Biz'den Samsunspor'a..

Başlatan yönetici, 04 Haziran 2007, 16:59:18

« önceki - sonraki »

birçağ

Açılan hesabın adı çok önemli samsun halkı böle ayrıntılara çok önem veriyo sizler iisini düşünürsünüz zaten bizler ne olursa olsun yardım etcez ama halkıda düşünerek bi jesap açılmalı

mehmet yılmaz

güzel kardeşim
zaten komisyon tekstil bankta da bir hesap açmış
sms çalışmaları falan da var, dileyen -ki zaten çoğunluk olur bu oraya yardım eder. neticede hepsi aynı yere ulaşacak.
bu bizim kendi çapımızda, sitemizde çorbada tuzumuz bulunsun hesabı bir dayanışmamız.

yoksa dediğin gibi elbette ama burada yazanlar zaten belli bir kesim. cem55 arkadaşımız sorumluluk almış, biz de kendinisine güveniyoruz, site adminlerine rica ettik, kabul ettiler. ayın 20'sinde toplanan para da yine bu siteden birkaç arkadaş tarafından komisyona iletilir.

ha bunun haricinde yine yardıma devam, o ayrı birşey.

atakumlueray

arkadaşlar bu kampanyanın ilk adımlarını bu site ve bu sitedeki arkadaşlar attı ancak her konuda oldugumuz gibi yardımda bile samsunsporumuzda bütünlük saglanamıyor.madem sonunda toplanan bütün paralar komisyonun açtıgı hesaba aktarılacak ben direkt o hesaba paramı yatırmayı tercih ederim.yanlış anlaşılmasın kimseye güvenmedigimden diil ama biz düşünerek üstümüze düşeni yaptık madem büyüklerimiz de aynı kampanyayı başlatmış direkt oraya yatırmayı uygun buluyorum

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: "admin_"Samsunspor'umuz tarihinin en kötü dönemlerinden birisini geçiriyor. Bu durum Samsunspor'u seven herkesi fazlasıyla üzüyor. Samsunsporlular olarak iki cümlemizden birisi "gelişmelerle" ilgili oluyor son zamanlarda.
Oluşturulan komisyon Samsunspor'u düzlüğe çıkartmak amacıyla bir kampanya başlatıyor. Bizler de www.samsunspor.biz taraftar sitesi üyesi Samsunsporlular olarak bu çorbada tuzumuz olsun istedik ve KOÜLÜ adlı arkadaşımızın açtığı başlıktan ve oradaki görüş ve fikirlerden yola çıkarak Cem55 adlı arkadaşımızın da ön ayak olması ile 5-20 haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan bir yardım kampanyası başlattık. Toplanan paralar şahıs adıyla değil, Samsunspor Taraftar Sitesi www.samsunspor.biz adıyla ilgili komisyona ya da yönetim kuruluna teslim edilecektir. Cem55'in kendi adına açmış olduğu posta havale hesabına gönlünden kopan, elinden gelen, az ya da çok herhangi bir ücret yatıran arkadaşımız ister kendi adıyla isterse de kendi adının yerine kullanılacak olan kullanıcı nikiyle yatırdığı günün akşamı sitemizin forum bölümünde ilan edilecektir. Ayrıca çevremizden sitemize üye olmayan kişilerden de yardım talebinde bulunup, ilgili posta havale hesabına yatırmalarını sağlayabiliriz.
Posta hesap numarası ve ayrıntılar samsunspor.biz forum bölümünde yer alacaktır.

Tribünlerde;
"Samsunspor sen çok yaşa
Canım feda olsun sana..."
diyen bizler
Samsunspor'u çok yaşatmak için, canımızı değil ama başka bir şeylerimizi feda etmeliyiz artık...

www.samsunspor.biz
bağımsız taraftar platformu

AlıntıCem Aslan

PTT Hesap no:
542 99 48

Not : Yatırılan miktar dışında PTT 1 YTL. havale ücreti almaktadır.

elbetteki herkes istedği hesaba yatırabilir, matematikteki gibi farklı yoldan gitsek bile aynı sonuca ulaşacağız. ancak, site adına toplanan paranın bence şöyle bir getirisi olacaktır.

