Yeni Teknik Direktörümüz Orhan Kapucu

Başlatan yönetici, 11 Şubat 2008, 12:43:55

« önceki - sonraki »

SaMsUnSpOr 55

bizi bilgilendirdiğin için sağol hasancan (streeturk)

s_uzunkaya

heheheee desenize komik bi adam bu orhan.. futbolcular gene oynamasında göriimm palaa yiyince oynarlarrr  ;D ...takoz orhan bence isabetli bi karar  ;)

ozkan17

dun gece bızım pedere dedım bole bole orhan yenı hocamız olmus dıyee haaaaaaaaa o deli orhanmı olmus hoca dıye dedı ;D adamın lakabı delı orhanmıs demekkı zamanında ;D ;D

erkan55

bide suraya bakin
Alıntı'Bize silah çekti !'3.lig 1 .grupta oynayan Ceyhanspor'lu futbolcular bıçaklama olayında hocalarını suçladılar.29 Aralık 2006 16:08TÜRKİYE 3'ncü Ligi 1'nci Grup'ta mücadele eden Ceyhanspor'un Teknik Direktörü Orhan Kapucu'yu bıçakladığı iddia edilen 2 futbolcu, hocalarını suçlayarak, "Bıçaklama söz konusu değil. Aksine o bizi yumrukladı ve tabanca çekip ateş etti, ancak namluda mermi olmayınca ölümden döndük'' dedi. Orhan Kapucu ise bıçaklama ve silah çekme olaylarının doğru olmadığını savundu.
Adana'nın Ceyhan İlçesi'ndeki Ceyhanspor'da 25 Aralık'ta meydana gelen olayda, takıma faydalı olamadıkları gerekçesiyle kadro dışı bırakıldığı iddia edilen futbolculardan takım kaptanı Ömer Özyurt ile ikinci kaptan Tamer Atay'ın, konakladıkları tesiste Teknik Direktör Orhan Kapucu'yu odasında bıçakladığı iddia edildi. Ancak kulüp bıçaklama olayının söz konusu olmadığını açıkladı.

"O BİZE SİLAH ÇEKTİ''

Cumhuriyet Savcılığı'na olayla ilgili ifade veren takım kaptanları Ömer Özyurt ile Tamer Atay teknik direktörü suçladı. Tamer Atay, maaş ve alacaklarının ödenmediğini, takım kaptanları olarak bu durumun düzeltilmesini istediklerini ve bu yüzden kadro dışı bırakıldıklarını öne sürdü. Kadro dışı kaldıkları için konakladıkları tesislerde Teknik Direktör Orhan Kapucu ile odasına konuyu görüşmeye gittiklerinde kendilerine küfür ettiğini iddia eden Tamer Atay, "Bize ağza alınmayacak şekilde küfür etti ardından da sert bir cisimle yüzüme vurdu. Yüzüm parçalandı, hızını alamayınca bu kez tabanca çekti, Ömer'le bana doğrultup tetiğe bastı. Ancak namluda mermi olmadığı için silah ateş almadı. Ölümden döndük. Kendisini bıçaklamamız veya bıçak çekmemiz söz konusu değil. Diğer futbolcular hocayı zor tuttu. Az daha bizi öldürecekti'' dedi.
Ömer Özyurt ise ekmeklerini futbol oynayarak kazanan insanlar olduklarını, teknik direktörlerini bıçaklama gibi bir olayın söz konusu olamayacağını, diğer futbolcuların araya girmesiyle olayın daha fazla büyümediğini savundu. Teknik Direktör Orhan Kapucu ise iddiaların doğru olmadığını futbolcularla arasında sadece sözlü tartışma yaşandığını savundu.
Teknik direktör ile futbolcuların karşılıklı olarak 'darp' raporları alarak birbirlerini şikayet ettiği olayla ilgili Cumhuriyet Savcılığı soruşturmayı sürdürüy

veis

evet süper bi hova seçmişiz tam samsunspora uygun.

cenkturgut

bu zihniyet  bence  yanlış bu futbolcuları kaba kuvvetle oynatamazsınız.Ki  bazı  futbolcuların yonetıcılere ne sekılde  konustugunu ben bılıyorum.Kufurlu konustuklarınıda  bılıyorum.ARkadaslar samsunspor kaynıyor bu gelen hoca  sadece ıstepne bence.SAmsunspor bu hafta ordudan  3-4  arası  yer.Bu sene ınsallah dusmeyız kumeye ama gelecek sene ne olur bılmem.Kıralıklar gıdıyor.Bonservısı elınde olacaklar var.Parası odenmeyenlerın fesıh edıp gıtme olasılıkları  var.Acıkcası SAmsunspor ıcın  artık sonun baslangıcındayız.

Baþkent_55

buraya buraya PALA ORHAN buraya ........işte bize lazım olan hoca ...........la şimdi hele bi oynamayın hepinizi sahada palayla bi kovalasın.......PALA ARKANDAYIZ SONUNA KADAR KES DE KESELİM ABİ

maviay55

bizi bulundugumuz yerden kurtarsın hayırlı olur inş..

yk55

Alıntı yapılan: BİTMEZ BU SEVDA - 11 Şubat 2008, 14:22:42
evt usta benımde dıkkatımı cektı o yaa bakarmsıın suraya maratonda en ustt sevıyeye kadar dolmus...inş bugunlere gerı döneriz inş...hee bu aradada ozamanlar hıc cekırdekcı taraftarımız yokdu heralde herkes ayakda baksana...:):)

arkadaşım ben o zamanlar çok küçüktüm biraz hatırlıyorum. stada gittiğimizde, boyda küçük tabi valla çok zor nefes alıyordum. bi düşünsene nefes almak bile zordu o zamanlar. hey gidi heyyy. allah sonumuzu hayır etsin

MeL_55

Sempatik Bengülü

valla ne diyelim sürekli birileri gelip gidiyor.inşallah samsunsporum için hayırlı olur.

veis

vallaha ne söyleyeyim dilaverden iyidir bundan şüphem yok busene takımı ligde tutup seneye hedefe oynatırsa süper olur ona göre yönetimimiz uzun vadeli düşünmeli gerçi uzun vadeli düşünülüyorda adamlar dayanamadan kaçıyorlar.

Lazoli

iyi a q maltepespor da antrenörlük yapan adam bizi calistirsin. yakinda ekmeksporun t.direktörüde gelir heralde. futbolculuguna laf yok ama futbolu iyii oynayan herkez t.direktörlük yapamaz ki. lothar matthäus a bakin

beşnumara

bize bu aşamada yılmaz vural ve onun gibi hocalar lazımdı yılmaz vural manisaya gitti bakalım inşaallah orhan hoca tutar da futbolcular da biraz disiplinli olur

veis

vallaha kariyer namına pek bişey yok maltepe veya siirt falan biraz basit ama bu takıma isimli hocalarda geldi bişey yapamadı enazından zamanında ekmek yedigi takıma vefa borcu varsa ve onu ödemek istiyorsa orhan hocaya büyük fırsat işte canlandır samsunsporumuzu.ş