun ne diyelim keşke isim yapmış biri olsaydı iyi olurdu ama neyse inşallah yeni bir havayla cıkış yakalarız

nomak55

Benim hep savunduğum bi olay var madem bu samsunspor formasını haketmeyen adamlar takımdalar ve koşmuyorlar yapılacak tek bir şey var formanın hakkını verebilecek kıymetini bilen genç futbolculara ggörev vermek lazıım görüyoruzki bunlarla bi yere varılamayacak inş...orhan hocam bu zihniyette olur bizim kurtuluşumuz alt yapımzdır