örneğin ben samsuni olarak hesaba ancak küçük bir meblağ yatırabilirim. ancak bu sitedeki havuzda toplanan paralar pek çok samsuniden oluşacağı için hatırı sayılır birşey olabilir. böylece samsunspor.biz adıyla verilir ve sitede konuştuklarımızı, görüşlerimizi bundan sonra daha rahat bir şekilde iletebiliriz, yani yönetimler tarafından tanınırız. ayrıca kör gözlerle etrafa bakıp, siteden aşırdıkları haberleri alıntı bile yapmadan yayınlayan yerel medya da belki bazı gerçeklerin farkına varır.
özetle bir kamuoyu olumuş olabilir.

bu takımın sevenleri, sevinenleri üzülenleri, derdini dert edinenleri varmış denir belki.

ayrıca bu kadar dolambaçlı hale getirilecek ne var, anlamıyorum. yazılanlar ortada, yatıran yatırır, yatırmayan da başka bir şekilde yardımcı olur.

yönetici

Arkadaşlar, yanlış anlama olmasın biz böyle organizasyonlar yapmaya çok meraklı değiliz. O yönde talep geldiği için böyle bir başlık açtık. Hiç harekete geçmesek bu sefer de hiçbir şey yapmamakla, ilgisizlikle itham edilebilirdik. Bu kez de sakıncalı bulanlar olmuş. Canları sağolsun. Sonuçta ortada zorunlu bir şey yok. Bu bir güven meselesi.

Ptt havale hesabı son derece samimiyet ve güvenilirliğine inandığımız bir arkadaş olan cem55 adına açıldı. Kim ne yatırdığını buraya yazar, şeffaf biçimde hepsi toplanılır ve kaç lira ettiği en sonunda duyurulur. Biz de ne toplandıysa Samsunspor.biz üyeleri adına komisyona iletiriz. Birey olarak direk komisyona iletmek isteyen de Tekstilbank, SMS ya da kumbara yoluyla iletir. Sonuçta önemli olan Ahmet Mehmet meselesi değil, bir şekilde kulübümüze katkı sağlamak.

Tribün_ali

Alıntı yapılan: "atakumlueray"sms olursa bnm için de en makul olanı odur.ayrıca sms sayesinde yurt dışındaki kardeşlerimiz de katılabilir yardıma ve böylece toplanan yardım 2_3 katına ulaşır bence

evet bencede sms yoluyla yardımlar 2 3kata daha afzla atar bende bir SAMSUNLU SAMSUNSPORLU olarak 10 tyl bagışlayacagım boştayım calışsam daha fazla para yatırım inşallah SAMSUNSPORUMUZ bu bataklıktan kurtulur bu kampanyaya herkezin ilgi dumasını bekliyorum herkez yakıncevresine ve SASMUNSPORLULAR bundan haberder etmeli taraftar iyi günde degil kötü günde yanında olandır BİZ SENİ ŞAMPİYON OLSUN DİYE SEVMEDİK HERKEZ SAMSUNSPORLU OLAMAZ CEFAKARLIK İSTER

hasselbaink

e-mail listemizde yer alan samsunlu, samsunsporlu kişilere ilgili linki forwardlayarak daha çok kişinin bilgi sahibi olmasını sağlayabiliriz.

komisyon mutlaka düşünmüşütr ama,
yardım kumbaralarının da hava alanı, otogar, yeşilyurt, afra, çarşı, "mecidiye, 56'lar, çiftlik, gazi esnafının büroları" gibi mekanlara konulması çok yararlı olabilir.

tedaş ve saski veznelerine de konulabilir. bozuk para üstünüzü samsunspora bağışalmak ister misiniz? diye sorulup toplanabilir.

s_uzunkaya

samsunsporun resmi sitesinde de gördüm sanırım?!? sms ile bağaş kampanyası hakkında tam bilgisi olan varmı arkadaşlar?

cem 55

arkadaslar bu hesap numarasını acmamızın tek nedeni sitemiz adına bütün olarak ortak hareket etmek ve kulubumuze destek olup samsunsporumuz yalnız olmadıgını göstermekti.ama güven konusunda bazı arkadaslarımızın kafasında soru işaretleri olusmus admininde dedigi gibi para yatıran yatırmayan herkesin canı saolsun kimseyi illede bu hesap numarasına para yatırın diye zorlamıyoruz herkes samsunsporumuza sms yoluyla olsun kulubun actıgı hesap numarası olsun bi şekilde yardımda bulunsun kulubumuz düzlüge cıksında bizim için gerisi önemli degil zaten.bugün itibariyle actıgımız hesap numarasına para yatıran arkadaslar

samsuni 70 ytl
timofte 50 ytl
canikli 30 ytl
cem55  100 ytl

hesap nosu na para yatıran arkadaslar kendileride yatırdıkları meblayı burda belirtebilirler.bu tablonun altına alt alta toplayarak gideriz.ayrıca postaneden cuma gününe kadar bi şifre gönderecekler hesapta ne kadar para biriktigini merak eden arkadaslar daha sonra ptt nın kendi internet sayfasından posta ceki hesabına girip hesap nosu ve bu yeni gelen sifreyi girerek bunu ögrenebilecekler.sitedeki herkesi hangi yolla olursa olsun takımımıza destek olmaya cagırıyorum arkadaslar.

körfez55

nasıl bir iş bu anlam veremiyorum.defalarca söledik yardım edelim bişeyler yapalım diye.herkes fikrini söyledi ve bi hesap numarası açıldı.toplanan para 250 ytl.lafa sıra gelince kimse mangalda kül bırakmıyodu.ama icraate gelince ortalıkta kimse yok.biz hala iyi niyetli bi kardeşimizden şüphe ediyoruz.yazık lütfen yazık.burda kimsenin bi çıkarı yok.herkes samsunspor için vaktini ve naktini harcıyo.taraftarlık böyle olmaz beylerrrr kusura bakmayın.maç zamanı gelip futbolculara küfür etmek yönetimi eleştirmek deil taraftarlık.hangi hakla bunları söyleyecğiz.bu zor durumda ne yaptın diye sormazlar mı?? zamanında bursaspor aynı durumdaydı ve adamlar öyle bir birlik oldular ki müthiş paralarla süper lige çıktılar.bir bursaspor taraftarı kadar olamıyorsak gerçekten yazık.şimdi lütfen elimizden ne kadar geliyosa 3 5 bu hesaba yatıralım. para doğrudan kulübe gidecek bundan kimsenin şüphesi olmasın.burda herkes yatırdığı miktarı ve adını görecek.lütfen hep beraber sitemiz adına bu kampanyaya katılalım.ve 2.500!!!lira yatıran işadamlarının listesinde sitemizn adı olsun.sonra söz söylemek eleştirmek için yüzümüz olsun.haydi şimdi hep beraber bu kampanyaya destek verelimm..

south_london

daha 1 gün oldu koulu hemen o gün verilicek die bişe yok ya.

veis

olacak arkadaşlar yılların birikimi bu 30 tirilyon ha dedimi toplanmaz aceleyede gerek yok.

körfez55

asıl rahasız olduğum konu iyi niyetiyle bişeyler yapmaya çalışan arkadaşımızın iyi niyetinden şüphe edilmesi..keşke herkes o arkadaşımız gibi bişeyler yapabilse...30 tirolyon falan toplamıcaz sadece sitemiz adına belli miktar para toplucaz.pek umutlu değilim ama!!

ferhat

merhaba değerli arkadaşlar.istanbulda yaşayan bi ankaralıyım samsunlu arkadaşlarım sebebiyle samsunspora sempatim vardı.bu kampanyanızı duyunca yardım etmek istedim.beni haberdar eden kou_lü arkadasıma tesekkür ediyorum.ayırca yapacağınız toplantıya katılmak istiyorum.

körfez55

Alıntı yapılan: "ferhat"merhaba değerli arkadaşlar.istanbulda yaşayan bi ankaralıyım samsunlu arkadaşlarım sebebiyle samsunspora sempatim vardı.bu kampanyanızı duyunca yardım etmek istedim.beni haberdar eden kou_lü arkadasıma tesekkür ediyorum.ayırca yapacağınız toplantıya katılmak istiyorum.

rica ederim kardeşim.teşekkür ederim herşey için.17 haziranda istanbulda görüşeceğiz inşallah.